Hangi Kpss Setini Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Hangisini alacaksan once kitapcida kontrol et oyle al. Misal ihtiyac cok tavsiye ediliyor ama basimini begenmiyorum cocuk kitabi gibi basiyor ibneler.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Hangisini alacaksan once kitapcida kontrol et oyle al. Misal ihtiyac cok tavsiye ediliyor ama basimini begenmiyorum cocuk kitabi gibi basiyor ibneler.

Evet biraz çocuk kitabı gibi. (salak salak espirilerle dolu karikatürler var) ama anlatımı sade. Mesela yediiklimi beğenmiyorum ben.

Dershane'ye yazılmanı pek tavsiye etmem. Bana göre zaman kaybı. Ama psikolojik teşvik için bire bir.

Konu kitabı + kütüphane en iyisi aslında.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Yargı yayınları nasıldır ?

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Evet biraz çocuk kitabı gibi. (salak salak espirilerle dolu karikatürler var) ama anlatımı sade. Mesela yediiklimi beğenmiyorum ben.

Dershane'ye yazılmanı pek tavsiye etmem. Bana göre zaman kaybı. Ama psikolojik teşvik için bire bir.

Konu kitabı + kütüphane en iyisi aslında.

kendi beynimde o psikolojik olan kısmını halletmeye çalışıyorum kısa süre sonra 1 yıl hayata ara vereceğim :))

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 1823 Toplam Mesaj: 15
kpss