folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hangi Cihazı Alayım ?

Hangi Cihazı Alayım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Bende Dell inspiron var zamanında üzerine 2.5l kola dökülmüştü halende çatur çutur çalışıyor sadece numpad tarafındaki tuşlar biraz yapış yapış oda olsun o kadar gayet memnunum 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı
    21li bunu yazdı

bende aktif olarak ps, after effects gibi yazılımlar kullanan biri olarak sana şunu öneririm.. ssd olmayan cihaz alma alacasan bile ssd tak yoksa cpu, ram ve gpu bi yere kadar götürür seni ssd olmadan bilgisayardan istenilen verimi alamazsın.

Ben de bundan bahsediyordum arkadaş ne alaka demiş ama...

Hocam zaten daha önceden yazdığım gibi SSD zaten takacam.

Ben ısınma ne derece etki eder onu merak ediyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Bende Dell inspiron var zamanında üzerine 2.5l kola dökülmüştü halende çatur çutur çalışıyor sadece numpad tarafındaki tuşlar biraz yapış yapış oda olsun o kadar gayet memnunum 

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=dell+inspiron+n5010+klavye

Hocam çektiğin sıkıntıya değmez :D

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı
    21li bunu yazdı

bende aktif olarak ps, after effects gibi yazılımlar kullanan biri olarak sana şunu öneririm.. ssd olmayan cihaz alma alacasan bile ssd tak yoksa cpu, ram ve gpu bi yere kadar götürür seni ssd olmadan bilgisayardan istenilen verimi alamazsın.

Ben de bundan bahsediyordum arkadaş ne alaka demiş ama...

Hocam zaten daha önceden yazdığım gibi SSD zaten takacam.

Ben ısınma ne derece etki eder onu merak ediyorum.

Bence korkma dell al hocam, diğer arkadaşlar da beni destekler nitelikte zaten. Son karar senin.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Acer almaya karar verdim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Acer almaya karar verdim

Afjdnghdlj

Hocam valla gayet ciddi ciddi okuyordum konuyu senin bu mesajı görünce dumur oldum.

1 kişi hariç herkes dell demiş sen gene tercihini acer dan yana kullanmışsın.

Tabi senin tercihin ama daha önce hem dell kullanan hem de acer kullanan kişilerden gördüğüm kadarı ile, büyük ihtimal bu kararından pişman olacaksın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Acer almaya karar verdim

Afjdnghdlj

Hocam valla gayet ciddi ciddi okuyordum konuyu senin bu mesajı görünce dumur oldum.

1 kişi hariç herkes dell demiş sen gene tercihini acer dan yana kullanmışsın.

Tabi senin tercihin ama daha önce hem dell kullanan hem de acer kullanan kişilerden gördüğüm kadarı ile, büyük ihtimal bu kararından pişman olacaksın.

Hocam çok ısınması beni biraz tedirgin ediyor Amd kartın.Bide biraz amd sıkıntılı ama yinede Dell alıcam galiba.

Bide şu var millet dell in servisi çok iyi diyorda ben ssd takınca içine servis dışı kalacak zaten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

servis yonunden yerinde servis dell al derim..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

1. DELL almadığın için pişman olacaksın. :)

2. SSD takınca servis dışı kalmaz. Zaten bu sebeple HDD/RAM girişlerinin kapağı olur. Ha olmadı servise gönderirken HDD yi takarsın.

3. Exclusive bir laptop almıyorsan, hangisini alıyorsan al o laptop oyun oynarken ısınacak. 

4. HP dışında şimdiye kadar hiçbir laptopta normal internette takılırken ısındığını görmedim.

Neyse hocam hayırlı olsun ne diyelim. 

SkynetX tarafından 21/Haz/16 19:42 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

1. DELL almadığın için pişman olacaksın. :)

2. SSD takınca servis dışı kalmaz. Zaten bu sebeple HDD/RAM girişlerinin kapağı olur. Ha olmadı servise gönderirken HDD yi takarsın.

3. Exclusive bir laptop almıyorsan, hangisini alıyorsan al o laptop oyun oynarken ısınacak. 

4. HP dışında şimdiye kadar hiçbir laptopta normal internette takılırken ısındığını görmedim.

Neyse hocam hayırlı olsun ne diyelim. 

1.Fikrimi değiştirdin Dell alacam.İnşallah iyi çıkar.

2.Kapağı açınca direk renkli tornavidalardan servis anlıyor kapağın açıldığını.

3.Oyun pek oynamıyacam.

4.Ben sadece amd ekran kartının aşırı ısınmasından çekiniyorum biraz o kadar.

Toplam Hit: 3343 Toplam Mesaj: 36
amd