folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hafızayı Kuvvetlendirmek İçin Ne Yapılmalı ?

Hafızayı Kuvvetlendirmek İçin Ne Yapılmalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Doktora gidecek vaktim yokki Abi olsa tamam anında

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Genelde bende gittiğim yerleri ve isimleri unutuyorum hesap şifreleri de dahil bence önemlileri not al bi yere önemsizleri sie et

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

bir kapalı alana girem anında başım ağrıyor
    Bu günlerde Sırt da bir yerden Basladı  Secdeye zor gidiorm ağlicaktım ağrıdan namazın ortasında

Memento Mori
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Reskam bunu yazdı:
    -----------------------------

bir kapalı alana girem anında başım ağrıyor
    Bu günlerde Sırt da bir yerden Basladı  Secdeye zor gidiorm ağlicaktım ağrıdan namazın ortasında

aynısı bende var hocam kesin baş ağrısı ve her dokundugum yerde elektrik çarpması arkadaşa dokunuyorum onda bile elektrik çarpıyor :D bünyeden bünyeye fark var

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

rahmican bunu yazdı:

Genelde bende gittiğim yerleri ve isimleri unutuyorum hesap şifreleri de dahil bence önemlileri not al bi yere önemsizleri sie et

Sifreleri unutmuyorum gecen bir yere gittim cocukla tanıstım cocuğa 8 kez ismini sordum cocuk en sonunda abdullrezak dedi .

Memento Mori
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

5 dakika mı balık hafızalımısın lan sen :D

Hocam doktora git görün çünkü 5 dakida unutmak mı olur yahu .

Doktora gidecek vaktin nasıl olmaz ya ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

iki şey bılıyorum ve kullanıyorum 

zinko diye çinko ilacı (kullanım sebebi) her erkek veya kadın orgazm oldugunda vucudun 1 senelık urettıgı cınkoyu dısarı atıyor bu yuzden vucuttakı cınko dırek hafıza ıle ılgılı oldugundan dolayı da hafıza olarak bıras yavaslıyor beyın fonksıyonları 

balık yağı (kullanım Sebebi) cınkosuz kalan beynın hafızayı tutan kısımları kısmen zarar gorur bu yuzden onarımını yapacak tek sey balık yagı normal olarak tavsıye etmem kapsul seklınde yutulacak olanından ol yoksa iştahın bıraz kapanır normal yagını ıcmeye kalkalarsan bu ıkısını kullandım 2 3 sene boyunca ve suan gordugum duydugum hıcbırseyı unutamıyorum cok ıse yarıyor ( şifreler telefonlar yüzler gbi ) ;)

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

AchtunG bunu yazdı:

iki şey bılıyorum ve kullanıyorum 

zinko diye çinko ilacı (kullanım sebebi) her erkek veya kadın orgazm oldugunda vucudun 1 senelık urettıgı cınkoyu dısarı atıyor bu yuzden vucuttakı cınko dırek hafıza ıle ılgılı oldugundan dolayı da hafıza olarak bıras yavaslıyor beyın fonksıyonları 

balık yağı (kullanım Sebebi) cınkosuz kalan beynın hafızayı tutan kısımları kısmen zarar gorur bu yuzden onarımını yapacak tek sey balık yagı normal olarak tavsıye etmem kapsul seklınde yutulacak olanından ol yoksa iştahın bıraz kapanır normal yagını ıcmeye kalkalarsan bu ıkısını kullandım 2 3 sene boyunca ve suan gordugum duydugum hıcbırseyı unutamıyorum cok ıse yarıyor ( şifreler telefonlar yüzler gbi ) ;)

teşşekür ederim sagol Da Abi Sırt Ağrısına ne iyi geliir

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Hocam, Saraçoğlu'nun havuç kürü var. İnternette araştır bulursun. Bir de omega 3 diye duymuştum.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Arkadasım alttarafı saglık ocagıuna gıdıceksın en fazla 15 20 dakka surer oda tahlıl ısterse.sorunun sadece hafıza deyılkı belden omırdan kafadan bahsedıyosun bunlar onemlı seyler bı sorun ola bılır vucudunda(vırus vs gıbı) sana hastaneye gıd 2 saat sıra bekle demıyoruz gıd bı saglık ocagına zaten onemlı bısıyse mecbur hastaneye gıderrsın.arkadaslarda guzel seyler vermıs bunlar vıtamın takvıyesı ama senın durumun cıddı olabılır.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 3729 Toplam Mesaj: 43