folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Güncel Modlu Android Apk Paylaşımı . Açıklamalı

Güncel Modlu Android Apk Paylaşımı . Açıklamalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bu aralar android kullandığımdan kurup kurcalayıp başarılı bulduğum crackli apkları atıyorum buraya.

sizlerde siteler yerine direk apkları açıklamaları paylaşırsanız güzel olur. 

------------------

https://warezcidayi.com/by-iptv-pro-indir

maç severler için süper uygulama. içinde hertürlü para kanal var. +18 paralı yayınlar dahil.

programı adguard ile kullanmanızı öneririm. değilse reklam çıkıyor fazla. adguardın linki aşağılarda var.

--------------------------

https://vipapk.org/bouncer-temporary-app-permissions-patched-apk-1-21-4/

özellikle android 7 ve öncesi için uygulama izin programı.

uygulamayı kurduktan sonra kendi tek tek bütün izinleri kapatıyor. sonrasında hangi uygulamayanın neye erişeceğini belirlemenizi sağlıyor.

geçici kalıcı gibi seçenekler var. bir uygulama biryerlere erişince uyarıyor bildirim şeklinde.

----------

https://www.vividapk.com/uygulama/adguard-premium-apk/

bildiğiniz adguard reklam engelleyicisi reklamlı oyunlarda çok guzel oluyor.

ayrıca bazı crackli uygulamaların güncelleme denetimi yapmaması için ban özelliği için şart.

kendi vpni ile aynı anda çalışabiliyor. pronoda gezecek bekar arkadaşlar için bulunmaz nimet.

ayrı olarak kendi vpnini indirdikten sonra adguardan vpn ile eşzamanlı çalış seçeneğini aktif etmeniz lazım.

ayrıca asistana tıklayıp internete çıkmasını istemediğiniz uygulamaları banlayabiliyorsunuz.

şuanda birsürü huaweinin uygulamaları engelli. loglardan baktığımda birsürü istek atmışlar sağa sola .

----------------

https://thedise.me/instander/

instagramın modifiyeli hali. bayağı kullandım zararını görmedim.

birsürü özellikleri var. indirme butonu ekli olmayan kişiye basıp resmini büyütme ıvır zıvır.

görünüm olarak farkı yok ama birsürü kolaylıklar eklemişler.

------------

https://moddroid.com/idm-downloader.html

idm nin mobil şekli. torrent bile çekiyor. kendi tarayıcısı sayesinde linklerdeki videoları yakalıyor.  bazen işe yarıyor hayat kurtarıyor

------------------

https://moddroid.com/vpn-proxy-master.html

diğerlerine göre bence en sorunsuz vpn. hızıda iyi.

---------------------

https://apkpure.com/tr/kwit-quit-smoking-and-vaping-for-good/fr.kwit.android

sigarayı bırakmaya karar verenler için oldukça faydalı.

bilgileri girdikten sonra gün geçtikçe istatislikleri görünce mutlu oluyorsunuz. başarı kilitleri ıvır zıvır var.

sigara içmeyerek kaç lira kazandınız nekadar nikotin gitti rizkler yüzde kaç azaldı . canım siagara çekti butno var filan.

----------------------

https://moddroid.com/kingdom-rush-vengeance.html

kinkgdom rushun son çıkan oyunu vengeance 500 mb ara girip yardırıyorum. ama sıktı artık eskiden iyi sarardı

şimdi oyun hileli ama para yok. extra güçler bölümünde şimşek filan var ya onun yerine para veren minyon var onu seçince birsürü para alabiliyorsunuz oyun oynarken böylece para sorununuz kalmıyor.

------------------------------

https://moddroid.com/gbwhatsapp.html

modlu watsaplara göre bu en iyisi. direk numaraya yazabiliyorsunuz eklemeden.

birsürü ıvır zıvırı var.

-----------------------------

bu tinder azar  ıvır zıvır alayını denedim hiçbiri çalışmıyor. hepsi zaten sunucu tarafında işliyor bu yüzden ya çalıntı hesap olacak yada başka yolu yok sanırım.

varsa sizlerinde sosyal uygulamalar paylaşıın cennetlik olursunuz 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

maksat kafa dağılsın az apk kurcalayalım. moreller sıfır zaten. değşik linkler gelsinde kafamız dağılsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modlu WhatsApp kullanımında yakalanırsan ilk seferde 24 saat ban, sonrasında 48 saat, üçüncü seferde ise numaranın ömür boyu WhatsApp kullanması yasaklanıyor bilgin olsun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bot filan kullanmadığım için sorun yok. sadece numara eklemeden yazma filan.  biri çevrim içi olunca bildirim filan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

modlu whatsap kullandıgında aldıgın nudeleri senden başkasına görüp 10 cm lik sikini kaldırabilir bu risk alınabilirmi ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

watsap olmasada herşeyimi androidteki uygulamaların aldığına eminim.

androite geçtim geçeli güvenerek hiçbir mobil işimi yapamıyorum amk.

ödeme ne varsa eşimin ayfonundan yapıyorum. 

es dosya yöneticisinin cracklı olanını kullanıyorum. anlık uygulamaların olduşturduğu dosyaları anlık gösteriyor.

bununla birlikde adguarda engellediğim uygulamaların isteklerine bakıyorum.

çıkan sonuç şu: atıyorum call recorder log oluşturmuş. içine bakyıorum birsürü veri var. numaralar dahil. muhtemelen bir ip ye bağlanıp bu verileri gönderiyor.

aynısını watsapta yapıyordur. 

ama benim önemli herşeyim iclouda kaldığı için sadece alo  ve kurcalamak için kullanıyorum.

nude işinide watsaptan yapan ağır cahildir bence. imessage varken facetime varken ne güvenecem vatsaba filan. hemde androidte :D

fakirlikten androite geçtim geçeli hayata küstüm lan. herşeyim güvensiz iğrenç bir durumun içindeyim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Teşekkürler, IDM+ çok iyiymiş, Snaptube Pro ile indiremediğim videoları bile indiriyor. Snaptube yi kaldırdım.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı

https://thedise.me/instander/

instagramın modifiyeli hali. bayağı kullandım zararını görmedim.

birsürü özellikleri var. indirme butonu ekli olmayan kişiye basıp resmini büyütme ıvır zıvır.

görünüm olarak farkı yok ama birsürü kolaylıklar eklemişler.

Selam, Bu uygulama sanırım, kafasına göre birilerini takip ediyor.

Mesela thedil4ra isminde birini takip ediyor musunuz?

rahmandaburda tarafından 12/Kas/20 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Verdiğiniz Linklerdeki Siteleri Gezdim..

Çok Faydalı Şeyler Buldum Teşekkür Ederim.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

... 

es dosya yöneticisinin cracklı olanını kullanıyorum. anlık uygulamaların olduşturduğu dosyaları anlık gösteriyor.

bununla birlikde adguarda engellediğim uygulamaların isteklerine bakıyorum.

çıkan sonuç şu: atıyorum call recorder log oluşturmuş. içine bakyıorum birsürü veri var. numaralar dahil. muhtemelen bir ip ye bağlanıp bu verileri gönderiyor.

..

şu özellik ilginçmiş. sendeki apk'yı bir yükler misin?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Şu faceapp uygulamasının çalışan cracklisi bulunsa çok şukela olur valla

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 1683 Toplam Mesaj: 11
android apk