folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Güvenilir Bitcoin Alma Yerleri Lazım

Güvenilir Bitcoin Alma Yerleri Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Btcturk güzeldi kaliteliydi, ihtiyacım olduğunda oradan alırdım, Şimdi orası kapandı güvenli bir şekilde btc alacağım siteleri söylermisiniz arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pegasus
    Pegasus's avatar
    Erkek

koinim.com var teferruati cok yok dilekce yaz yuzun gozukecek sekilde dilekceyle resmini cek vs.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Pegasus bunu yazdı

koinim.com var teferruati cok yok dilekce yaz yuzun gozukecek sekilde dilekceyle resmini cek vs.

İsteklerine bak üstat, :)

Hesabınızı onaylatmak için gerekli belgeleri sisteme yüklemeniz gerekmektedir

• Kimlik
      Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyetinizin önlü arkalı taranmış olarak veya fotoğrafı
    • Adres
      İkametgah belgesi, kredi kartı ekstresi ya da su, telefon, elektrik, adsl faturasının taranmış hali veya fotoğrafı
    • Fotoğraf
      Bir kağıda 'Koinim sitesine bitcoin almak amaçlı ödeme yapabilmek için hesap onayı talep ediyorum' yazınız. Bu kağıdı elinizde tutunuz, bu yazı ve yüzünüz de görünecek şekilde bir fotograf çekip buraya ekleyiniz. Fotografınız kimlik resmi ile karşılastırılacağı için yüzünüzün net görünmesi gerekmektedir.

Gerekli belgeler yüklendikten sonra tarafımızdan incelenip hesabınız aktif hale getirilecektir. İstediğiniz zaman yeni belge ekleyebilirsiniz

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çocuğuda gönder üstlerine yap daha ne kaldı amg

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

robinson abi skype kullanıyorsan at özel mesajdan sağlam bi trader adresi vericem sorunsuz aylardır alırım adamdan. 

Comeback...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    Vac bunu yazdı

robinson abi skype kullanıyorsan at özel mesajdan sağlam bi trader adresi vericem sorunsuz aylardır alırım adamdan. 

Public edince sıkıntı mı yaşayacaksın? Madem sağlam salla gitsin konuya.. Şu özel muhabbetini bir anlayamadım.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Vac bunu yazdı

o kadar özelse sen de robinson'a pm atsaydın madem, burda millete "var ama vermem"vâri bir imaj çizeceğine (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Saptırmayın konuyu a.q, :) :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

paralelci laik fetocular hep bitcoine yoneldı turkıyede yasaklandı. devlet gözünde teröristlerin para kaçırma yolu olarak kullanıldıgı saptanmıştır. 

Kullananların ve tavsiye edenlerin bilgisine !

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozdemyr
    ozdemyr's avatar
    Erkek

Alım satım için değil ama sadece alım için Indacoin.com var sanırım en hızlı.

Şurada yazılanlara da göz atın http://boardest.com/thread/gecici-btcturk-com-alternatifleri-nelerdir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

btc-e fiyatindan 28 adet ltc satabilirim

Toplam Hit: 2305 Toplam Mesaj: 14
btcturk con