folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Haydi Tahribat Villa Tatiline 5 ( Erken Rezervasyon Yap En İyi Villayı Kap! )

Haydi Tahribat Villa Tatiline 5 ( Erken Rezervasyon Yap En İyi Villayı Kap! )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Shephard hocama ne kadar teşekkür etsem azdır, villada tatilimizi yaptık çok güzel huzur doluydu. ilgi ve alakası için burdan teşekkür etmek istedim. gönül rahatlığıyla Shephard iletişime geçebilirsiniz. Emeklerinize sağlık hocam, çalışmalarınızda başarılar dilerim. eksik olmayın.

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

O zaman yer imlerine ekliyorum hocam seneye yaza uygun olursak tanışırız.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    by_yazilim bunu yazdı

Shephard hocama ne kadar teşekkür etsem azdır, villada tatilimizi yaptık çok güzel huzur doluydu. ilgi ve alakası için burdan teşekkür etmek istedim. gönül rahatlığıyla Shephard iletişime geçebilirsiniz. Emeklerinize sağlık hocam, çalışmalarınızda başarılar dilerim. eksik olmayın.

Valla bir ara iletişime geçmeye çalıştım lakin cevapsız kaldı...

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
Toplam Hit: 4717 Toplam Mesaj: 34
tatil villa kalkandakirala