Gülmekten Yarıldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    http://www.facebook.com/profile.php?id=1155431419 abi sunun resımlere bı bakın ılımlı ıslam boyle olsa gerek :D

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    feysbuku eski arkadaşlarını bulmak için kullanıyosa gayet normal.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    goremedik  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    tam olarak yarıldığın nokta nedir?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hic gülmedim,gülünecek bi nedende bulamadım açıkçası :)

sen neden yarıldın hacı ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    ya burada bir polemik oluşturmak istemiyorum ama neden bu türbanlı kadınların yaptığı her hareket yadırganıyor??? kimsede birşey göremediğine göre arkadas tamamen dikkat cekmeye calışmış olacağını varsayıyorum.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iSTaN_BuLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya burada bir polemik oluşturmak istemiyorum ama neden bu türbanlı kadınların yaptığı her hareket yadırganıyor??? kimsede birşey göremediğine göre arkadas tamamen dikkat cekmeye calışmış olacağını varsayıyorum.

niye biliyormusun ?

kadin turbani takiyor sebebini sordugumda "sacimin gozukmesi gunahtir" diyor ama vucudunun bircok hatlarini ortaya cikartan elbiseler giyebiliyor.

peki bu gunah degilmi diye insan ikilemde kaliyor.

yukaridaki bayanin yaptigida hani erkeklerden kacan tipler vardir elini bile SIKMAZ hatta ayni ortamda bulunmamaya calisir gunah diyerek

ama internette bulunmasindan cekinmez

iste buyuzden insan ikilemde kalinca yadirgiyor boyle. 

arkadasin actigi konu geyik olsun diye acmis resmi goremedigim icin cope almamistim simdi bu yazimdan sonra cope alirsam birisi cikip cevap yazamayacak

o yuzden bir muddet sonra cope alacagim. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

iSTaN_BuLL bunu yazdı:

niye biliyormusun ?

kadin turbani takiyor sebebini sordugumda "sacimin gozukmesi gunahtir" diyor ama vucudunun bircok hatlarini ortaya cikartan elbiseler giyebiliyor.

peki bu gunah degilmi diye insan ikilemde kaliyor.

yukaridaki bayanin yaptigida hani erkeklerden kacan tipler vardir elini bile SIKMAZ hatta ayni ortamda bulunmamaya calisir gunah diyerek

ama internette bulunmasindan cekinmez

iste buyuzden insan ikilemde kalinca yadirgiyor boyle.

arkadasin actigi konu geyik olsun diye acmis resmi goremedigim icin cope almamistim simdi bu yazimdan sonra cope alirsam birisi cikip cevap yazamayacak

o yuzden bir muddet sonra cope alacagim.

heh abi aynen öyle... Bu düşüncene sonuna kadar katılıyorum madem bu kadar namus düşkünüsün neden böyle namussuzluklar yapıyorsun o değil gerçekten başını kapatanların ahınıda alıyorlar.. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    under patavatsız insanlar zaten patavatsızdır. ancak başını kapatan herkese şu gözle bakıyoruz; senin başın kapalı ve hiçbir günağı işlememen gerekiyor. dinini 4*4 lük yerine getir diyoruz. ve kadınlar arasında bir eylem gerçekleştiğinde özellikle başörtüsü bazlı yorum yapıyoruz. ve ne kadar konusursak konusalım, sadece örtülü ve örtüsüz uçurumlarını derinleştiriyoruz. modernleşme ve ibadet konularında sıkıntımız var. bunu herkes kabul etsin artık.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

hoca anlatmaya calısmayım resmı gor ıstersen

halk arasında ninja olarak bilinen underzero hocanın dedıgı gıbı erkeklerden kacan tıpler bu aralar baya turedı yıne bunlardan tabı bunlar akp hukumetının sayesınde rahat rahat dolasabılıyolar,adamlar acayıp nurlu resım cektırırken bıle camı manzarası secıyolar

kişisel yorumum bence feysbukda dolasması caizn"t sonucta gavur ıcadı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

iSTaN_BuLL bunu yazdı:

hoca neden yargılanmasın

http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Life&id=X1218955967218&date=17Agustos2008

Toplam Hit: 3682 Toplam Mesaj: 28