folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hack-Off Gerçeği...

Hack-Off Gerçeği...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar şimdi bana çoğunuz söversiniz eminim ama içimde kaldı anlatacam a.q

Geçen sene hack-off diye bir hack sitesi açılmıştı daha doğrusu hack sitesi değil,hack işlerine son vermiş gerçek bir hackerın açtığı sadece eğitim amaçlı bir site( o ibne öyle diyo)...beni de time almıştı,gençliğin verdiği azimle,gençlik egolarımı tatmin amaçlı girdim oraya,bildiğim bilgileri paylaştım vs. vs. meğer bu ibne cw nin elemanıymış,elime Cw nin "kapalı kapılar ardında" forumunun mesaj başlıkları sayfası geçmişti,bi baktım herif konu açmış,ne işi vardı onun o forumda??ayrıca cw dekiler yine "kapalı kapılar ardında" forumunda anasayfadaki flash cw logosu(dönüp dönüp duran,kafa siken) içine bazı kodlar koyup siteye giren bazı zararlı elemanların makineleri sikmeyi düşünüyorlarmış,cwdoktoray dahil herkes mesaj yazmış v e o herif yine o forumdaydı..

demek istediğim hack-off timi cw nin köpekliğini yapıyor,inanmayın paylaşım maylaşım dediklerine..

Paylaşmak istedim :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ??? e be kardeşim yakdın kendini..

NesTo | same shit diffirent asshole
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    ne alaka?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hocam iyi de wcdoktoray denen adam siksen zararli kod fln yazamaz, o salak sikse ie den yada herhangibir browserdan gecebilecek biseyler yazamaz. Adam bi icerik yoneticisi yazmis, sitede fontlar bile calismiyo gormuyo musun adamlarin sitesini ? wcdoktoray denen adamin kafasi bassa kendine portal yazar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hoja senin dediğin o topicler eskidir. o eleman çok çok önceden cw istikbarat amcaların yanındaydı :D ii tanırım keretayı. cw nin o kod sokma olayı da çok eski dai

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    musket hoca doktoray her ne kadar mal bi adam olsa da senn dediin kadar basite alınacak bi adam da deil..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    olm tht cok deişmiş a.q onceden cw denince savas alanı olurdu buralar.. e tabi eski elemanlar yoq artıq..:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    musket hoca doktoray her ne kadar mal bi adam olsa da senn dediin kadar basite alınacak bi adam da deil..

Bu konustuklari sey basit birsey degilki, koskoca IE de bi sekil acik bulman lazim adamin bilgisayarina izinsiz birsey yukleyip calistirmak icin. Microsoft > wcdoktoray.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozii
    Ozii's avatar
    Erkek
    musket cw yi kim yazdı ?

Seversen S.kilirsin S.kersen Sevilirsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Osii ben yazdım.

kendinize ayığ olunuz