folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hakkımı Helal Etmiyorum!!!!!!!!!!!!!!!

Hakkımı Helal Etmiyorum!!!!!!!!!!!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    bende helal etmiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

kimin kime hakkının geçtiği konusunda bu dünyada anlaşamıycaz korkarım. ben akp den ne burs aldım, ne yardım ne başka bişey. ama ne kadar kuvvetli vurursan o kadar güzel ses çıkarır mantığı akp ye basçam. sırf saçma sapan karalama kampanyası tarzı propagandalar, her yerde herkesin bilip bilmeden siyaset yaparak kafa şişirmesi yüzünden. alternatif varsa onu savunacaksanız ancak o zaman kazanırsınız.

bir ressam tablo yapıp ilan eder. bu kusursuz tablomda yanlış gördüğünüz yerleri işaretleyin. akşama heryer karalanır. tabloda işaretlenmemiş yer kalmaz. yanlış gördüğünüz yerleri düzeltin diye bi gün sonra başka bi tablosunu asar. bu sefer bir kişi bile dokunmaz. birini çamurun içine ittirirseniz, savunur elinden tutar kaldırır, onu el üstünde tutarız.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HolygaN bunu yazdı:
    -----------------------------

:):)

Konuya bak. Mesajlara bak :D

Yeah sende yazmasaydın (tabi bende) konunun ayrı bi özelliği olacaktı

Konu Harbi Cümbüş, Bu Mesaja Koptum. :) Konuda Bu Konu Silinir Tahmincileride Var. Bence Silinmez... :)))

Bu Arada Kartal Kethudaya Katılıyorum, Daha iyi Bir Alternatif Varsa Hep Beraber ona verelim. Ne Yapalım, En Azından İyi Kötü bu adamlar Bişeyleri Bişeylerden Değiş Tokuşa gidiyo, Bişeylerin Değiştiğini Görüyoruz. Vede Değişimlerden Korkan İnsanlar Tabi Her Zamanki Gibi Basıyor Feryadı.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

BENDE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

ALLAH RIZASI İÇİN İZLEYİN yahu biraz at gözlüğü ile bakmayın biraz da Türkiye'yi düşünün biraz da tarafsız olun biraz da gerçekleri görün lütfen yahu yeter yazıktır günahtır...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=53124379655&ref=nf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=57894878485&ref=nf

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    UNKNOWN kardeşim ben de hakkımı bunlara helal etmiyorum..Böyle bir paylaşımda bulunduğun için de sana binlerce kez teşekkür ederim =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek

UNKN0WN bunu yazdı:

KARDEŞİM

Kömür verdi,erzak verdi vs diye AKP'ye oy verirsen,sana hakkımı helal etmiyorum.Çünküo kömürü erzağı veren aslında benim.O parada benimde hakkım var.Ben gece gündüz çalışıp vergi ödüyorum.Bu vergileri ülkemiz kalkınsın,yoksulluk bitsin diye ödüyorum.AKP seçim rüşveti olarak kullansın diye değil.AKP benden topladığı vergilerin aslan payını cebine,kırıntılarını sana veriyor.Birde utanmadan kirli ellerini uzatıp,sana el öptürüyorlar.Benim vergimle kendine çıkar sağlamaya çalışan bu zihniyete hakkım haram olsun.Bu haram 'yardım'a inanıp,oyunu AKP'ye verirsen;kusura bakma kardeşim hakkım sanada haram olsun.O aldığın yardım sana hayır getirmesin.Sana verilen yardımı kabul et elbette.Ama oyunu hangi partiye inanıyorsan ona ver.Aksi halde Allah katında hakkımı sana helal etmeyeceğimi burada ilan ediyorum. Demek isteyenler..... http://www.helaletmiyorum.org

Birgün sanada döner o kesilen vergiler sende mi reddedeceksin ?

Onlara yardım olarak sana belki başka birşey olarak gelecek.Yol su vs.

Sessiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber-works
    cyber-works's avatar
    Erkek

1-)Öncelikle çok gereksiz bir site olduğunu düşünüyorum..herkes kimin ne olduğunu biliyo..Yani böyle butonlara tıklamakla hiçbirşey olmaz.Derdi olan varsa bu ülkenin hukuku var yasası var buyrun başvurun.Ne biliyim yapın bişeyler.

!!!!!

ferman sende dert çekmek bizde senden ayığız bu sarhoş halimizle sen insan kanı içersin biz üzüm kanı söyle, kötülük bunun neresinde?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    topikte 15 tane ünlem işareti saydım ama bilemiyorum gözlerimde 0.1 derece miyop var,varmı fazla yada az sayan ?

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    topikte 15 tane ünlem işareti saydım ama bilemiyorum gözlerimde 0.1 derece miyop var,varmı fazla yada az sayan ?
    ----------------------------
    2 tane H 2 tane a 2 tane k 2 tane ı 2 tane m 2 tane e 2 tane l  2 tane nbsp;  var 1 tane t 1 tane  i 1 tane y 1 tane o 1 tane r 1 tane u  var hacı :) ve cümledeki karakter  sayısı 23 number tesadüfe bak , şu anda 31 mesaj var konuda :| ilginç

15 tane ! var hacı :) ve tüm sayıları toplarsak = 90 :| dogum tarihime ulaşmış oluyoruz.

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

ermeniler bizden özür dilesin, ermenilerden özür dilemiyoruz diye de imza (tık) atmıştık bi b.k a yaramadı galiba ses seda yok. buna da imza (tik) attık hadi hayırlısı....

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
Toplam Hit: 4132 Toplam Mesaj: 37