Hakaret Bildir Butonu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

HAXION bunu yazdı:
    -----------------------------

BAK BU DA YEDİĞİN İKİNCİ GOL OLSUN..

Madden aynen şöyle..

Türkiye büyük millet meclisi azaları ile darei umumiye ve mahalliye ve bilimum müessesata mensup memurin ve mustahdemin, türk milletinin giymiş olduğu şapkayı giymek mecburiyetindedirler. türkiye halkının da umumi serpuşu şapka olup buna aykırı bir alışkanlıın devamını hükümet men eder.

HALEN YÜRÜRLÜKTE OLAN BU KANUNA göre Türk İnsanımız Şapka giymek mecburiyetindedir.

Ve bu kanunun amacı insanların FES giymelerini önlemektir.

Bak orada serpuş deniyor, yani başa giyilen şey.. Bu fes olur, kavuk olur, şapka olur..

Burada da başörtüsünü yasaklayan bir hüküm çıkaramazsın ki.. 

Ama senin dediğin gibi şapka = başörtüsü dersek, yine başörtüsü giymek zorundadır anlamı çıkar.. 

Bu arada senin başında şu an şapka yok ise, bu kanuna göre suçlusun.. Bunu da hatırlatayım..

Ha gayret arkadaşım, sen bu kanunları araştıra araştıra AVUKAT olacaksın..

Durmak yok.. Çalışmaya devam... 

hacı ben orda şapka=başortüsü derken sizin zihniyetinizden bahsediyorum bu bir... ikincisi önemli olan benim gol yiyip yememem değil devletin düştüğü durum! eğer devlet benim gol yememle düzelcekse ben daha cok gol yemeye razıyım... türbanı aqp dini bir simge haline getirdi mi? getirdi! başbakan ve cumhurbaşkanının eşleri bu ülkeyi temsil eder nitelikte mi? evet bu nitelikte! bu ülkede yaşayan herkese hitap etmek zorunda mı? evet zorunda! o zaman türban takamaz! çünkü devletimiz din devleti değil laik cumhuriyet devletidir... bu ülkede hristiyanı da yaşıyor ateisti de! madem ülkeyi temsil edecek konumda ise o zaman bu tip durumlarda haç da taksın! ama o zaman da sorun oluyor! niye mi? çünkü bu sefer de ateistleri fln temsil edemiyor... o zaman ne yapmalı bu tip insanlar dini temsil eden her türlü şeyden kaçınmalı! ben avukatlık yapma amacında değilim belli bir ideolojiyi de savunmamaktayım! en azından senin gibi at gözlüğü ile bişeyleri savunmamaktayım! halkısın durmayacak ve calışmaya devam edeceğim! neden mi? atamın bize emanet ettiği bu devleti milletin kötülüğünü düşünen herkesten arındırmak için...

tarikat cemaat olayını acıklamışsın iyi güzel hoş! ama tarikatlar kelime anlamlarından cok uzaklarda! alevilik-bektaşilik mezhebinin tartışmalı olduğunu söylemişsin... mezhepler kuranda geçer mi? geçmez! mezheplerin nasıl oluştuğunu eminim doğru olarak biliyorsundur! yani mezhep die bişeyin gerçekten de varolmadığı gerçeğini! peygamber zamanının çok daha sonrasında oluşan bir olgu olduğunu da biliyorsundur...

cemaat tarikat olaylarında insanlar sadece dinsel olgular için bir araya gelirler... başka bir amaçları yoktur... ancak bazı cemaatlerde bu cok farklı şeylere kaymıştır... devleti ele geçirme çalışmaları yapılmaktadır... çok sevdiğiniz tayyoş beyfendinin geçmişini iyi öğrenin! birşeyi körü körüne savunmayın! daha öncesinde ne dedi bu adam? hem dinci hemde laik olunmaz ya dinci olacaksın ya laik... bu cümleleri ve devamını elbette cok ii hatırladın ama hatırlamamazlığa vurdun belki de... bahsettiğin hemşehircilik olayına gelecek olursak adamlar devleti bölme amacında değil sadece eş dost akraba hısımları yüksek maaşlı işlere sokma cabasıdır! kimse devleti bölmek için hemşehircilik mantığı gütmemektedir... ancak bu sakın ha bunu savunduğumu ya da desteklediğimi zannetme... bu olayda da insanların hakkı yenmekte orda olmaması gereken insanlar bulunmakta hatta ve hatta işi bilmeyen adamlar buralara getirilerek işi bok etmekteler... ama o durumla bazı tarikatların yaptığı durum farklı! başka bir konuda da paylaşılmakta ancak yine burada da söyleyeyim sana... ışık cemaati polis okulu sınav sorularını almakta kendi öğrencilerine bu soruları dağıtmakta... ve kendi ile aynı zihniyette olan adamları devlete sokmakta! buraya kadar hemşehircilik ile hiçbir farkı yok! ancak orada ufak bir ayrıntı var kendi zihniyeti! kendi zihniyeti ne? laik değil islami bir devlet! işte olay burada başlamakta...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HAXION bunu yazdı:

Ek olarak bir not daha..

