folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Hava Harp Okuluna Ozel Aracla Ulasim

Hava Harp Okuluna Ozel Aracla Ulasim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Internette bulamadim arkadaslar bilenler yardimci olursa sevinirim, ucak fotograflari cekiyorum gosterileri takip ediyorum surekli sehir sehir geziyorum, neyse

Yarin hho da gosteri var ben aracimla gidicem ama otopark durumu nedir bilen var mi,  haritada baktim pek musait degil gibi civarda avm ler sanirim ama cumartesi gunu hepsi kalabalik olur diye tahmin ediyorum zamanim kisitli ucu ucuna yetisirim bi sorun cikmazsa izmitten gidicem ne yapayim fikri olan var mi? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Eğer ki gösteri için sivilleri içeri alıyorlarsa aracı da içeri alacaklardır. Almazlarsa da harp okulunu geçince sol tarafta mahalle var o sokaklardan birine koyup yürüyebilirsin 5 dakika sürer.

turkz tarafından 11/May/18 19:36 tarihinde düzenlenmiştir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Haritadan baktim iste ufak geldi bana kalabalik olur arac almazlar diye tahmin ediyorum, civar avm lerden birine park edip taksiyle gecerim son care

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Yeşilköy Anadolu lisesinin bahçesi büyük ihtimal otopark olarak kullanılıyordur olmazsa da pembe menekşe sokak üzerinde park yeri bulunur diye düşünüyorum cumartesi avm taksi uğraşılmaz ama sen bilirsin:)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Tamam hocam dedigin yerlere bakicam cekmezler umarim araci :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hava harp okulunun ilerisin de

İstasyon caddesi var aynı kaldırım üzerin de

Yeşilköy çarşı geçiyorsun Yürüyerek 10 dakika

Geçersen oradan babam terzi bende askere

Gideceğim diye yanında takılıyorum

Sabah 11 Öğle 16:30’a kadar oradayım

Uğrayabilirsin bir çay ısmarlarım hocam :)

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Valla kardesim yollar acik olursa saat 5 gibi orda olucam hemen hho ya gecmeye calisirim zaten hanimla gelicem vaktim olsa ugrardim sagolasin :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

çay varsa ben de varım :D .

Bizim ofisin otoparkına bırakıp benim motorla geri götürürdüm hatta o kadar gelmişken flyinn'de bir sürü uçağın iniş-kalkış aşamalarını da rahatça görebileceğin bir yerde çay da içerdik fakat yenge varsa bizim plan yatar hocam :D fakat flyinn'e gitmeni öneririm kesinlike 

TheKorsans tarafından 12/May/18 03:35 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam sagol :)  flyinne gidiyorum zaten ara ara orada sikinti yok guzel ama yolcu ucaklari bi yere kadar bana savas jeti lazim :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Konuyla alakasız olacak Ama; Genelde bu Askeri Pilotların Kafalarının anatomileri çok acaip oluyor.

Bildiğin sanki Yırtıcı-Avcı kuşların Kafaları gibi; Kaşlar çıkık, Gözler kaşların gerisinde, yaklaşık 270 derece görüş açısı var gibi, kollar kanatlar, bacaklar ayaklar önemli değil.

En son, 23 Nisan ÇvEB de, Bnb. İsmet ÖzTürk`ün (Yakalananlar arasında var mı, bilmiyorum.) pilotluğunu yaptığı, Gösteri için hazırlanmış bir F16, izlemiştim.

F16 nin altında , Kartal sembolü vardı. O ara Saatteki hızı nedir bilmiyorum , Bildiğin ağır çekimde 10katlı bina yüksekliğinde Üstümüzden geçmişti. @@,) Nasıl ses çıkartmıştı ^^D) camlar titremişti.

Başka bir tanesini daha izlemiştim. Normalde uçaklar, kanadını devirdiği tarafa doğru dönüyorlar. Bu bildiğin, kanadını devirdiği yönün, Aksine doğru yeryüzüne paralel, yarım Ay çizerek gidiyordu. ^^D)

Hayır, Red Arrow dan bahsetmiyorum.

o değil de, burnunu havaya kaldırarak havalanan savaş uçaklarından değil de, bildiğin Harrier tipi kalkış, yada helikopter gibi dikine kalkıp, sonra yeryüzüne paralel giden uçaklar, çok cezbedici.

Konu, nereden nereye geldi, öyle anlatayım dedim. ^^D)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1142 Toplam Mesaj: 10
hava harp okulu