folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hangi Bankanın Pos Cihazını Almalıyım?

Hangi Bankanın Pos Cihazını Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

İlk etapta tüm bankalara rahatlıkla, masrafsız olarak taksit yapayım diye BankAsya'nın e-pos hizmetini kullanayım dedim lâkin mail-order tabanlı sistem olduğundan bir kaç müşteride tahsilat günü gelince 'red' aldığımdan en popüler kartlardan maximum,bonus gibi posları koyma kararı aldım.

Maximum iş ve ziraat'te var , Bonus garanti ve deniz de var bildiğim kadarıyla.Banka farkeder mi etmez mi bilmiyorum.

Blokeli çalışmayı tercih ediyorum.

Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bizim bankanınkini al garanti

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Garanti + Turkcell GPRS.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

maximum 'u ziraat ta veriyor iş bankası da veriyor arasında bir fark var mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    bigwave bunu yazdı

maximum 'u ziraat ta veriyor iş bankası da veriyor arasında bir fark var mı ?

iki bankanında şartlarını inceleyebileceğin bilgiyi iste, olmayabilir ama çok uçukta bir fark olabilir böyle yani bu işler. Avantajı dez avantajı, direk membağından bilgi alman gerek.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

ortak pos al bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

abi şimdi sen bu pos bilmemneyi alınca bankaya para ödüyomusun ? almak için ne gerekiyor.. sana getirisi ve götürüsü nedir ? her banka zart diye veriyormu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

abi şimdi sen bu pos bilmemneyi alınca bankaya para ödüyomusun ? almak için ne gerekiyor.. sana getirisi ve götürüsü nedir ? her banka zart diye veriyormu

her bankanın kendine has koyduğu limitler oluyor 1000 tl 2000 tl gibi .. onları dolduramadığında para kesiyorlar 30-40 lira kadar

3 bankanın pos cihazını bulundursan ve senenin 6 ayı limitleri dolduramadığını varsayarsan aylık 120 liradan 6 ayda 6x120=720 tl gibi bir gider çıkıveriyor..

bana faydası , ürünü satarken kolaylık sağlıyor .. 70 liralık ürünü ayda 7 liraya satabiliyorum. ve banka bana 10 aydan daha evvel ödeyebiliyor.

banka tahsilatını yapıyor ben uğraşmıyorum. 

her banka zart diye veriyor çünkü kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyor..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    bigwave bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

her bankanın kendine has koyduğu limitler oluyor 1000 tl 2000 tl gibi .. onları dolduramadığında para kesiyorlar 30-40 lira kadar

3 bankanın pos cihazını bulundursan ve senenin 6 ayı limitleri dolduramadığını varsayarsan aylık 120 liradan 6 ayda 6x120=720 tl gibi bir gider çıkıveriyor..

bana faydası , ürünü satarken kolaylık sağlıyor .. 70 liralık ürünü ayda 7 liraya satabiliyorum. ve banka bana 10 aydan daha evvel ödeyebiliyor.

banka tahsilatını yapıyor ben uğraşmıyorum. 

her banka zart diye veriyor çünkü kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyor..

peki bunun limit dolmama durumunda kesinti yapmayanı varmı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

denizbank ınkinide deneyebilirsin. burda INTERTECH alt yapısı oluşturdukları için sıkıntı çok fazla yaşamayabilirisn. 

Living Death
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyla pek alakalı deil ama geçen erzurumdaydım karstan mersine dönmeye çalışıyırum yolda çalınmasın diye tüm paramı banka kartına yatırdım anasını sattımın erzurumunda ne postmakineli işyeri nede bankamatik var gittim pan çiğ köftecisine pan çiğ köfte marka zinciri sonuçta muhakkak post makinesi vardır dedim demez olaydım gerizekalı post makinesi kullanmıyormuş uan sen mahalle bakkalımısın franchising ile açılan bi çiğköfteci açmışsında hangi akla hizmet sadece peşin çalışıyorsun allahtan elimi cebime atınca bir 10 lira çıktı ulan adanaya kadar bankamatik bulamadım o yediğim iki çiğ köfte dürümüyle geldim bide adana biletini önceden almamış olaydım erzurumda kalı veriyordum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 5136 Toplam Mesaj: 13