folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hepsiburada Siparişini Kargo Şubesinden Alabilir Miyim ?

Hepsiburada Siparişini Kargo Şubesinden Alabilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternetten araştırdım kesinlikle teslim edilmiyor diyorlar. Şimdi aklımda 2 taktik var ;

- Sabah 09:00 gibi erkenden kargo elemanı dağıtıma çıkmadan gidip kargoyu almak.

- Sipariş verirken adresi alakasız bir yere vermek. Kargocu beni bulamayınca mecbur şubeye geri götürücek şube kapanmadan gidip alırım akşam üstü.

Bunları deneyen var mı ? Birisine hediye alacağım fakat kendisinin bilmemesi gerekiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Sende de ne taktikler var arkadas Kahkaha

Takipteyim Sakin

Maldonado tarafından 11/Eyl/14 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

3 defa subeden teslim aldım sorunsuz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

direk adres olarak kargo yazılır mı bilemem de

erkenden alma olayını çok defa yaptım, sabırsızım

kimlik gösterip alıyosun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada hangi firmayı kullanıyorlar kargo olarak ? MNG sanırım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de çok şubeden kargo aldım, bazen direk şubeye yollayın diyorum (hepsiburada için demiyorum tabii) bazen ev adresini versem de zamandan dolayı gidip kargoyu erken alıyorum.. sadece kimliği göstermek yetiyor.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adres doğru olur ama eleman teslim edecek birini bulamazsa kapıya not bırakıyor (7 gün içinde gelip şubeden kargonuzu alabilirsiniz) şeklinde. Akşam elemanın işi bitince gönderi şubeye döner ama saati belli olmaz çünkü elemanın dönüş zamanı belli değil. Adresi alakasız verdiğinde işleyecek prosedürü bilemiyorum, kargo muhakkak şubeye döner ama gittiği adrese not bırakmaz sanırım. aradığı kişi o adreste ikamet etmiyor çünkü..

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bu arada hangi firmayı kullanıyorlar kargo olarak ? MNG sanırım. 

neredeyse hepsini kullanıyorlar, sipariş verirken kargo firmasını sen seçiyorsun.. fiyat değişiyor çünkü..

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

10 gün önce hepsiburada siparişimi kargodan aldım ?

internetten verdiğim kargoların çogunu gidip kargo şubesinden alırım çünki siparişin ertesi gün oldugum yere geliyor ama o gün dağıtım olmuyor çogunlukla ertesi güne kalıyor ertesi gün de cumartesi veya pazarsa pazartesine kalıyor.

hepsiburada.com dan sipariş verdikten sona kargonun nerede oldugunu görebiliyorsun muhtemelen sabah 10 da felan orada oluyor

arayip kargom orada mı diye sorabilirsin şubeye sora gider alırsın.

sorunun cevabı : tabiki evet 50 defa aldım.

2. sorunun cevabı = %90 yurtiçikargo oluyor. seçebiliyorsun. keşke mng olsa hep.

PanxeR tarafından 11/Eyl/14 20:22 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bolu_beyi
    bolu_beyi's avatar
    Erkek

En mantıklısı alacağın yere yakın  bir adres sallayıp kesinlikle no yazmadan açıklamaya şubeden alırım yazmak.  Zaten kuryeler şubeden alınacak yazısını görünce arabada hediye etsen üstüne adrese götürmez. Üstüne kargo şubeye gelince seni arayıp Bilgilendirirler. 

by : bolu beyi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

kapıda ödemeli gönderilerde kargo adresi veremiyorsun diye biliyorum. ama ben kredi kartı yada havale ile yaptığım en az 10 alışverişimi (hepsiburadan.com) kargodan sorunsuz teslim aldım.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 16