folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Günlük 5 Ytl İle Yasama Kılavuzu

Günlük 5 Ytl İle Yasama Kılavuzu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek
    insan, yıllarca hayatta kalma mücadelesi vermiş ve vermeye de devam eden bir canlıdır. insanın sahip olduklarına şükretmesi onu daha sağlıklı bir beyin sahibi yapar. evet bu sağlıklı beyin, hayatta kalma konusunda sağlıklı kararlar vermeyi öğretecek, bedava yaşama sanatını kişiye aşılayacaktır.

eğer şükretmek için yeterli bir sebebiniz varsa (mesela günde 5 ytl harcayabilmek gibi),yaşamak için oldukça sağlıklı fikirleriniz mutlaka olacaktır:

örneğin, kola içmeyi çok seviyorsunuz. ancak günlük tüketimimiz 5 ytl ile sınırlı olduğundan boşuna kolaya para vermeyeceğiz değil mi? o halde mc donalds'a gidip, aldığınız menüdeki kolanın düşüp döküldüğünü söyleyin. çalışan size dopdolu bir kola bardağı verecektir. yalnız buradaki önemli bir husus, giyiminiz iyi olmasa bile en azından insan profili çizebilecek kadar giyimli olmanızdır. yoksa inanmayıp kovabilirler.

sinemadan çok hoşlanıyorsunuz, para biriktirip sinemaya gitmeye ne gerek var? bazı sinemaların çıkış kapısından çaktırmadan girebilir, film sonuna kadar takılabilirsiniz. tabii biraz ufak tefek olmak bu konuda size avantaj sağlayacaktır.

barlara gitmeyi çok seviyorsunuz, belki hatun kaldırırım ümidiyle gitmeyi çok istiyorsunuz. o halde bara girin. bir arkadaşıma bakacağım hikayesine gerek yoktur. bedava yaşama sanatında kişi, zaten şükretmenin verdiği sağlıklı beyin neticesinde kendisine bira ısmarlatmayı da bilir. giyiminizin abuk subuk olmasına önem vermeyin. zira hatunlar böyle şeyleri sever; sizin ne kadar entel biri olduğunuzu düşünerek vermek isteyecektir. bu işi illa eve kadar taşımanıza gerek yok (zaten bir eviniz yok ki), herhangi bir köşede aceleyle yapılmış ilişki tarzı bazı kızların hoşuna gidebilir. eğer korunma konusunda çok sıkıntınız varsa, paranıza kıyıp gidip makineden prezervatif alabilirsiniz. evet böylece 5 ytlnin 1-2 lirası gitmiş oldu (kaç para bilemedim şimdi).

gecenin körü oldu ve yalnızsınız. biraz sağa sola bulaşmaya ne dersiniz? parkta yatacak haliniz yok ya! saçma bir neden bulup polisin sizi karakola almasını sağlayın, sabah olunca sıkılıp sizi salıverirler zaten.

atari oyunlarını çok seviyorsanız "abi geçeyim mi" sözü oldukça işe yarar.

yemek konusuna gelince, o konuda size hırsızlık yapmayı önermeyeceğim. 1 ytlye satılan tavuk dürüm-ayranlar sizi birkaç saat idare edecektir.

su konusuna gelince, her yerde cami ve çeşmeler var. gidip suya para verecek değilsiniz sanırım?

ulaşım da hiç sorun değildir. mümkünse tıklım tıkış minibüse binip para vermeyin. farketmiyorlar. eğer vermedin derlerse, ben verdim senin kafan karışmış deyin fazla kurcalamazlar.

tüm bunları uygulayıp günde 1 ytl bile kenara koysan ayda 30 ytl eder. hmm fena para değil. 30 ytl'ye yapılacak çok şey var. 5 ytlye bütün bunları yapabiliyorsan 30 ytl'ye kim bilir neler yaparsın. hadi düşün, ben döncem sana.
    Hoşuma gitti:D  sizinle paylaşıyım dedım

Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hımm güzel güzel olmasınada peki ya etrafındakiler seni aşşağılarlarsa yada duyguların ağır basarsa Örn : yanındaki bakıcak ki başka bir çift bi cafede oturuyor el ele önlerinde nescafeleri vs.vs. bide kendine bakıo parayı kısan birisi " peki ya o zaman yanındaki bayan seni aşşalarsa ? bunun fiyatı paha biçilemez Geri kalan herşey için MasterCard der geçerim arkadas :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    Ben bunları yaparsam çok dayak yerim :| ama atari de abi geceyim lafı işe yarar

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    aklıma street fightherdeki zangılef geldi :D

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

bir copy/paste sitesi olarak tahribat

bkz:olmadı ama olacak

bkz:böle giderse kesin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    hımm güzel güzel olmasınada peki ya etrafındakiler seni aşşağılarlarsa yada duyguların ağır basarsa Örn : yanındaki bakıcak ki başka bir çift bi cafede oturuyor el ele önlerinde nescafeleri vs.vs. bide kendine bakıo parayı kısan birisi " peki ya o zaman yanındaki bayan seni aşşalarsa ? bunun fiyatı paha biçilemez Geri kalan herşey için MasterCard der geçerim arkadas :D

bak bu doru 

bide kendine bakıo parayı kısan birisi " peki ya o zaman yanındaki bayan seni aşşalarsa ? bunun fiyatı paha biçilemez Geri kalan herşey için MasterCard der geçerim arkadas :D

:Dama bu kadar şeyi yapan adam onuda göze almıştır heralde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Hayat bu kadar beles yasanmaz ki.Ustelik entel adam giyimine kusamina dikkat eder cunku kendine deger verir =)

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Evimiz barkımız yokmu. Kirası cartı curtu ne olacak. Hadi yazıdakı gibi evsiz olduğumuzu var sayalım. Hergün karakola düşmek zorundamı kalacağız. 10 gün boyunca böyle karakola düşsen en sonunda cinayetın hırsızlığın biri üstüne yıkılır bi 5-10 sene 5 kuruş harcamadan yaşarsın. 

Hem hergün 5 mılyonu nerden buluyoruz. Göktenmı düşüyor. Çalıştığımızı varsaysak en az 400 mılyon alırız.  O da günlük 13 mılyon eder.

Bara sinemaya gitmeyi seven adam biraz daha çalışır. Adam gibi kazanır adam gibi harcar. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben aşmışım kendimi...

Günde "0" ytl ile yaşamak direkt olarak benim mesleğim oldu..."5" ytl lüks...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:

Ben aşmışım kendimi...

Günde "0" ytl ile yaşamak direkt olarak benim mesleğim oldu..."5" ytl lüks...

hahah:d

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Tavuk dürüm + ayran = 1 ytl he :)

Sende abartmışsın hocam.

Bide Mcdonalds'da elemana sen dersen kolayı döktüm yeni kola ver diye onun sana "  Dökerken bana mı sordun lan , ikile lavuk ! " diyebilitesi yüksek. 

Toplam Hit: 2429 Toplam Mesaj: 13