Gülen Nasıl Zengin Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

En doğru açıkama yapılmış zaten.

VIGILANTE bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dinini doğru düzgün bilmeyip de Allah'a secde ettiğini sanıp aslında Fethullah'a domalanlar sayesinde...

80 lerde imamken şimdi 20 milyar dolar yönetiyor. Uyuşturucu kaçakçısı olsan ki en karlı iş genede bu kadar parayı kazanamazsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:

En doğru açıkama yapılmış zaten.

VIGILANTE bunu yazdı:
    Dinini doğru düzgün bilmeyip de Allah'a secde ettiğini sanıp aslında Fethullah'a domalanlar sayesinde...

80 lerde imamken şimdi 20 milyar dolar yönetiyor. Uyuşturucu kaçakçısı olsan ki en karlı iş genede bu kadar parayı kazanamazsın.

Usame Bin Laden Kadar güçlü desenize...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

:D sevdim bunu

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    KafirImam bunu yazdı:

VIGILANTE bunu yazdı:
    KafirImam bunu yazdı:
    Kendisni destekleyecek yüzbinlerce gerizekalı yaşadığı için , salya sümük ağlayıp din sömürüsü yaparak...
    Ühühühüüüüü bu Kuran yetiiiiim. ühühühüüüü :D

hahahah alemsin vigi ... bi de o öyle salya sümük ağlarken put gibi dizilip dinlemezler mi kıl oluyorum ya ...

İnançların ne şekilde Sömürüldüğünün Adeta Delilidir Bu görüntüler. Kuran Yetim Lafa bak. Kuran Allahın Kelamıdır, Yetim Kalamaz diye bir kimse çıkıpta Hoca Kendine gel diyememiş.... Böyle İnsan Topluluklarını İdare ve Yönetmek ne kadar Kolay....

ustam alınma ama kuran allahın diil muhammedin kelamıdır bence bu konuda ayrıntıya girmek istemiyorum ama açıp okunduğunda açıkca allahın kelamı olamayacagını zekı bı adam ben cok sebeppten dolayı anlar ...

O da yok.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Dinini doğru düzgün bilmeyip de Allah'a secde ettiğini sanıp aslında Fethullah'a domalanlar sayesinde.

Açıkcası yeterli bir kelime.Türkiye gibi hurafelerin hakim olduğu bir ülkede allahı dini kitabi anlatıyorum diyen insanlar okumus ciddi anlamda kendini bilgi ile harmanlamis insanlardan önemliidir hatta mantığın kabul ettiği doğrular bile yadırganır o insan doğru gösterilir onun ağzından çıkan en doğrudur.neden kendisi bir şey bilmediği için.birey güçlü ve kendisi olmalıdır.güçlü bireyler güçlü ülkeleri kurar.din dunya işlerimizde etkili ise biz asla başarılı olamayız.şüphelerimizi bizim için en doğru dediğimiz kişilerden gidermek yerine kendimizi araştırma karıştırma dürtüsüne yöneltirsek doğrular filizlenir.ama sözü edilen insan şu an türkiyenin açık tehdidi.din empozesi ile insanlar avucunda.işimiz zor.şöyle bir söz vardır uzakdoğunun çok düşünen insanlarından birinin;Hayatında insan varsa senin hayatın yoktur, hayatında toprak varsa çok mutlusun.ama hayatında din varsa ikisinede sahipsin diye.,,Bu sözü (tam kelime olarak anımsamıyorum ama vurgular doğru) 8-10 yıl önce  kişisel gelişim kitaplarından birinde okumuştum.Biz her alanda ödevlerini yerine getiremeyen bir ülkeyiz uyanmamız eğitim ve kitap seferberliğinden geçer.Tanrı bizi korusun. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Haci, ilk defa sana katiliyorum. Amk badem biyiklilari. Vaysaklar kime neye hizmet ettiklerinin farkinda bile degiller. Kimsenin aklina gelmiyor bu adam kimki 250 tane FBI ajani koruyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tarikat-ül gladio pekyakında tahribatta

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    edit.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    edit: tamam suç bizde adam yerine koyup konuda bir şey demek suçtu zati..neyse..

konuyla alakasız hacım şimdi adam güleni soruyor doğan sabancıyı niye karıştırıyorsunki bu bahsettiklerin holding gülen holding mi? zaten başlıgı açan kişinin onları sormayıpta güleni sorması bundan kaynaklanıyor.

ve konuya gelecek olursak yapmacık ağlama ile dini sömürmesi ile dini kullanarak yardım paralarından yırttıgı paralar ile.. 

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    bunun taraftarlarının arasında sadece din üzerinden yalakalık yapan tek amacı çıkar ilişkisi olan tiplerde vardır. digerleri saftır. ühühühühü :(

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 11348 Toplam Mesaj: 68