Hacker Dizimiz Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Yüzleri maskeli kişiler, Samanyolu TV vs...

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek

Yazık vallahi yazık ne diyeceğimi bilemiyorum o liseli çocukla dalga geçenler ey kardeşlerim iyi okuyun o liseli cocuk varya sizin yapamadığınızın hatta yapamıyacağınız bir projeye imza atmak isteyen bir cocukkkkk Engelliler için proje üreten bir kardeşimiz o haberi iyi okuyun ama yok bizim cok bilmiş arkadaslarımız varya bizim ülkeye yeter anca laf o dalga gecenler hanginiz bir girişimde bulundunuz. Raabim projelerin sahibi arkadaşlarımızın yanında olsun.

Orda tam 3 proje var dikkatli okuyun 1 cisi bir internet projesi Cisco tarafında dikkate alınmış.

2 cisi Engelliler için yatırım fonu projesi Engelliler derneği genel başkanlığı tarafından dikkate alınmış.Şuan gerekli evraklar hazırlanıyormuş... O hani dalga geçtiğiniz liseli cocuk dediğiniz varya işte o cocuk ülkenin evladı.

3 sü dizi projesi kendileri beş parasız fragman cekip yapımcılarının onune projeyi sunacaklarmış 2 yapım şirketinden bekleniyorlarmış, kendileri oynamak gibi bir düşünceleri yokmuş tek hedefleri kurtlar vadisi gibi diziler yuzunden gençlerin silahlanması değil zeki türk gençliğini ekrana taşımakmış...Sadece hacker dizisi değilmiş senaryoda bir birinden zeki gençlerin yaşadıkları anlar zorlu mücadeleleri varmış..

Liseli gençle dalaga geçen arkadaşlar sizde engelliler için bir proje cıkarında sizi görelim.Bidahaki sefere haberi tam okumadan yorum yapmayın. haberdeki 3 adamın ayrı projeleri var dikkatli okuyun 2 si başarıya ulaşmış şuan çalışmları başlamış..sadece dizi projesi için yapımcıların onune bir fragman koymak lazımmış onu pazar çekip çalışma yapacaklarmış

Bu adamlar ülkenin zeki gençlerini savunuyorlar adamlara bak dalga geçiyor. Siz gidin aşkı memnu izleyin...Öğrenmek isteyenler adamları bulur konuşur ben nasıl yaptıysam

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

wrongly bunu yazdı:
    -----------------------------

iskorpiçxi de ben oynicam öyle bi efsane unutulamaz

baba büyüksün!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek

O KENDİNİ BİŞEY SANAN MİLLETLE DALGA GEÇEN HACKER ABİCİKLERİM

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/TURK-POLISI/98933177097?v=wall&ref=search

GÖREYİM SİZİ BAKALIM SİZİN ZEKANIZ NE YAPABİLECEK..ÇOK KONUŞTUNUZ SİZİ GÖRÜCEZ PKK LI ŞEREFSİZLER TÜRK POLİSİ FACE GRUBUNU HACKLEMİŞ. BUYRUN SİZİ GÖRELİM

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

KENAN bunu yazdı:

Yazık vallahi yazık ne diyeceğimi bilemiyorum o liseli çocukla dalga geçenler ey kardeşlerim iyi okuyun o liseli cocuk varya sizin yapamadığınızın hatta yapamıyacağınız bir projeye imza atmak isteyen bir cocukkkkk Engelliler için proje üreten bir kardeşimiz o haberi iyi okuyun ama yok bizim cok bilmiş arkadaslarımız varya bizim ülkeye yeter anca laf o dalga gecenler hanginiz bir girişimde bulundunuz. Raabim projelerin sahibi arkadaşlarımızın yanında olsun.

Orda tam 3 proje var dikkatli okuyun 1 cisi bir internet projesi Cisco tarafında dikkate alınmış.

2 cisi Engelliler için yatırım fonu projesi Engelliler derneği genel başkanlığı tarafından dikkate alınmış.Şuan gerekli evraklar hazırlanıyormuş... O hani dalga geçtiğiniz liseli cocuk dediğiniz varya işte o cocuk ülkenin evladı.

3 sü dizi projesi kendileri beş parasız fragman cekip yapımcılarının onune projeyi sunacaklarmış 2 yapım şirketinden bekleniyorlarmış, kendileri oynamak gibi bir düşünceleri yokmuş tek hedefleri kurtlar vadisi gibi diziler yuzunden gençlerin silahlanması değil zeki türk gençliğini ekrana taşımakmış...Sadece hacker dizisi değilmiş senaryoda bir birinden zeki gençlerin yaşadıkları anlar zorlu mücadeleleri varmış..

Liseli gençle dalaga geçen arkadaşlar sizde engelliler için bir proje cıkarında sizi görelim.Bidahaki sefere haberi tam okumadan yorum yapmayın. haberdeki 3 adamın ayrı projeleri var dikkatli okuyun 2 si başarıya ulaşmış şuan çalışmları başlamış..sadece dizi projesi için yapımcıların onune bir fragman koymak lazımmış onu pazar çekip çalışma yapacaklarmış

Bu adamlar ülkenin zeki gençlerini savunuyorlar adamlara bak dalga geçiyor. Siz gidin aşkı memnu izleyin...Öğrenmek isteyenler adamları bulur konuşur ben nasıl yaptıysam

Kenana bende katılıyorum artık ülkemizin bazı şeyleri fark etmesi gerekir hackerlik öyle doguştan allah vergisi bir şey degil çalışan her insanın olabilecegi bir şey ki bilgisayar mühendisleri veya diger yazılımcılar benim gözümde kesinlikle hackerdir yani 1 msn ÇALMAYLA  1 site indeklemekle oraya buraya yazı yazmakla hacker olunmaz.

İşi bilip insanlık için kullanmak lazım, Biz hackeriz söyle msn alırız böyle site indexleriz, bırakın bu ayakları adam 18 -19 yasında btün 32-64 işlemci tasarımlarını biliyor bizim hackerler php siteye nasıl index atar ünlü oluruz diyor.

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek

hani ne oldu o dalga geçenlerden bir tanesinin adını facegrubunu geri aldığını görmedim. Siz önce kendinize bakın gülünücek dalga geçilecek birileri varsa onlarda sizlersiniz. Bunları soylemekten cok mutlu değilim ama başkalarının başarmaya olan inançlarıyla dalga geçerek ülkenizin adamını dinden imandan ve yurt sevgisinde mehrum edersiniz.Sonrada bizim ülke neden bole diye debelenirsiniz. Sizde o 17 yaşındaki çocuk kadar zeka var madem gösterin

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

KENAN, Nedir o arkandan sarkan?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ahaaha a:D

komik la :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

vazgeçtim silinebılır yorum yapmaya değmez

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek

arkamdan sarkan :) bumu yani senin zekan bu kadarmı hadi neyse kalbin kırılmasın guleyim

SeNi SeViYoRuM CANIM...
Toplam Hit: 5960 Toplam Mesaj: 34