Harici Ssd Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam,

Geçtiğimiz haftalarda cep tlf yer açmam gerektiği için tüm DCIM klasörünü eniştenin harici ssd ye yedekledim sonra telefondan sildim. 

Sonra bunu unutup enişte yer kalmamış dediğinde işimiz bitti onunla formatlayabilirsin dedim...

Ah aptal kafam ah :)

Recuva ile denicem ama canlı olarak analiz yapıyor o sadece, free versiyonda imajdan kurtarma yapmıyor...

Tavsiye öneri ve linklerinize açığım.

Çok aşırı hayati değil ama ne kurtarsak kârdır

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

dost acı söyler; ben yaşım 34 liseye giderken bilgisayar bölümü okudum sonra askerlik zamanına kadar bilgisayar teknik servis işlerini yaptım. bugüne kadar öyle veri kurtarıpta işini halleden duymadım (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

dost acı söyler; ben yaşım 34 liseye giderken bilgisayar bölümü okudum sonra askerlik zamanına kadar bilgisayar teknik servis işlerini yaptım. bugüne kadar öyle veri kurtarıpta işini halleden duymadım (;

O halde bir ilke şahit olacaksın 🤣

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

https://rsload.net/soft/cleaner-disk/14086-easeus-data-recovery-wizard.html

Indır ve Sadece Winpe olanı Usb at tak Uzerine Windows Kurmadınsa Secerene kadar cıkarır, 1TB Veri Bunla Kurtardım..

Diski görüyorsa Ve Badsectorlü disk değilse (Kullanılamayan) Tabıkı her Diskte Bad sector var Bunun dısında her turlu cekersın, ve Kurtarılan dosyalar sorunsuz.

Tavsiye ettım Sürüm : fttp://95.141.198.238/noload2/files/072/EaseUS%20Data%20Recovery%20Wizard%20WinPE-RSLOAD.NET-.iso

DracuLax tarafından 04/Şub/22 16:22 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Bugüne kadar öyle birşey duymadım diyen dostlara inanmamak lazım.

Hepsi aynı işi yapsada bende EaseUS u önerecektim. Bir önceki postta link atmış direkt.

SSD olması işini hızlandıracak. Zamanında 2 TB 5400 rpm hdd için bütün verileri kurtaracağım diye 2 gün ayırdığımı bilirim :|

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

file scavenger

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorex
    scorex's avatar
    Erkek

Restorer Ultimate Pro Full 7.8.708689 

2017 yapımı bir program deneyin görün işinizi çözer ben 1 tb veri kurtarmıstım birkerisinde slinen dosyalarıda kurtarma özelliği mevcut .

https://turbobit.net/zu3qlvkc9zvm.html

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Mekanik disk degil ssd diyor ikisinin çalışma mantığı farklı olması lazım, ssd den direk siliniyor diye hatırlıyorum, umarım kurtarırsın .

Bu işin piri encase ama güncel sürüm crackli varmı bilmiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Mekanik disk degil ssd diyor ikisinin çalışma mantığı farklı olması lazım, ssd den direk siliniyor diye hatırlıyorum, umarım kurtarırsın .

Bu işin piri encase ama güncel sürüm crackli varmı bilmiyorum.

bir dostumun trim açık ssdsinden veri silindi kurtaramadılar çok değerli bir diskti

trim açık değilse olur da açıksa geçmiş olsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

getdataback pro dene, kullanımı basit. bu programla 500gb veri kurtarmışlığım var.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam sürekli program deneyip ssd yi patates etme. sağlam bildindik full program kur tek seferde derin tarama yaptır.

silinmek üzere işaretlenmiş dosyaların üzerine işlem yaparsan rezimler filan bozuk kurtarılabilir.

https://mega.nz/file/Ks0AGZBZ#yaexnMlAmz01acTAMpAbNH1FuHleHp8WAEG9zS_zse0

şifresi :  12345

disk dril bildiğim kadarıyla bu konularda taşşaklı bir program.  derin tarama yaptır ne var ne yoksa tek seferde tarasın . sürekli tarama yaparak kurtarma şansını azaltma.

Toplam Hit: 1517 Toplam Mesaj: 12
ssd veri kurtarma harici