Haydi Tahribat Yangınlar'a !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kısa kesicem ev,iş vs işlerinden dolayı gelemeycek olan milyonlarca insan var fakat boştaysanız paranız yoksa dert etmeyin tüm temel ihtiyaçlar organşzasyon tarafından karşılanıyor.

İnterrail Türkiye instagram sayfasında organizatörün numarasını paylaştılar 2 gündür arıyorum bugün meşgul çalmadı ve açtı.

Şu an için Bodrum ve SeydiKemer'de insan gücüne ihtiyaç söz konusu.

Kendi imkanınız varsa hemen yola çıkın kadını tüm tükiye arıyor haliyle aradığınız gibi hemen bilet ve bineceğiniz yer söylenmesi kolay olmuyor ihtiyaca göre dağıtıldığı için insanlar.

Ben yarın gece Bursa Terminalden kendi imkanlarımla yola çıkıyorum beslenme,konaklama gibi temel ihtiyaçları dert etmeyin dediler. Beni de nereye göndereceklerini öğrenmem için yarım saat sonra tekrar arayın dediler.

Organizatör:  Sedef Çelenk 0530 235 16 74

oralarda naparım ne ederim diye dert etmeyin açlıktan ölenin mezarı yok ! Söylediklerini yapmasalar bile bu ihtimalden bahsediyorum yani kaldı ki benle gelecek olan varsa 3 kişiye kadar temel ihtiyaçlarını (yemek ve konaklama) karşılamaya ben kefilim. Hadi artık, yola çıkın yanan hepimizin evi.

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Hocam şirket olarak bir şeyler göndermek istiyoruz ama doğru bilgiye ulaşamadım gün içerisinde.
    Yangın tüpü mü gerek, yanmaz eldiven mi gerek. Bir de nereye göndermemiz gerekecek bunlar hakkında bilgi verebilir misin? 
    Güvenilir kaynaklar belediyeler valilikler ile iletişime geçin diyor fakat bu saatte ulaşılamıyor hiç birine.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Hocam şirket olarak bir şeyler göndermek istiyoruz ama doğru bilgiye ulaşamadım gün içerisinde.
    Yangın tüpü mü gerek, yanmaz eldiven mi gerek. Bir de nereye göndermemiz gerekecek bunlar hakkında bilgi verebilir misin? 
    Güvenilir kaynaklar belediyeler valilikler ile iletişime geçin diyor fakat bu saatte ulaşılamıyor hiç birine.

Hocam az önce konuştum bana yönlendirebilirseniz sevinirim dedi yukarıdaki numarayı arayabilirsin şu sıralar açıyor açmazsa da ısrarla ara kendi diyor zaten kadın ısrarla arayın diye. Benim yerim belli oldu, bodruma gidiyorum. Varsa gelecek takılsın peşime 3 kişiye kadar kefilim temel ihtiyaçlar konusunda. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Kişisel olarak gitmeyin o bölgeden sorumlu yerlerle iletişim kurun. Yardıma gelenlerin zararından şikayetci olan çok var Antalya bölgesinde bodrum hakkında bilgim yok. Zaten anlamışta değilim aynı saatte aynı bölgede birileri "Şunlara şunlara ihtiyacımız var" diyor birileri "Allah rızası için yardım getirmeyin" diyor anlamış değilim.

#....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Hocam az önce konuştum bana yönlendirebilirseniz sevinirim dedi yukarıdaki numarayı arayabilirsin şu sıralar açıyor açmazsa da ısrarla ara kendi diyor zaten kadın ısrarla arayın diye. Benim yerim belli oldu, bodruma gidiyorum. Varsa gelecek takılsın peşime 3 kişiye kadar kefilim temel ihtiyaçlar konusunda. 

Bodrum belediyesi ile iletişime geçtim şu anda mumcular için en acil ihtiyaçlar:
    Kafa Lambası
    3A pil
    N95 Maske
    Buz
    Yanmaz ayakakbı ve çorap özellikle 42 numara

Teslim yeride Mumcular sitare özkan lisesi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bodrumda da iş yerim var bir çok yangın tüpü gönderdik ama gereksiz oluyormuş onu taşıması kullanması vs pek işe yaramıyor yangın topları daha çok işe yarıyor diyorlar. Büyük bir organizasyonumuz var sürekli olarak şu anda da antalya bölgesine yardım yapıyoruz. Aynı şekilde de Bodrum için bu gün bir şeyler toplamaya başladık. Oralarda gerekli olan ürünlerden bir kısmı şunar:

Kullanılmamış giyim, kıyafet ürünleri.
    Kullanılmamış battaniye, yorgan vs.
    Kullanılmamış ayakkabı, terlik vs.
    Tuvalet kağıdı, ısla mendil, peçete vs
    Çocuk bezi, kadın pedi vs.
    Uzun metrajlı uzatma kabloları
    Buz
    Jeneratör
    Soğuk hava depolu araç
    N95 maske
    Yanmaz eldiven, tulum, ayakkabı.
    Powerbank
    Lastikli pantolonlar
    El ve kafa feneri
    Pil
    İç çamaşırı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Bodrum belediyesi ile iletişime geçtim şu anda mumcular için en acil ihtiyaçlar:
    Kafa Lambası
    3A pil
    N95 Maske
    Buz
    Yanmaz ayakakbı ve çorap özellikle 42 numara

Teslim yeride Mumcular sitare özkan lisesi

Doğrudur hocam beni de oraya yönlendirdiler. Terminalden 30km imiş gideriz bi şekilde vardır illa dolmuş falan.

@risk53 bu şikayetler haklı olabilir elbette ormanda nöbet tutçaz diye gezerken sigarasını atan biride yangın çıkarsa bilinir herhalde diye düşünüyorum ama öyle bile olsa napak gitmeyek mi yani. Yanan hepimizin evi arkadaşlar. Kimse bireysel gidip ormana nöbete çıkmıyordur zannımca yerel halk hariç. Yardıma gidenler bir şekilde orada organize oluyorlardır diye düşünüyorum. Ben bu gece çıkıyorum yola yarını bekleyemem gelişmeleri iletirim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

Bunu düşünüp rahatını bozup harekete geçmen tebrik etmelik olaydır,

tebrikler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

https://www.hizliresim.com/a0uzkvd

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Güzel paylaşım.

İş yerinde kullanılan demir burunlu ayakkabılar var, acaba iş yapar mı dayanıklı mıdır sıcaklığa?

break tarafından 04/Ağu/21 09:10 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Güzel paylaşım.

İş yerinde kullanılan demir burunlu ayakkabılar var, acaba iş yapar mı dayanıklı mıdır sıcaklığa?

Zannetmem  onlar . Tabanı çiviye dayanıklı ve demir burun oluyor.  Kaliteli işe anti bakteriyel.  Isı başka olay 

https://www.instagram.com/p/CSG6s2CAk_2/

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 3491 Toplam Mesaj: 27
ihtiyaç yardım seydikemer insan gücü bodrum yangın