folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Son durumu aktarayım.

-suan yolcularda kahkaha tufanı,sevinç, neşe ve mutluluk hakim :)))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

konu çok ilginç 

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

2 kez yollamış

TheAvenqer tarafından 16/May/16 22:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam o öyledir heleki gidecekleri yerde sevdikleri varsa hem heyecanlı oluyor hemde mutlu fakat o kontroller insanda sevinç bırakmıyor haklılar mı evet ama ister istemez insanı negatif enerji kaplıyor içini

Sen dediğim gibiyse indikten sonrayı gör sevdikleriyle karşılaştıklarındaki mutluluğu

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    TheRunZex bunu yazdı

Hocalar şimdi inebildim uçaktan.

-uçakta bir çocuk var kanser etti inene kadar susmuyor.Basinctan dolayı duymayan kulaklarımı bile duyar vaziyete getirdi yahu bir çocuk uçağı nasil zaptedebilir ? :))

her uçuşta başıma geliyor ya her uçuş en fazla 5 koltuk ötemde son 5 yolculuğumda hep bebek vardı yanımda g kuvvetini yiyor yavrucak geriliyor bara bara bara bere bere bere kulaklarım gidiyor 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

dün gece 23:55teki uçağın rötar yapması sonucu sabah 5te istanbulda olmamın üzerine cuk diye açılmış konu sanki. :)

mobilim pcye geçince detay yazarım. 

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

nasıl gülelim amarak geçen sabihada sabahki uçağı beklemek üzere dinlenmek istedik kafa koyacak yer yok mülteci kampı gibi. Mekdanılds önünde baktık bank var oturduk anlaşıldı neden boş olduğu. Şarkıyı köklemişler disko gibi uyumak namümkün.  Mala döndük sabah uçağa binerken. Detayları anlatsam komik öğeler çıkabilir. Lakin ana tema bu değil :m

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

farkettim bende gülmüyorum aq bundan sonra gülecem ama herkes gibi olmayı sevmem kendime bir farklılık daha katmamda geçen emeğin için teşekkür ederim 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Bir de sabiha da hep bir rötar var en az 1 saat ve ordan metrobuse gitmekte bir okadar sürüyor.Şimdi ben nasil bu saatte minibüs bulucam diye dert yanmaya başladım. Aslında şimdi degil 2 saat sonra kim bulabilir minibus :))) taksi tut diyenler olacaktır elbet ama son harcamalarimi yaptım taksiye verecek para yok :))) neyse avcilarda sabahlariz olmadı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

valla ben dün gece ibneliğine güldüm sürekli herkes rötardan dolayı somurttuğu için. Gerek yok böyle şeylere somurtmaya çünkü çözüm yok :D kimisi açız diyor kimisi otele götür bizi diyor herkesin çenesi düştü kafam şişti 48 saate yaklaşık süredirde ayakta olduğum içinde sanki hepsi beni bıçaklıyor havası vardı :D bende o anki şizoluğun verdiği etkiyle inadına güldüm bana dalıcaklardı artık en sonunda :D

Sabihadaki pistin birisinde çalışma olduğu için kapalı, birde pegasusun merkezi sabiha olduğu için pegasusun uçuş önceliği var. 

Şimdi gate görevlisine herkes yırtınıyor ama adamın yapacağı birşey de yok, adamın bilet değiştirme yetkisi bile yok bırak uçak ayarlasın :D

Ha 3. havalimanı yolda, istanbulun yükünü azaltıcak büyük oranda ama o zamana kadar bu yoğunluğa mecbur katlanıcaz çünkü Atatürk ve Sabihadaki yoğunluk her sene artıyor.

imza.
Toplam Hit: 4002 Toplam Mesaj: 35
airport flight