Havan Mermisini Ters Koyup Toplu İntihar Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

bunlar nekadar mal bir millet özgür suriye ordusundan birkaçtane mal havanı ters koyup kendilerini öldürüyor :S

http://www.youtube.com/watch?v=99QOSBu9nFg&feature=youtu.be 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Tamam mermiyi ters koyuyor ama amaç intihar etmek değil bence. Cunku olay bır anda gelişiyor. Pekte intihar edecek gibi değiller, edecek olsalar hepsi etrafına toplanır az uzaktan izlemez diğerleri. Ayrıca bu tarz muslumanlar bu tarz eylemlerı yapmadan once ne zaman tekbır getırmeyı bıraktı. Allahuekber demeden canmı alınır verilir aa ayıp valla :|

Bence bir şey deniyorlardı bir taraflarında patladı

DestinatioN tarafından 19/Kas/13 16:48 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Tamam mermiyi ters koyuyor ama amaç intihar etmek değil bence. Cunku olay bır anda gelişiyor. Pekte intihar edecek gibi değiller, edecek olsalar hepsi etrafına toplanır az uzaktan izlemez diğerleri. Ayrıca bu tarz muslumanlar bu tarz eylemlerı yapmadan once ne zaman tekbır getırmeyı bıraktı. Allahuekber demeden canmı alınır verilir aa ayıp valla :|

yok zaten o intihar işi işin espirisi :D nasıl bir mallıktır bu diyorum 10 yaşındaki çoçuk bile yanlış yapılan birşey olduğunu fark edebilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

yok zaten o intihar işi işin espirisi :D nasıl bir mallıktır bu diyorum 10 yaşındaki çoçuk bile yanlış yapılan birşey olduğunu fark edebilir

bunların bi de süper keskin nişancıları vardı adamın vücudun yarısı görünüyor, seri seri ateş ediyor, sonrada vurulunca yanındaki adam şaşırıyor :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı
    HolyZat bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

bunların bi de süper keskin nişancıları vardı adamın vücudun yarısı görünüyor, seri seri ateş ediyor, sonrada vurulunca yanındaki adam şaşırıyor :D

bide şuna bak bu malda show yaparken öldürülmüş :D

http://www.youtube.com/watch?v=eYZJdR-8n-Y&feature=youtu.be 

srsr_mnyk tarafından 19/Kas/13 16:52 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

hocalar biri anlatabilir mi havan bildiğimiz top. Sadece açı verilerek hedefi gizliden vuruyoruz. Obüs topları gibi bunlar da merminin arkadaki düzenekle ateşleniyor. Ön taraftan konunca nasıl patlıyor? Mantıken ön tarafta patlayıcı başlık vardır hedefi vurduğunda patlıyordur diye düşündüm ancak havan toplarını yakından inceleyemedim hiç.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı

hocalar biri anlatabilir mi havan bildiğimiz top. Sadece açı verilerek hedefi gizliden vuruyoruz. Obüs topları gibi bunlar da merminin arkadaki düzenekle ateşleniyor. Ön taraftan konunca nasıl patlıyor? Mantıken ön tarafta patlayıcı başlık vardır hedefi vurduğunda patlıyordur diye düşündüm ancak havan toplarını yakından inceleyemedim hiç.

içinde fırlatmak için mekanizma vardır o mekanizma harakete geçtiğinde havan mermisinin başlığını direk patlatıyodur.

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı

ön tarafında tetikleyici var

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

bu özgür suriye ordusu zaten teröristler arasında en amaçsız,en cahil,en gaddar ve salak olanı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Cs oynamaya benzemez... Bu ÖSO denilen zımbırtı ne için savaşıyor bilmiyorum ama(tarafları anlayamadım bi türlü), iyi bişeyse, Allah yardımcıları olsun..

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

bu özgür suriye ordusu zaten teröristler arasında en amaçsız,en cahil,en gaddar ve salak olanı.

aynen katılıyorum pkknun suriye koluyla çatışıyorlar 60 tane ösolu ölü var pkklılarda 4 kişi :D böyle mallar

Toplam Hit: 2315 Toplam Mesaj: 17