folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hastanelerin Hasta Yakınından Kan İstemesi

Hastanelerin Hasta Yakınından Kan İstemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Kızılay' a bağışladığımız kanlar hastanelere gitmiyor mu?

AB RH + genel alıcı kan grubu
    AB RH + olan bir yakınıma ameliyat için kan lazım doktora A rh + im diyorum kabul etmiyor kızılay diyorum kızılaydan almıyoruz diyorlar.
    biz boşuna mı kan bağışı yapıyoruz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Kana kan durumu oluyor. Yani kan istiyorsan hastaneye kan bağışlaman gerekiyormuş. Sağ olsun ozamanlar arkadaşlar geldi verdi ama o günden sonra kızılaya kan bağışı yapmamaya karar verdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    masteryoda bunu yazdı

AB RH + olan bir yakınıma ameliyat için kan lazım doktora A rh + im diyorum kabul etmiyor kızılay diyorum kızılaydan almıyoruz diyorlar.

Evet malesef ben de yıllardır bağışlarım. Kuzenim için kan istemişlerdi. Bağışladığımız kanların hiç bir faydası olmadı.

Tahribat müridlerinin bi listesi vardı böyle durumlar için. Oradan bakmanı öneririm. Hatta dur linkini bulursam koyayım.

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_T4sC9MdlJhRV7Z-CwJtSbZYfonacVvkL-OFA1bF32Q/edit#gid=629619955

venedikli tarafından 17/Nis/22 15:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

çok boktan ve zor bi durum

her zaman aynıydı . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende düzenli olarak kan bağışı yaparım.Bildiğim kadarı ile Kızılay ile hastanleler kordineli olarak çalışıyorlar.Ama Kızılay'a kan verirken hastaneye vereceğimi söylemiştim onları boşver direk bize verin gibi bir şeyler söyledi.Hastane kızılay'dan kan satın alıyor diye biliyorum kurumlar arası para vermemek adına byle bir şeyler oldugunu da söyleyen var.Ama doğru ise kimin parasını kimden sakınıyorlar anlamadım

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

kızılay olaylarından sonra kızılaya kan falan vermiyorum. vereceksenizde gidin hastaneye verin. ülkenin kanını dahi satarlar bunlar artık herşey bekliyorum bu zihniyetden...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    venedikli bunu yazdı
    masteryoda bunu yazdı

Evet malesef ben de yıllardır bağışlarım. Kuzenim için kan istemişlerdi. Bağışladığımız kanların hiç bir faydası olmadı.

Tahribat müridlerinin bi listesi vardı böyle durumlar için. Oradan bakmanı öneririm. Hatta dur linkini bulursam koyayım.

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_T4sC9MdlJhRV7Z-CwJtSbZYfonacVvkL-OFA1bF32Q/edit#gid=629619955

altına adımı yazarak devam ettirebilir miyim ayıptır söylemesi bizim köyde benim kana it kanı derler ama(0+)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

ninem geçen sene hastanede yattı. a+ verdiler sürekli hiç de böyle şeyler olmadı kızılaydan aldı hastane.bize böyle şeyler diyen olmadı

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Kızılaya da Cimere de yazdım durumu işin pis tarafı kan yakınıma lazım ve benim kan gurubumdan da kan alabiliyor yada bize okulda öğretilen şu kan gurubu şundan alabilir buna verebilir komple yalan mı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    venedikli bunu yazdı
    masteryoda bunu yazdı

altına adımı yazarak devam ettirebilir miyim ayıptır söylemesi bizim köyde benim kana it kanı derler ama(0+)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxzCZRNCvltmSin_js2_0DoVMOJodWOO9P3wkBXUD_7HbnsA/viewform?c=0&w=1

venedikli tarafından 17/Nis/22 16:28 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Kızılay'ın bir kere olsun derde derman olduğunu görmedim bir kere bile. O yüzden asla kan vermem. Anca yesin içsinler. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 2364 Toplam Mesaj: 27
abrh+ kan kızılay kan bağış