folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Halk TV Twitter Hesabı Hacklendi

Halk TV Twitter Hesabı Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

ne alıp veremiyorsun redhackle anlamadım. ne zaman konu açılsa redhackle ilgili seni görüyorum bir de barışyiğit var yanılmıyorsam.

zaten kimsenin fikrini konu başlığındaki gibi redkek yazarak çelemezsin. konu açmandaki amacı anlamadım. 

pkk sempatizanı falan filan geçin bunları. ben bu adamları seviyorum. yaptıkları şeyleri, söylediklerini seviyorum. bu adamlar vatan hainiyse ben de öyleyim.

isimlerini redkek yapsalar da seveceğim.

dırrım dırrım şarkı gibi oldu. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

ne alıp veremiyorsun redhackle anlamadım. ne zaman konu açılsa redhackle ilgili seni görüyorum bir de barışyiğit var yanılmıyorsam.

zaten kimsenin fikrini konu başlığındaki gibi redkek yazarak çelemezsin. konu açmandaki amacı anlamadım. 

pkk sempatizanı falan filan geçin bunları. ben bu adamları seviyorum. yaptıkları şeyleri, söylediklerini seviyorum. bu adamlar vatan hainiyse ben de öyleyim.

abi bu adamların destekçilerinin yüzde 50'si bilgisayarı internet explorer ve okey hariç kullanamayan tipler.

ne yapılan onlarca yalan hack mack olaylarından haberi var nede verilen zararın boyutundan.

Adamlar yarım gün konuşuyor yok halkımı seviyorum seviyorum yok insanları seviyorum ,

sonra bu topraklar üstünde yaşamasını sağlayan Atatürk'ten bi kelime bile bahsetmezken che guevara yı göklere çıkartıyorlar.

komik.

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı

abi bu adamların destekçilerinin yüzde 50'si bilgisayarı internet explorer ve okey hariç kullanamayan tipler.

ne yapılan onlarca yalan hack mack olaylarından haberi var nede verilen zararın boyutundan.

Adamlar yarım gün konuşuyor yok halkımı seviyorum seviyorum yok insanları seviyorum ,

sonra bu topraklar üstünde yaşamasını sağlayan Atatürk'ten bi kelime bile bahsetmezken che guevara yı göklere çıkartıyorlar.

komik.

Hocam halkın hepsi hacker olmakmı zorunda bazı şeylerin fakında olmak için ? sen adamların sözcülerini canlı yayınlarında keşke bi dinleseydın 

adamlar doğruları gerçekleri söylüyor devletin bilgilerini bir şekilde sızdırıyor ister hackle isterse birilleri sayesinde ele geçiriyorlar ve anlamadıgım sürekli ayyıldızteam le kıyaslanıyo neden ? abi ayıldızteam ciddi anlamda bi başarısı varmı ? varda bizmi bilmiyoruz ? redhack bu kadar gereksiz ve boş sallalyan atan tutan bi gurupsa neden terör örgütü ? ve neden halen yakalanamadı ? 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

konuşmaları beni ırgalamıyor ben siyasi taraf değilim zaten siyaseti oyundan ibaret görüyorum..

açtığım konular hack boyutunda olanlar he bazı yazılar ise kaynak ile paylaştığım bazılarına cevap yada "böyle diyen de var" demek için ;)

mesela terörist oldukları gibi ..

anlatabildim mi bilmem..  muhalefet olmaları millete sevdiriyor yalnız barisyigitin dediği gibi bu kişiler hack bazında düşünmeyen kişiler..

çok iyi muhalefet yapıyorlar milletin duygularına giriyorlar .. hackerız biz demesinler gitsinler bdp den mi katılacaklar dhkpc den mi katılacaklar nereden katılacaklarsa oradan siyaset yapsınlar abi mantıken böyle yani.. 

vatan hayini isen sana ve sen gibilere de karşıyım, he bu arada senin için redEtek yaparız o da olur yağni :)  isim koymak her zaman önemlidir ve insanlar yönlendirilebilir bunu unutma

" taraf olan bertaraf olur ;) " zone

şucu bucu olarak değil 2 dünya savaşından yenik çıkan almanya gibi devlet için çalışmalı devlet ise bizim için çalışmalı yoksa daha çook böyle postlar atılır böyle konuşmalar, tartışmalar sürer uzar gider çıkarın şu siyasi at gözlüğünü ve insanları sucu bucu diye ayırmayı taraf olmayı..

hiç bir türk projesinin tutmama sebebi de bu.. yok şu siteyi şucu yapmış hekleyin awk. yok şu bilmem neyi şucu yapmış index atın..

bu mu çağdaşlık bu mu devrim bu mu sosyalizm bu mu tarikat ruhu .. neyse siyasi slogan sevmim dedikçe siyasiye kayıyor haydi kolay gele

bu tür konular devam edecektir..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    tolgaStain bunu yazdı

Kesin redhack yapmıştır demeye gelmiştim :D

Okudum zaten redhack yapmış :D

Edit: Ben konuya eksik yazmışım o yüzden yanlış anlamaya müsait

Toplam Hit: 6861 Toplam Mesaj: 27