folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hay Ben Bu Teknosaninn!!

Hay Ben Bu Teknosaninn!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    abi bi düsünün; magazaya geciyorsun bi model begeniyorsun eleman geliyo ilgileniyor falan, soruyorsun sorusturuyorsun ve özellikle "ekran karti express olsun arttirmaya ihtiyacim oldugunda degistireyim" diyorsun.. (özellik tablosunda sadece 128mb ekran karti yaziyor baska bilgi yok) elemanda "abi bunun ekran karti zaten express, ayrica senin bu ekran kartini degismeye ihtiyacin olmaz" diyor.. lafina uyup aliyosun ürünü 1000$ civari parayi bayilip, aradan biraz zaman geciyor, 4-5 ay kadar ekran kartiyla ilgili islere ihtiyacin oldugunda (solid works, autocad, vb grfik programlari) bakiyorsun ki kasiliyor, ekran kartini degistirmek istiyorsun, ONBOARD cikiyor.. ve simdi tam 3 ay oldu bu cihazi degismelerini bekliyorum, her gittigimde bugun git yarin gel cevap gelmedi daha merkeze bildirdik durumu, merkezi ariyorum bize oyle bi bilgi gelmedi.. walla magazaya gidip rezillik cikaracagim ancak öyle son bulacak!!!

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    adilerin işleri satana kadar gerisi yalan.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BEn bir ürünü incelerken yanıma gelip dikelenden neftert ediyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Teknosadan aldığım 5 ürün olduysa 4 ünü geri iade ettim değişim sorunum olmadı. Ama ESC diye bir mağaza zinciri var , siz siz olun adımınızı atmayın her yönden rezillik ötesi bir kurumdur ESC.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Banada sıfır diye kullanılmış telefon vermişlerdi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek
    Abicim yanına gelen adamı yollayacan zate.O adamlar belirli urunlerden komisyon alıor.Ona gore urun kakalıolar.Bunların solediklerinin %90 i yalan %10 u abartı.En iyisi toplama almak ve almak istedigin urunu bilerek magazaya gidip direkt alıp cıkmak veya siparis etmek.Asla bu elemanları dinlemein.Ben yanıma geldiklerinde gerek yok deip gonderiorm

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    yaw iste elimize 3-5 kurus para gecti ya aceleye getirdik önceden model özelliklerine bakmadik, köse basi magzasindan bir eleman olsa neysee -len teknosanin elemani dedik agzimizi ayira ayira dinledik iste.. hay beynimi...

choosing my confessions...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

TeknoSA"ya Noter Aracılığı ile İhtarname Çekmek ?

ŞikayetVar

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

mürütler gitmeyin şuraya ben samsundaki teknosanın ürünlerini başka mağazalarla karşılştırdığımda çıkan sonuç şu teknosa=+ 50 lira kazık.dijital fotofraf makinası ve cep telefonlarında arada net 50 lira oynuyor. diğer ürünler ise piyasadan biraz daha pahalı oluyor benim gözlemim bu.

sana gelince kardeşim sana malı satanı bul yanı iki üç kişi al adamı o şubenin sorumlusuna şikayet edin bu adaam beni kandırdı şikayetçiyim diye

olmadı hiç durma hemen tüketici haklarına baş vur uzun iş falan deme adamlar herşeyi hallediyo sana sadece dilekçe vermek düşüyo hem masrafı da onlar üstleniyor yani tam tüketici dostu ...

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

Birincisi teknosa pahalı

ikincisi aldığım ürünü geri iade ettiğimde &20 kullanım bedeli kestiki alım satım hadisesinde sözü bile geçmiyordu.

Para iadesi yok. İlla alışveriş yapacan.

Bir alay soyguncu sikik.. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

%100 haklısın hem ispatlayabilirsinde  iyi bi avukat bulup vur tazminat davasının gözüne a.q. 

genelde ülekimzdeki insanlar tüketici haklarından pekte haberdare değil sen dediğimi yap belki 6-7 ay sürebilir ama iyi para koparırsın ha benim gözüm parada değil diyebilirsin ama bölelerini skmk lazım hoca  benim lcw ile böyle bi davam var hala sürüyo ama ske ske alacam 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
Toplam Hit: 2527 Toplam Mesaj: 22