folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayatınızdan Memnunmusunuz?

Hayatınızdan Memnunmusunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şuanki yaşadıgınız hayattan memnunmusunuz.sabah kaltıgınızda ne düşünüyorsunuz.insanlara güveniyormusunuz.rahat bi çocuk olarakmı yetiştiniz, dayakla baskıcı bi babamı

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    yok

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hoja Hayatımdan Memnunum özellıkle liseli gencler okula gıderken bense sıcacık yatagımda bir oyana bir buyana dönmesi super oluyor..okula gıdıp aptal saptal hojalarla ugrasıyorlar.. sınavlar ayrı bır dert olsa gerek:D bunların yerınde olmaktan ıyıdır:D:D hayat boktan ama grafikleri qüzel eheuheuh:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    müridler mesela ben ilkokula giderken bizim zamanımızda 1987 yıllarında dergi meşhurdu.meşhurdu derken iyi bişeydi,şu ders dergileri.herkez alırdı babam bana o günah sana aldıgım kitapları okuyacan der bide üstüne temiz bi döverdi.bende boynu bükük okula giderdim.yan sıradaki arkadaşımın dergisinden takip ederdim.dışlanırdım bu kimin suçu a.q

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

oh bee biri sorsa da ben de sölesem diyodum.

deilim a.q. de-i-limmmm...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

eyi eyi idare eder :|

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:
    -----------------------------
    müridler mesela ben ilkokula giderken bizim zamanımızda 1987 yıllarında dergi meşhurdu.meşhurdu derken iyi bişeydi,şu ders dergileri.herkez alırdı babam bana o günah sana aldıgım kitapları okuyacan der bide üstüne temiz bi döverdi.bende boynu bükük okula giderdim.yan sıradaki arkadaşımın dergisinden takip ederdim.dışlanırdım bu kimin suçu a.q
    -----------------------------

dediğin olayın farklı  versionunu yaşadım bilirm hayatmı mumnun olmakmı  şunu diorum ben öyle hayatın ta .aq böyle adaleti skim....artık hiç bişiyi takmıyorum.....fazla dışarı çıkmıyorum korkuyorum birinin eceli olucam diee..en iyisi burasııı böyle iyiiii..:)

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    mikmişim hayatı ne hayatı boktan bi hayatım var ( akm) vize final vize final yok bide kızla tartış :O yani boktan yaa

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

dışarıda çıkmak istemiyorum. ama bazen dayanamıyorum yürüyorum tek başına caddelerde,ayaklarım ağrıyor.ve geri dönüyorum.sabah kalktıgımda kendimi berbat hissediyorum arayacak birisi yok,yada beni arayan yok.çünki işe yaramaz bi adamım.aslında önceden bi elin beni tutup çekcek, düzenli bi hayatım olacak zannederdim ama o elin gerçekte var olmadıgına inandım.sanki biyerlerde unutulmuş gibiydim.artık olumlu düşünecek hiç bişeyim kalmadı yaşayan bi ölü gibiyim.

kız arkadaşlarımdan da ayrıldım.hayatı seven insanlarla aynı ortamlarda olamıyorum.sanki bu hayat bi mücadele ama ben  bu mücadeleye geriden 2:0 iki sıfır yenik başlamışım ve maçta bitmiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hoca Sonuçta Hayatın Senin ELinde Değilmi.. Hayat. 3 ile 4 arasındadır ya 3,5 atarsın yada 4.4 yaşarsın..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    aysenur diye bi karı var kampüste ona bi kaysam mutlu olucam ama yok :(

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 7206 Toplam Mesaj: 62