folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HAYVANYASAR (VIGILANTE) Vefat Etmiştir!

HAYVANYASAR (VIGILANTE) Vefat Etmiştir!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Başın sağolsun dostum..

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zatkaros
    zatkaros's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

Konyali bunu yazdı:

Allah rahmet eylesin..

Ateist bi müridimizdi heralde, cok tartismistim din konusunda..

evet öyleydi

buda onun için az önce yazdığım yazı.

Kardeşim sen dünyanın en iyi kardeşiydin.
    Çoğu zamanda bana abilik ettin örnek oldun.
    Seni hiç unutmayacağız.
    Seninle ölüm,ölümden sonraki yaşam ve din hakkında çok sohbet ettik biliyorsun.
    Ben gerçeği bilmesemde artık sen öğrendin gerçeği.
    Yiyolar değilmi bizi,yok öyle birşey.Yok bir ikinci hayat değilmi.TV de izlerken dalga geçtiğimiz "o... şu anda beni izliyor"tamamen tıraş değilmi.İzlemiyorsun yoksun artık.
    Biliyorum. Sadece kendim için yazıyorum sanırım.Yada ya yanılıyorsam diye.Düşünsene bizim inandıklarımız doğru değilmiş.O zaman görüşme ihtimalimizde oluyor.
    Ama biliyorum sen inandıkların uğruna görüşmemeyide tercih edersin.Çünkü sen güçlüydün kardeşim benim gibi değildin.Sen herzaman kendin oldun.Kendini başka yerlerde aramadın.Sen hep doğru yaşadın.Senin adına çok seviniyorum.Bir insanın yaşayacağı en mutlu yaşları yaşadın sen.Sorumluluk alma vakti geldiğindede çekip gittin.Resmen sıvıştın la :). Yakkışır kardeşime.Senin için ne yapabilrim diye düşünüyorum.Aklıma birtek senin okuduğun ve alıp okuyamadığın kitaplarını okur filimlerini izlerim artık.Artık seni bu şekilde böyle maddesel şeylerde arayacağız.Öldüğünde bile rahat bırakmıyoruz ama bilirsin insan bencil.Biz şimdi ağlıyoruz ya.Sakın sanmaki sana ağlıyoruz ne ağlıcaz lan gittin misler gibi öss yok askerlik yok ders yok vize final yok evlilik karı dırdırı yok geçim sıkıntısı yok.Biz benciliğimizden ağlıyoruz sensizliğe alışmak zor oyüzden ağlıyoruz.

Seni hiç ama hiç unutmayağımı bil eğer varsa bilme gibi bir ihtimalin olurmu.

Ve bu süreçte sana karşı hatam olduysa affedemediğin birşey varsa kusura bakma kardeşim SEZER liğime ver.

Allah rahmet etsin.

yazdığın yazı beni ağlatırdı cuma namazına gider ayak.

------------------- Kur'an da bknz.ve okuyunuz.

Her insan ölümü tadıcıdır

Ey Muhammed! Senden önce de hiçbir insanı ölümsüz kılmadık, sen ölürsün de onlar baki kalır mı? Senin ölmenle rahata kavuşacaklarını mı sanıyorlar? (ENBİYA/34)

Allah, sizi yarattı, sonra da sizi öldürecektir. İçinizden kimi de, biraz bilgiden sonra eşyayı önceki bildiği gibi bilmesin diye, ömrün en kötü çağına kadar yaşatılır. Şüphesiz ki Allah çok bilgili ve büyük kudret sahibidir. (NAHL/70)

Sonra siz bunun ardından, muhakkak ki öleceksiniz. (MÜ'MİNUN/15)

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA/35)

Sen elbette öleceksin, onlar da elbette öleceklerdir. (ZÜMER/30)

-

Yaşatan ve öldüren Allah'tır

Öldüren de dirilten de O'dur. (NECM/44)

Hiç şüphesiz, göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. O, diriltir de, öldürür de. Size O'ndan başka ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı. (TEVBE/116)

Ondan başka hiçbir ilâh yoktur. O hem yaşatır, hem öldürür. O sizin de Rabbiniz, sizden önceki babalarınızın da Rabbidir. (DUHAN/8)

Aranızda ölümü takdir eden biziz ve bizim önümüze geçilmez. (VAKİ'A/60)

amin ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin , şu mübarek cuma günü mekanı cennet olsun. Allah yakınlarına sabr versın :s

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin

Çok üşengec
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Allah Rahmet Eylesin.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

ışığı bol olsun

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

Başın sağolsun, Allah affetsin arkadaşıda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Allah mekanını cennet etsin Ailesine arkadaşlarına sevenlerine sabır versin ...

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=442926020199&ref=mf

görüntülenemiyor

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
Toplam Hit: 18247 Toplam Mesaj: 112