Hack'lendim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    infazteam bunu yazdı

Değerli yorumlarınız için teşekkürler ederim. İade ettim

Senin bilgilerine nasıl ulaştılar onu bul sanki o daha önemli şu anda

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

valla instagramda açıklar bitmiyor ki ? maili değiştiriyordur ama örneğin şifre isteyemiyordur.  bu tarz ufak tefek buglar mevcut bildiğim kadarıyla. mesela mavitıklı hesap satıyorlar. maile düşürüp.  karışık işler. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

şaşırdım kaldım herkes şifren aynıdır yoluyla gitmiş

fısıltı gazetesi aktarıyorum birileri bazı kişiler 3 5 10 usd karşılığında istediğin kişinin insta face gibi sosyal ağlardaki şifrelerini değiştirmeyi garanti ediyorlar

kaldı ki ödemeyi onlar sana kanıtladıktan sonra yapıyorsun ve veriyorlar gerçekten iyi bir açık var ve birileri bundan faydalanıp iyi paralar kazanıyor

yada kı*ımıza kadar public olmuşuz

Abü 10 usd ye azıcık eforla her instagramı kırabilecek olsam o hizmeti satarmıyım? 1000 dolara da satmam 10.000 dolara da satmam.

En basit birkaç ünlünün instagramı hackleyip bitcoin adresime bilmemne gönderim desem milyon kaldırırım her hackden.

hocam tek hesaptan 1000.000 $ mı yoğsam her hesaptan 1$ mı?

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 8824 Toplam Mesaj: 24
hack intagram