Bir önceki postumu düzenleyemiyorum :) 

Yeni konu olarak açılmış postlar düzenlenemiyor ama başka bir konuya cevaben yazılan postlar düzenlenebiliyor..

Bu da ufak bir hata galiba, daha yeni gözüme çarptı..

konuyu değiştirmeye çalışırsan açtığın konunun anlamı kalırmı ? ;)

boşa kürek sallıyorsunuz :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ülkeye hainlik edenlere küfür etmeyende haindir. Yeterince açık yorum !!!

Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...Ben bir şeyler diyorum ; ama siz görmüyorsunuz. Çünkü rutin egzersiz yapıyor ; yazıp yazıp siliyorum. Tıpkı sizler gibi arkadaşlar ; tıpkı sizler gibi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

küfür ruhun cilasıdır :W 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

küfür ruhun cilasıdır :W 

damlaya damlaya küfür olur

ak akce küfür içindir

sakla küfüru gelir zamanı

...

..

.

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Rene ne diyorki duruma?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    ülkeye hainlik edenlere küfür etmeyende haindir. Yeterince açık yorum !!!

Hainlik kavramı biraz göreceli bi kavram, sana göre hain olan bana göre hain olmayabilir, veya bunun tam tersi de geçerlidir..

O zaman herkes herkese küfür edebilir. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Gereksiz bence yane varsa şikayetin mail atarsın...Proje olsun diye acılmıs bi konu bence demiş olıyım diye :/

Ben bu insanları anlamıyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

HAXION bunu yazdı:

Fikret bunu yazdı:
    en baştan yazsaydın ya konuya. "yalakası olduğum, yönetimdeki saygıdeğer(!) cumhurbaşkanı ve başbakan hazretlerine hakaret edilmesini içime sindiremiyorum, hazmedemiyorum, içime oturuyor. bunun için bir "başbakan veya cumhurbaşkanı hazretlerine küfür edildi, atın bu zındığı" butonu istiyorum." diye...

YALAKA MI ?

Bak arkadaşım.

Bir kişinin yalakası olmak için o yalaka olunan kişiden bazı menfaatler ummak gerekir.

Ben yukarıda bahsettiğin hiç kimseyi yüz yüze ne tanırım, ne de bir menfaat beklerim..

Yani yukarıda sayılan siyasiler, burada yazdğım postlar için bana AFERİM bile demeycekler..

Evet AKPATİ li olduğum doğrudur, ama siz AKPARTİ yi beğenirsiniz veya beğenmezsiniz, ama ben beğeniyorum..

Sizin beğenmeyişiniz AKPARTİ ye hakaret etmenizi ve bana YALAKA sıfatını yakıştırmanızı gerektirmez..

Unutmayın ki bu ülkenin seçmenlerinin YÜZDE 47 si bu partiye oy verdi..

Şimdi bu insanların hepsi mi YALAKA ?

Ülkenin siyatesini beğenmiyor olabilirsiniz, bazı siyasi kararları beğenmiyor olabilirsiniz ama bunu o partiye oy verenlere YALAKA diyerek değil,

seçim zamanı kendi beğendiğiniz partiniz lehine çalışarak göstermelisiniz..

Nasip olursa 2 sene sonra GENEL SEÇİM VAR... O zaman yaklaşınca, hepimiz oturur, bu iktidarın beğendiğimiz veya beğenmediğimiz yönlerini tartışırız...

partiden yardım alanları çıkartalım. "cahil cühela, ensesine vur ekmeğine al" diye ifade ettiğimiz topluluğuda çıkartalım. adam yol yaptı, var olan kaldırımı tekrar söküp taktı diye oy verenleride çıkartalım. geri kalanı evet yalaka kesimdir. bunları toplasan evet ülkenin 47%si yapacak kadar çoktur haklısın. ayrıca konu açma amacın başka. konu siyasete dönmüş zaten. gündem yasaklarını okumayı öğrenin. ya da sizin yerinize okuyan birinin konuyu rapor etmesini bekleyin :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 8466 Toplam Mesaj: 43