folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hakiki Kestane Balı Nereden Alınabilir ?

Hakiki Kestane Balı Nereden Alınabilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Migrosta balparmak  var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/53424127-30477-balparmak-kestane-bali-460-g

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/53424127-30477-balparmak-kestane-bali-460-g

bal parmak en güveniliride şu olay eticaret sisteminde lik nedir bu amk :) kapatın gidin siteyi

Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde

DJ_Alper tarafından 30/Eyl/15 12:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

bal parmak en güveniliride şu olay eticaret sisteminde lik nedir bu amk :) kapatın gidin siteyi

alper bence cok iyi bir sistem

sistem su sekilde calisiyor. once bulundugun lokasyonu seciyorsun. o lokasyona yakin migros dan urunleri gonderiyorlar. eger orada kalmamissa ister alternatif gonderiyorlar, ister sen birkac farkli urun seciyorsun veya alternatif istemiyorsun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

alper bence cok iyi bir sistem

sistem su sekilde calisiyor. once bulundugun lokasyonu seciyorsun. o lokasyona yakin migros dan urunleri gonderiyorlar. eger orada kalmamissa ister alternatif gonderiyorlar, ister sen birkac farkli urun seciyorsun veya alternatif istemiyorsun.

aga lokasyona göre stok durumunu belirtebilir. mağaza seçtir o mağazada varmı yokmu çıksın

teknosa öyle çalışıyor kaldıki bu sistem ortalama 30 k lık bir sistem bütün mağazalarının stok durumunu tek yerden kontrol ve eticaret sistemine entegrasyonu benim arkadaşın spor mağazası var adamamlar kullanıyor sistemi

mağazalarda satılan ürün n11 de sanalpazardaki stoklardan düşüyor  yada tam tersi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tekno marketlerde alacagin flashdisk veya pc bir stokta yoksa bile diger bayinin stogundan gonderebilirsin 1-2 gun gecikme sorun olmaz

migros da urun teslim saatleri var, gunluk olan gida maddeleri var o yuzden baska bayiden veya baska subenin stogundan gondermektense boyle daha pratik

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Cicek kekik geven bali dersen ureticiyim yollarim 

Tbt indirimi de yaparim

hangi urunler var kaca satiyorsun yaz alan cikar mutlaka

Sivas Zara Yukariçamözü köyünde üretim yapıyoruz kalite olarak anzer balina yakındır kara kovan, süzme, normal petek, polen  üretiyoruz   normal ve süzme bal kg 50 Tl Tbt fiyatı 35 kara kovan bal 100 Tl Tbt fiyatı 85 Tl istanbul içi elden teslim ederim istediğiniz analizi yaptira bilirsiniz donan baldır 18c° nin altinda donar   

Yav he he
Toplam Hit: 3241 Toplam Mesaj: 27
kestane balı