folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Headset Kulaklık Alıcam Tecrübesi Olan Biri Yardımcı Olabilirmi

Headset Kulaklık Alıcam Tecrübesi Olan Biri Yardımcı Olabilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba arkadaslar normalde kulaklık kullanam ama geceleri sesi acamadıgımdan kulaklık takıyorum son kulaklık phlips shp2500 di sesi az veriyor gümbür gümbür vermiyor 

4-5 yıl önce 30 liraya almıstım simdi bunun fiyatı bile 75 tl olmus

o nedenle sesi yüksek verip etraftan soyutlatıcak uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorum

100-150 tl verebilirim en fazla 100 te ye kadar fp olan birsey olursa dahada güzel olur 

ben araştırmalarım sonucu sunu buldum Creative Hitz MA2600  100 tl ama ya bendeki boktan phlips gibi az ses verirse :D diye düşünüyorum :D 

teşekkürler 

cok kulaklık tavsiyesi konusu var ama onlara yazsam cevap gelmez son sayfaya kimse bakmaz o nedenle yeni konu açıyorum 

bide kulaklık ve mikrofan jackı tel kulaklıkarındaki gibi birmiş bunu coklasam ses bozulurmu mikrofonda ve alısta

do_som tarafından 03/Haz/17 16:05 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

valla ben oyun amaçlı oldugu için gittim g230 aldım :)

sana tavsiyem su olur bu konu için

kulak üstü değilde kulak çevreleyen bişey al kesinlikle

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hacı o sendeki kulaklıklığın ses izolasyonu nasıldı ? Yani dışardan gelen sesleri içeri alıyor muydu .Bayağı kulağı kapatıyor gibi görünüyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Hay allah razı olsun bende kulaklık bakıyordum. Bende mikrofonda önemli. 

Kaliteli bir ürün arıyorum tecrübe eden var ise ürünü paylaşırsa sevinirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Bende de corsair raptor hs30 var 2 adet. Memnunum, tavsiye de ederim. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

takip edeyim konuyu. bi mürid g930 satıyordu bi ara uygun fiyata duruyorsa ona bakabilirsin.

bende kulakiçi kulaklık arıyorum bu ara. samsungun şu beyaz kulaklığı var tel ile gelen ama kulakta durmuyor delirtiyor beni. bluetooth'lu olan bişey alayım dedim ama kendimi biliyorum her dışarı çıktığımda illa ki şarjı az olacaktır kulaklığın daha kulaktan düşmesinden daha sinir edici bi durum bu -_-

kısaca şöyle güzel ses veren, tercihen mikrofon destekli, kulaktan düşmeyen hertürlü tavsiyeye açığım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

takip edeyim konuyu. bi mürid g930 satıyordu bi ara uygun fiyata duruyorsa ona bakabilirsin.

bende kulakiçi kulaklık arıyorum bu ara. samsungun şu beyaz kulaklığı var tel ile gelen ama kulakta durmuyor delirtiyor beni. bluetooth'lu olan bişey alayım dedim ama kendimi biliyorum her dışarı çıktığımda illa ki şarjı az olacaktır kulaklığın daha kulaktan düşmesinden daha sinir edici bi durum bu -_-

kısaca şöyle güzel ses veren, tercihen mikrofon destekli, kulaktan düşmeyen hertürlü tavsiyeye açığım.

koss plug

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı

hacı o sendeki kulaklıklığın ses izolasyonu nasıldı ? Yani dışardan gelen sesleri içeri alıyor muydu .Bayağı kulağı kapatıyor gibi görünüyor.

hacı cok ufak yastayken almıstım hatırlamıyorumda güzel geliyordu ozamanlar sonra kırıldı :D elektrik bantıyla bantladım gevseklikten dolayıda ses azalması oluyor suan yani

güzel fp ürünü sesi yüksek veren baska aleme geçiricek kulaklık yokmu amk  70 lira degil o phlipse 10 tl vermem suan ama basları felan on numara veriyordu sesi az sadece okadarda itin götüne sokmıyalım o kulaklıgı yani :D 

o yüzdende alacagım tırt cıkar diye tbt ailesine sorayım dedim :D

https://youtu.be/-EHL57T70sk

https://youtu.be/OjwP8z9kcQU

https://youtu.be/CwovQDM_0E0

bunlar dinledigim electro tarzı olanlar

bunlarda yabancı

https://youtu.be/hqFMVHGTEOM

bu tarza bassı kuvvetli bir secimmi yapmak lazım 

do_som tarafından 03/Haz/17 20:41 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

O fiyat aralığında alabileceğin en iyi kafa üstü kulaklık koss porta pro hocam. Tipi çirkindir ama ses kalitesi özellikle bass kalitesi fena değildir.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/creative-hitz-ma2400-kafa-bantli-mikrofonlu-kulaklik-p-BDALMIRMA2400-K?magaza=Hepsiburada

50 lira sadece ıki rengi için o fiyat yoksa 70-80 bence alınır :D ama bunun kulaklıgıda tek jack ta dönüştürücü alsak mikrofon dandikleşirmi 

dönüştürücüyü ne diye aratayım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1464 Toplam Mesaj: 17
headset kulaklık alıcam tecrübesi olan biri yardım