folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Her An Komşu Katili Olabilirim

Her An Komşu Katili Olabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyide hocalar çocuğun suçu ne annesi öyleyse çocuğun anasına zarar vermek gerek

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seninde komşunun cocuguyla sidik yarıştıracak bi becerın yokmu :S çocugu hangi bölümü okuyor?

Edit : VE hangi üniversitede.

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:
    -----------------------------

Seninde komşunun cocuguyla sidik yarıştıracak bi becerın yokmu :S çocugu hangi bölümü okuyor?

Uluslar arası ilişkiler...

Başka kulvar yok :| ama seneye uni kazanayım hergün posta göndercem hulya teyzeye buralar çok iyi diye sırf inadına çalışıyorum daha iyi bi bölüme gitmek için ama bu kadın bozuyor işi...

Yarın operasyonlara başlayacam sonucu yazarım burayua

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

Babacan dinle şimdi sen tam tersi işlemi yapıyorsun ;

Her gün kahvaltı saatini denk getirip onlara gidiyorsun.Tabi anneni de yanına alıp.

Sonra başlıyosun eski günlerden anlatmaya.Sizin olan şöyle pezoydu böyle pezoydu diye.Birlikte karıya kıza giderdik.yemediğimiz halt kalmadı diye.işte anlat en son polis baskınında kumar oynuyorduk yanlış isim verdik allahtan ordan yırttık cart curt.vurdur mürsel işte sık sıkabilideğin kadar.bizim okulun bi müdürü vardı müdürünün kızı taş gibiydi 2 miz birden aynı kızla çıkıyorduk.ver coşkuyu ver coşkuyu taki kadın bayılana kadar :D

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

yapılabilecek çok şey var ama sinsi bir plan istiyorsan üzerinde cidden sıkı çalışman lazım aksi taktirde farkedilirsen seni geçtik ailene zarar vermiş utandırmış olursun yani kadını bir nevi haklı çıkarmış olursun... benim kişisel önerim bir daha ki gelip laf yaptığında yani orası şöyle güzel böyle güzel dediğinde bok varmış ondanda yemiş mi de... sonra ya ayıp ama yaptığın burada ben sınava hazırlanıyorum senle kocan gelip ailemi bana karşı dolduruyorsunuz sizin yüzünüzden moralim bozuluyor ders bile çalışamıyorum sizden ricam bir an önce bu tip muhabbetleri ailemle kesmeniz aksi taktirde ben efendiliği elden bırakacağım ki o zaman olacaklardan ne ben ne ailem mesuldür şeklinde uyar... sonra orada anneni önceden ayarlamış ol sana kızmaya kalksın... kusura bakma anne ama bu konuda haklı olduğumu sende biliyorsun o yüzden susmayacağım saygısızlık olarak alsan bile... hem siz değilmisiniz benim üni kazanmamı isteyen o zaman bırakında kendi istediğim ferah çalışma ortamını sağlamak konusunda gerekenleri yapayım diye... hatta sonra mümkünse sınav dönemi bitene kadar bize ne siz nede kocanız uğramazsa sevinirim akşamları muhabbetiniz dikkatimi dağıtıyor de... olsun bitsin zaten bu söylediklerine rağmen tekrar ederse artık herşeyi yapma hakkını sana kendisi vermiş demektir o andan itibaren tekrarladıkları anda gidip evlerine halının ortasına çişini bile yapabilirsin... :D

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Al eline bi kağıt kalem otur yazdır birine mektup ogluyla ilgili bi kaç itirafı her daireyede bırak :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

kızı war mı ??

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

hworm bunu yazdı:

Babacan dinle şimdi sen tam tersi işlemi yapıyorsun ;

Her gün kahvaltı saatini denk getirip onlara gidiyorsun.Tabi anneni de yanına alıp.

Sonra başlıyosun eski günlerden anlatmaya.Sizin olan şöyle pezoydu böyle pezoydu diye.Birlikte karıya kıza giderdik.yemediğimiz halt kalmadı diye.işte anlat en son polis baskınında kumar oynuyorduk yanlış isim verdik allahtan ordan yırttık cart curt.vurdur mürsel işte sık sıkabilideğin kadar.bizim okulun bi müdürü vardı müdürünün kızı taş gibiydi 2 miz birden aynı kızla çıkıyorduk.ver coşkuyu ver coşkuyu taki kadın bayılana kadar :D

ee kendi annesi ne dicek bu durumalra :)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek

o kahvaltı için eve girdiğinde sende ufak bi temizlik için onların evine gir ;) bidaha bırak senin evine babası kapının önünde ölse inemez :)

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    karı mılletı 7sinde neyse 70indede o hoca korkulur ne diyeyim cok sallama he de gec.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 6758 Toplam Mesaj: 63