Hangi Windows Sistemini Kurmalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    karinca bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    karinca bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

amazon gibi sitelerde 15-25 TL gibi fiyatlara satılıyor lisans. Crack ile uğraşma, eskide kaldı. 

İnternette dolaşan aktivasyon işlemleri işe yarar mı?

işe yarayan vardır da değer mi ? 

Bılgısayarda en ufak bır cracklı program kullanıyorsan deger. Hee butun programlarım lısanslı olacak dıyorsan eyvl. Ama wındowsa 25 lıra dıye key alıp photoshop offıce vb. ve cok dahası programları cracklı kullandıktan sonra bı anlamı kalmıyor...

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Aynı özelliklerde bir laptop var iş yerinden verilen. Dün ona windows 10 kurdum, tabi pc henüz boş olduğundan kasmıyor ama bence 10 iyi ve kaldırır

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

windows kuracaksaniz ve bir suru program da beraberinde kurulacaksa ne bileyim spotify, vs pack, vscode, chrome, discord, firefox, ld player, steam, virtual box, radstudio, golang, pascal vs. vs.

su an benim makinem chrome kullanirken falan yamuluyor, takiliyor. stabil degil yani, belki de sorun chrome ile falan alakali.

24 gb ram, i7 7500U cpu, firepro W4190M graphic card olan workstation laptop.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

windows kuracaksaniz ve bir suru program da beraberinde kurulacaksa ne bileyim spotify, vs pack, vscode, chrome, discord, firefox, ld player, steam, virtual box, radstudio, golang, pascal vs. vs.

su an benim makinem chrome kullanirken falan yamuluyor, takiliyor. stabil degil yani, belki de sorun chrome ile falan alakali.

Mozilla kur farkı görürsün hocam. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

Windows'un çoğu gereksiz özelliğinin kırpıldığı Cortana, Edge bile default yüklü gelmeyen, ram ve diğer sistem bileşenlerinin tüketimi diğerlerine kıyasla daha az olan bir sürümü var.

Windows 10 LTSC 2021. Lisansı da 50 lira civarlarındaydı.

Tertemiz yükleyip kullanabilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

W8.1 İyidir Ya.. Ben Memnunum.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Bu sorun tek bende var sanıyordum. Sistemim iyi olmasına rağmen Chrome dan bende yaklaşık 3 4 aydır sıkıntı yaşıyorum. Bir ara chrome kaynaklı BSOD verdi memory managmenttan hatta. Donanımsal bir sorun yok cihazın. Genel bir sorun olabilir.

Her ikiside olabilir fakat ben kullanım alışkanlıklarını bozmayacaksa windows 8.1 öneririm. W10'dan daha az kaynak kullanıyor ve büyük güncelleştirme almadığı için daha stabil olacaktır. 

Lisans durumu için ise win 8.1 key artık satılmıyor gibi bir şey. W10 lisans key için cüzzi bir rakama lisanslanabiliyor. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    end bunu yazdı

Bu sorun tek bende var sanıyordum. Sistemim iyi olmasına rağmen Chrome dan bende yaklaşık 3 4 aydır sıkıntı yaşıyorum. Bir ara chrome kaynaklı BSOD verdi memory managmenttan hatta. Donanımsal bir sorun yok cihazın. Genel bir sorun olabilir.

Her ikiside olabilir fakat ben kullanım alışkanlıklarını bozmayacaksa windows 8.1 öneririm. W10'dan daha az kaynak kullanıyor ve büyük güncelleştirme almadığı için daha stabil olacaktır. 

Lisans durumu için ise win 8.1 key artık satılmıyor gibi bir şey. W10 lisans key için cüzzi bir rakama lisanslanabiliyor. 

tasi taragi toplayip arch/debian linux'a gececegim sanirim ya :D

windowsu okul icin kurmustum ama sokayim windows'a hic rahat degil development acisindan.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    end bunu yazdı

Mozilla kur farkı görürsün hocam. 

Hiçbiri chrome tadını vermiyor nedense..

NoktaliVirgul tarafından 21/Nis/22 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://msguides.com/windows-10

ben bununla aktif ediyorum hep

office aktivasyonu da var aynı sitede benzer yöntemle

tertemiz

...said addicted.
Toplam Hit: 2634 Toplam Mesaj: 33
windows 10 windows 8.1