folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Guvenlik Kamerasindan Alinan Kaydi Netleştirmek-Güncelleme

Guvenlik Kamerasindan Alinan Kaydi Netleştirmek-Güncelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Beyler iyi akşamlar. 

Az once aracımi park ettigim yerde kapisindan arka tampona kadar bi arac carpmis ve kaçmış. Kamera kayitlarindan buldum fakat plakayı görebilmek icin netlestirmem lazim bu konuda bana yardimci olabilecek varsa istesin benden ne isterse:( 

Video formati h264 ve avi seklinde iki kayit aldim

EVET BEYLER UZUN UĞRAŞLAR SONUCU ARACIN PLAKASINA ULAŞAMASAMDA ÇIKTIKLARI BİNAYI BULDUM VE 3 TANE BAŞÖRTÜLÜ KADIN. YARIN ERKENDEN GİDİP BİNA İÇİNDEKİ KAMERADAN YÜZLERİNİDE TESPİT EDİP ULAŞMAYA ÇALIŞICAM. 

SİZE SORMAK İSTEDİĞİM KADINLARIN YÜZÜNÜ TESPİT ETTİKTEN SONRA TEK TEK BİNA SAKİNLERİNİ DOLAŞIP GÖRÜNTÜYÜ GÖSTERİP SORMAYI DÜŞÜNÜYORUM. AMA İLLAKİ KORKUP BANA TANIMADIKLARINI SÖYLEYENLER ÇIKACAKTIR. BU YÜZDEN SÜPER BİR FİKİR BULMALIYIMKİ O KADINLARI TEKRARDAN BURAYA GETİRTEBİLEYİM.

BEYİN FIRTINASI YAPALIM DEĞERLİ MÜRİDLER MÜRİDELER LÜTFEN

enesshn18 tarafından 11/Mar/17 00:34 tarihinde düzenlenmiştir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

yukle link at gonder hocam musait olunca bakalım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kayıtı Google Drive, Yandex Disk vs gibi bi yere atarsan ona göre yorumda bulunalım hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bi kap-kaç olayında mobese kadı üzerinde çok uğraşmıştık.

Takip ediyorum konuyu bakalım ne çıkacak...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

gittiği güzergah anlaşılıyorsa geçtiği diğer yerlerdeki kameralardan da faydalanabilirsin. hatta evine kadar izlersin sadece vaktini alır :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

filmlerde ne güzel zoom yapıp netleştir deyince oluyordu aq bu teknolojileri ne zaman görecez biz :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

@mkyb

@cybermole

@DaSpOnGe   Beyler yükledim görüntüleri bakarsanız çok memnun olurum.

https://yadi.sk/i/riavH-Ft3FUmVA     Bina kamerasından aldığım görüntü: kamera saatine göre 17:24:19 da araç arabama çarparak çıkış yapıyor. 17:25:22 süresine kadar kameraya en yakın noktaya geliyor.

https://yadi.sk/i/2dlFwQkV3FUfv3     Bu videoda kamera saatine göre 17:18:41 de beyaz aracın arkasından gelen gri renkli clio yada symbol marka araç (

Video formatlarını yandexe yükleyebilmek için dönüştürdüm. Orjinal formatları h264 ve .dav şeklinde eğer onlardaki görüntü daha net olur derseniz onlarıda yükleyebilirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

anlaşılan kameralar analog  ve camları kirli önünde duran araçların plakalarını bile okuması zor  emniyetten arkadaş varsa  onlardaki yazılımla bi ihtimal bakılır bu görüntüyle  oda çok zor  güzer gahtaki dükkan vs lere bakıp o saatteki kamera görüntülerine ulaşmalısın   orası bir site otoparkıysa site girişinde sırf plaka okusundiye 5-50 lensli kameralar olması gerekiyor geçmiş olsun

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Varsa matlab'dan anlayan o duzeltir goruntuyu oyle biliyorum yamulmuyorsam.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

GÜNCELLEME

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

benim anlamadığım ver polise suç duyurusunda bulun. neden kendine adranalin arıyorsun. yok apartmana geri getirtme gibi aksiyonlara giriyorsun. 

Toplam Hit: 2809 Toplam Mesaj: 13
kaza çarpma