Heets Sigara - Ankara - Alınık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

Merhaba,

IQOS bir cihaz aldım, sigara aldığım dikmende bi tekel vardı ama her gidişimde ille de nakit isterim tribi yüzünden kıl oldum. Pos cihazı olmasa anlayacağım da üç kuruş daha vergiden kısacam diye nakitde nakit diye ağlamaya gelemeyip s*kerler almıyorum dedim.

Neyse velhasıl kelam Ankara Bahçeli'de oturuyorum, önerebileceğiniz Heets alabileceğim yakın bir yer var mıdır? Arabam olmadığı için Bilkent tarafına gitmek biraz uğraştırıcı. Mecbur kalırsam gideceğim ancak size de bi sorayım dedim belki bu civarda elinde olan vardır, yahut satışını yapan kargoyla yollayabilecek biri vardır belki.

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

Yok mu bilen bi hayırsever?

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Bu cihaz nedir ? Yorumların neler ? Duman çıkmıyor diyorlar ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Gecen reddit te gormustum bi arastirma sigaradan daha zararli diyordu. Nasil kiyasliyordu hatirlamiyorum da bulursam bilgisayar basina gecince koyarim. Kukurt orani mi daha fazlaydi neyse sallamiyim 

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    hallederi_55 bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Gecen reddit te gormustum bi arastirma sigaradan daha zararli diyordu. Nasil kiyasliyordu hatirlamiyorum da bulursam bilgisayar basina gecince koyarim. Kukurt orani mi daha fazlaydi neyse sallamiyim 

Duman sadece ağızdan çıkıyor yani çekiyorsun ve üflüyorsun ama normal sigara kadar dumanda çıkmıyor, sadece nikotin alıyorsun, en fazla 16 nefes alınıyor her bi sigaradan. nikotin dışında diğer zehirleri ortadan kaldırıyor, pis ağız kokusu olmuyor ve kullananlar normal sigaraya geri dönmeyi asla düşünmüyor, ama şarjı bitince normal sigara yakanları da duydum. Şarjı normal bi kullanımla 1 gün gidiyor cep telefonu gibi istediğin yerde şarj et. Keşke herkes kullansa. Benim gibi sigara dumanından rahatsız olanlarda rahat eder.

normal sigaradan daha zararlı olduğu kesinlikle bi iftiradır, sigara üreticileri atmıştır bu iftirayı ortaya, cihazın yapımı için bilmem kaç milyon dolar bütçe harcanmış diye duydum, sigarayı sağlığa zarar vermeden içmek için üretilmiştir amacı zaten budur.

kıbrısta satıcısı anlatıyordu, bi tane eşime aldık, sigarası heryerde yok, istanbul etilerde belli bi yerde var doğubank mıydı neydi orda, birde yurtdışından gelen arkadaşlarınızdan getirtebilirsiniz.

sigara içen herkese tavsiye ederim.

3 çeşit sigarası var ağır(amber) hafif var ve mentollü var. normalde kent switch kullanan eşim amber(ağır) olandan 1 tane aldı ve 4 tane sigara içmişim gibi şuan dedi, amberden bi kere kullanan diğer hafif ve mentollü olanlara pek yaklaşmıyor.
    bu da ek bilgi olsun, isterseniz ambere başlamayın.

rahmandaburda tarafından 01/Tem/18 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

instegramda sürekli reklamını görüyorum bodrum da bile bayisi varmış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

normal sigaradan daha zararlı olduğu kesinlikle bi iftiradır, sigara üreticileri atmıştır bu iftirayı ortaya, cihazın yapımı için bilmem kaç milyon dolar bütçe harcanmış diye duydum, sigarayı sağlığa zarar vermeden içmek için üretilmiştir amacı zaten budur.

kıbrısta satıcısı anlatıyordu,

Cihazı bilmiyorum, anlatılanları bilmiyorum, bu konu hakkındaki güncel tartışmayı bilmiyorum, hangi otoritelerin bunun hakkında araştırma yaptığını/yayınladığı bilmiyorum, sadece şunu biliyorum, saç tıraşına ihtiyacın olup olmadığını asla berbere sorma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

zaten ne ciksa sigaradan daha zararli. sigara kanser yapiyor daha zararli ne olabilir? 5 dakika icinde olduruyor mu? sigara zaten en zararlisi. gidin hastaneye gorun inliye inliye geberiosunuz sonunda.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

heets sigaralarının türkiyede satışı yasaktır. bu yüzden pos kullanmak istemiyordur. suan kibristayim carsamba günü döneceğim 5 paket getireceğim sende istersen sana da alayım. Kac tl den alıyorsun kartonunu ?

dip not heets (sigara kartusu) ve iqos (elektrik ile isitmali yanmadan sıgara tadi veren cihaz) phillip morris'in patentli ürünleri yani gercek malbora tadini verebiliyorlar. 3 tane tadi var yesil mentollu, sari malbora ultralight, amber malbora light seklinde

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam bilkent ankuva'da 2. katta bağdat nargile var oradan alabilirsin. kredikartı ile de satış yapıyorlar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Arkadaslar yarin istanbul'a dönüyorum isteyene cihaz ve karton getirebilirim. bana ne kadar erken yazarsaniz o kadar iyi olur cünkü kibrista hayat öylen 1 de bitiyor :)

Whatapp dan yazarsaniz gider alirim : 0 555 4060908

karton : 150 tl

cihaz : 450 tl

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 3021 Toplam Mesaj: 12
heets iqos