folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hakan AYDIN Kimdir?

Hakan AYDIN Kimdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    banada haftada en az 2 kez hotmailden sıfre sıfırlama ıstegı gelıo ama ben ıstemıyorum boyle bısı sıkıldım artık :S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dava açan adam muhattap olmaz ki ya da niyehaber versinki nedir amaçyanidava açtıysa mahkemede görüşüz niye muhattap olsun maksat korkutmak amaçlı eklemiş seni işte
    internet servis sağlayıcınızdan hat sahibi öğrenildi
    Ve durum rapor edildi.

bu yetki Savcıda vardır internet servis sağlayıcısı kafasına göre ip den adres bilgisi vermez veremez savcı tespit eder ve gerek gördüğünde seni ifade almaya çağırır yada bir kere bilgisayarını incelemeye alır ne hemen ankarası :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

banada yıllar önce bir mail gelmıştı taa 2007 de (:

falso 1 resimde zaten + ne gelen nede giden oldu (:

salla hacım

Hacı mail duruyorsa hala mailin kaynağını paylaşsana merak ettim :) gelenipyi filan merak ettim de nerden gönderilmiş anonymail büyük ihtimalle

SEn bu cevabı bilisim@egm.gov.tr ye mi gönderdin :D:D:D adamlar daşa şaşırmıştır ne diyor bu diye :D o mail adresi gerçek çünkü sana gelen mail sahte

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    2. sayfadaki eklediğim ileti kaydını okusaydınız ya :D

(21:21) Hakan AYDIN - Mi:Microsoft değil saldırılan yer
    Sadece alt sistemi
    (21:22) '          "  ":bişey sorucam hocam peki neden hotmail.com uzantılı bir mail kullanıyorsunuz
    %3c3co%3c29
    (21:22) '          "  ":kusura bakmayında
    (21:22) Hakan AYDIN - Mi:Hotmailde microsoftun değilmi?
    (21:22) '          "  ":%3c3cD
    evet
    (21:22) Hakan AYDIN - Mi:microsoft.com.tr mail adresim var onunla msn messenger sistemi kullanmamız yasak
    (21:22) '          "  ":bende de var ama hotmail uzantılı%3c3cD
    (21:23) Hakan AYDIN - Mi:...@microsoft.com.tr
    adında mail adresim var ama malesef yasaklanmış durumda
    (21:23) Hakan AYDIN - Mi:dediğim gibi işte böyle saldırganlar çıkınca

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    offf off benide gecen yıl hisseleri satmadan önce bill ekledi :} abi dedi bak yapma etme seven çıkarcaz sen kapıosun bizim siteleri ekmeğimize engel oluosun battık senin yüzünden vistayı falan satamadık, hisselermi satıcam abi gözünü seviim dedi... Bende Bill'i o halde görünce dayanamadım Botneti durdurdum acaba ondan olabilir mi ki hakan_09575683 bey de :} ne diyecek bakalım sayın hakan_3462572 bey :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    AbdullahAzad bunu yazdı:

banada yıllar önce bir mail gelmıştı taa 2007 de (:

falso 1 resimde zaten + ne gelen nede giden oldu (:

salla hacım

Hacı mail duruyorsa hala mailin kaynağını paylaşsana merak ettim :) gelenipyi filan merak ettim de nerden gönderilmiş anonymail büyük ihtimalle

SEn bu cevabı bilisim@egm.gov.tr ye mi gönderdin :D:D:D adamlar daşa şaşırmıştır ne diyor bu diye :D o mail adresi gerçek çünkü sana gelen mail sahte

malesef yok hacı (:

he aynen geri yolladım :D

bilmem artık okuyunca naptılar :d 

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    içmiş mi bu ne diyor ya demişlerdir ama anlamışlardır kesin biri bunu keklemiş bu mail adıyla oda cevap yazmış o yüzden yoksa o kadar lafı kendinlerine dediklerini anlasalardı bilemiyorum :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    koptum ya mal oğlu mal :D herşeyi geçtim o mail adresindeki 01 ne :D insan doğru düzgün bişi yapar vay anasını diyorum :D sende içini ferah tut hocam hakkında gerçekten bir suçlama olsa ilgili makamdan evine resmi yazı gelir öyle gelip de seni eklemezler! ayrıca ip adresinden msn adresini nasıl bulmuş merak ettim :D o dilekceye resmi makam k*ıçıyla güler... ayrıca microsofta böle mal adamları almazlar bt geliştirisiyim diyo sonra bt yi soruyorsun sistem geliştiricisi diyo bt geliştiriciliği değil bt uzmanı var hatırladığım kadarıyla... zaten microsofta alınan elemanlarda emin ol departman konusunda çok titizlerdir... akşam akşam gülmüş olduk :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    hocam o isler oyle yurumuyor. teekom denilen zihniyet mahkeme kararini gormeden -ki karatahta isimli murid daha iyi bilir- kullancilarinin ksilsel bilgilerini bahsedilen tarihte ve saatteki ip numarasinin kime ati oldugunu "ver" deyince vermiyor. ayni zamanda karatahta'ya sorabileceginiz gibi -forumdaki hukuk bolumunu kullanin- yasal surecin ne kadar agir isledigini ogrenebilirsiniz.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    dur bakayım ben şunu bi ekleyeyim.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 6616 Toplam Mesaj: 39