Haziran Ayı Fiyat / Performans Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bundan sonra her ay o ayın alınabilecek en iyi akıllı telefonunun tavsiye ve tartışma konusunu açmaya karar verdim. 

Bu ayın telefonu Nokia 8. HMD Global'ın Foxconn'a ürettirdiği bu arkadaş tam bir Nokia 3310'un torunu olduğunu belli ediyor. Çok sağlam kasası var ve saf Android geliyor. Nokia'nın yeni cihazları yekpara aliminyumun kazınarak üretilmesinden dolayı kolay kolay bir şey olmuyor. Üstelik Android One programında. Yani ilk Android güncellemelerini alan modellerden ve  Android P'yi aldı bile.

Fiyat olarak en yakın Xiaomi Mi 6 4 GB ramli modeli var. Nokia Gorilla Glass 4, daha kaliteli ekran, daha kaliteli kamera ve ses kaydı ve garanti ile öne çıkıyor. Xiaomi arızalanırsa ithalatçı servisleriyle tartışırken Nokia'da KVK'ya veriyorsunuz cihazı. İşlemci ve ramler aynı. 

https://www.hepsiburada.com/nokia-8-64-gb-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000007HJF1

Aşağıya iki adet inceleme videosu bırakıyorum iyi seyirler :

https://www.youtube.com/watch?v=w0OLEyxNpt8

https://www.youtube.com/watch?v=t4obbPjXgOQ

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Fikir guzel,devamliligi ve soru cevap olarakta giderse telefon konularinin acilmasina gerek kalmaz

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Çok iyi düşünmüşsün hocam arada soran oluyordu buradan güncel bilgiye nakarım faydalı olur adamsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

telefon da harbiden iyiymis hocam eyv, 1000 tlye kadar bir sey bakiyordum ama aklima girdi simdi bu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

benim beklentim çok büyüktü nokia geri dönüşünden , belkide ellerindekinin en iyisini yaptılar.

fakat stok android arayüzü gerçekten çok iğrenç. baktığınız zaman şuan en yeni tochwiz ile birlikte en iyi arayüz

samsung ve huawei de var.

nokia daki arayüz pek bana hitap etmiyor.

2500 tl verip note fe alırdım ben 2500 TL bütçem olsaydı eğer.

yada snapdragon 835 li mi 6

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-64-gb-4-gb-ram-ithalatci-garantili-p-HBV000009KEXC

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note FE'nin indirimlerle 2.000 liralara kadar düştüğünü bilirim 1 ay önce. Dolar 4,90 olduğu dönem uyanık ithalatçılar 400-500 lira zam yaptı FE'nin fiyatlarına. Şuan FE alacaklar almasın beklesin. Fiyatı şişirme.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

telefon da harbiden iyiymis hocam eyv, 1000 tlye kadar bir sey bakiyordum ama aklima girdi simdi bu.

Uzun ömürlü, baş ağrıtmayacak bir şey arıyorsan bunu almalısın hocam. 1.000 liralık cihaz alacaksanda Xiaomi'den şaşma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kaç papelmiş bu? Elindekini garantiye gönderip epey uğraşacağım kullanıcı hatası sigorta vs. Göndermeden alternatif alsam iyi olacak  

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Kaç papelmiş bu? Elindekini garantiye gönderip epey uğraşacağım kullanıcı hatası sigorta vs. Göndermeden alternatif alsam iyi olacak  

2.030 lira. Maximum kart varsa onla alırsan 75 lira bonus olarak geri geliyor.

https://www.hepsiburada.com/nokia-8-64-gb-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000007HJF1?magaza=Beşken%20Elektronik

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Aliminyum kasalarin kötü yani düşüp ezilirse cöp oluyor telefon 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Aliminyum kasalarin kötü yani düşüp ezilirse cöp oluyor telefon 

Düşünce zarar görmeyen akıllı telefon mu var hocam ?

Toplam Hit: 2900 Toplam Mesaj: 19
nokia