folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hangi Sektöre Yatırım Yapmalıyım? Bu Parayla Ne İş Yapılır?

Hangi Sektöre Yatırım Yapmalıyım? Bu Parayla Ne İş Yapılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Hocalar elimde 200.000,00 tl nakit yaklasık 1.000.000,00 tl kadar da gayrimenkullarimden dolayı kredi limitim var. bu limitleri kullanarak farklı gelir getirebilcek bir sektöre girmeyi planlıyorum.Sizin bildiginiz veya şu sektör güzeldir diyebileceğiniz bir yatırım var mı?

*krediyi geri ödeyeceğimden dolayı kendini amorti etme süresi 2 veya 4 yıl olması gerek daha fazlası zarar ettirir başladıgım noktaya geri döndürür.

*çok fazla personel ihtiyacı olmasa daha iyi olur çünkü şu an ki işimden dolayı yeterince insanla muhatap oluyorum.

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Aynı durum bende de var, 170.000tl nakit, 500.000civarı ipotek edilebilir gayrimenkul var, rüzgar işine gircektim bürokrasisi ile uğraşamadım, eğer varsa fikirleriniz beklerim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

O parayi nasil kazandiysaniz ayni ise devam edin.miras yada baba parasiysa bosverin zaten..en iyi bildiginiz is neyse onu yapin.

Bilmediginiz uzman olmadiginiz bi sektore girerseniz batarsiniz

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

O parayi nasil kazandiysaniz ayni ise devam edin.miras yada baba parasiysa bosverin zaten..en iyi bildiginiz is neyse onu yapin.

Bilmediginiz uzman olmadiginiz bi sektore girerseniz batarsiniz

3 ev var, aylık 3.000 tasarruf edebiliyoruz, evleri kirada kalırsa aylık 6.500tlye 400.000kredi çekilir 2 ev daha alınır, kiraya verilir kiralarla kredi ödenir ama girişimcilik bu değil, sanayileşme ne bilim ülkenin büyümesine katıda bulnma bunlar olması gereken şeyler gencim zaman var beyin var girişimcilk var para var ama fikir yok =D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Ne yapacagını bulana kadar bı kactane daha ev alında barı kırası gelsın bulunca satar o işe gırersınız boş boş durmasın 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben olsam (size çılgınca gelebilir ama açıkcası sikimde değil) o nakit parayla bile sağlam işler kurarım;

-Eşşek çiftliği kurabilirim,

-Domuz çiftliği kurabilirim,

-Geri dönüşüm fabrikası kurabilirim,

-Organik gübre fabrikası kurabilirim (vergi muafiyetleri de mevcut)

vs vs

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ev al kiraya ver hem aylık gelir olur hemde yerin olur paranı bankaya faiz veriyo gibi düşün. İlerde aklına birşey gelir  satarsın evleri yatırım yaparsın . 

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Ben olsam (size çılgınca gelebilir ama açıkcası sikimde değil) o nakit parayla bile sağlam işler kurarım;

-Eşşek çiftliği kurabilirim,

-Domuz çiftliği kurabilirim,

-Geri dönüşüm fabrikası kurabilirim,

-Organik gübre fabrikası kurabilirim (vergi muafiyetleri de mevcut)

vs vs

Hocam en uçuk fikirlere bile açığım, iü orman mühendisliği okuyorum haftada 1.5gün ders var inanır mısın, zamanım bol uğraşırım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

istanbulda minibüs alcaksın bahçeşehirden. Aylık 10 000 geliri var. minibüslerde 1 milyon tl felan belki daha ucuzdur

Ama şöyle yapman daha mantıklı, 2 tane yarım minibüs alcan 2 sinide kiraya vercen. 10 000 tl garanti

Tengri tarafından 29/Eyl/12 10:34 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Aynı durum bende de var, 170.000tl nakit, 500.000civarı ipotek edilebilir gayrimenkul var, rüzgar işine gircektim bürokrasisi ile uğraşamadım, eğer varsa fikirleriniz beklerim.

Ruzgar işine bende baktım çok sağlam tanidiklarim var ama o kadarcik parayla bu ise girilmez dediler. Hala araştırmadayim bakalım. Ogrenciler için apart daireler yapmayı düşünüyorum ama onada limit az geliyor arsakar zaten 500.000 € amk.

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Emlak işine girin

Al sat şu aralar deli gibi daire satışı var

oto parklardaki ihalelere girebilirsiniz icralık arabaları alıp satabilirsiniz

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 6149 Toplam Mesaj: 36