folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    abii bide (zor ama teknoloji istiyosak)bluetoohtlu luaklık kullanabiliriz demi ark. bahsetmiştide
    bide okulun beden odasındaki pc ye bluetooht koyup dewamsızlık filan indirme yapabiliriz die düşündük..(yoruma açık)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    kulaklık pardon yanlıs yazmısım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anti nin dediği gibi teknoljiyi kullanın şimdi mp3 playeriniz varmı var olarak farz ediorum

gece mp3 olarak pc nizde bütün ödev ve soruları okuyun kaydedin soracıma alın o mp3 ü atın mp3 playere soracıma playeri ceketinizin iç cebine koyun kablosunuda ceket veya gömleğinizin kolundan geçirin bilek kısmından çıkarın sesini kısın kulanızıda takın sora kablonun çıktığı kol sol olsun sağla yazıonus dur herhalde sol elinizi kulağınızın oraya dayayın o dirseğinizide sıraya yaslayın öle eliniz başınız pozisyonda size soru ve cevaplar kulağınıza fısıldansın teknolojinin faydalarıdır bunlar...:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    hoca bu da yeni teknoloji bizim okulun kıyafetinde lacivert pantolon war benim pantolon da kumaşı acayip kağıt gibi bişe bende pantolona yazıyom kopyayı manyak güzel oluyo kimsede yakalayamıyo ışığa tutunmu beli oluyo kopya hee bide soradan tekrar siliniyo da
    ikinci taktik ise kuşun kalem le gömleğin koluna yazın çok süper bişe ceketi de üstüne giyin hee gömleğin kolu derken bilek kısmı yani bu da soradan siliniyo
    ben bu taktikler le 4 zayıfı düzeltmiş adamım herkeze tavsiye ederim

azimle sıçan duvarı delermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    arkadasim ben genelde bi goz gecirirdim konulara ama kopyada hazirlardik neolur olmaz diye

encok yaptigim sey siranin en altina bir kagit koyar koselerinden bantlardim bir cep yapardim iste sonra icine tam oturcak bir kagit ayarlardim ve kagida cika bilecek sorulari cevaplari filan yazardim kagidi o cebe yerlestirirdim cekmecegibi bise oluyor iste haca bakmazken kagidi cek oku bakinca geri sok bikere beni alta bakarken gordu geldi siranin altina bakti ama yakalayamadi hehe siranin en altina yapmistim cekmeceyi :) iyi ise yarar dene

yada limon suyuyla kagida yaz

gorunmucek iyi biryerde oturuyosan msj cek benim arkadaslar oyle yapiyodu iyi bilen birine mesajla soruyu atiyodu cocuk bulup cevabi yolluyordu cok iyi bir sistem

ama yinede bir goz gezdir

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    13 yıllık öğrenci hayatım boyunca 1 kere ders kitabı açıpda okumadım varsa yoksa kopyayla geçmişimdir kopya çekin beyler zaten 1 sene sonra hatırlamayacaksınız bile o öğrendiğiniz zımbırtıları anca temel matematikmiş temel coğrafya bilgisiymiş aklınızda kalıcak.

çalışanın hakkı yeniyo falan okumayın bana çalışanda çalışmayanın hakkını yiyio sınıf ortalamasını yükselterek oda adaletsiz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    valla ben ders çalismam kopya çekmem sinava girmeden dersleri gözden geçirrim ama geçen ogretmen sinirlenip sinav verdi 15 dklik aklimiza pek bisi gelmio ögretmenin oldugu yerde beni rahat goriyo arkadasa diyom dersi çikar çikarmio korkak aldim 5-6 sayfalik dersi çaktirmadan sinav kagidin altina birde içinden ariyom böyle seylerde baya iyimm hiç yakalanmam :d ama her zmn kopya çekilmez hakkini yimeyin çalisanlarin :p
    birde lisedeyken isime yaramicak seyleri kopya çekerdim ama kizlar için bi yöntem pantolon uzerine uzun bisey yada etek fln giyin kopya kagidi pcden yazin sinifa girmeden etegin altina kagidi koyun rahat bisey bence :d
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    birde arkadasinizla sinav kagidini degistirin eksiklerinizi yazin genelde ben pek bisi ogrenemiom :p ama yaninizda çaliskan varsa ii
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Şunun bilinmesi gerekir tabii '' Kopya çekmek serbesttir, yakalanmak yasaktır '' yakalanmadıığın sürece kopya mekruh filan değildir yanii, yakalanırsan mekruh olur :) SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Orta okulda ders calismadim hocalar cok severdim yetimhanede kalioz ayagina takdir alirdim :)) derslerimde iyidi yine defter kitap olmazdi ama kafa basardi...Askeri lisede 1 ay burnum surtunce dedim duz liseye gidim ders calisacam duz liseye gectim kendime calisma programi yaptim :)) yapmakla kaldi elime gecen firsatlari cok iyi degerlendirdim lise 1 in ilk sinavindan lise 3 un son sinavina kadar sorunsuz sekilde sinavlari verdim liseden iyi bir notla mezun oldum caliskan -terbiyeli ornek ogrenci diye 2000 kisinin onunde onur belgesi verdiler ama ben cikip almadim :)...Ders calismak nasil birsey bilmem...Universiteye hazirlanioz dershane falan iste ben herhafta calisma programi yapiyorum ama hic uymuyorum :)) kitaplar pırıl pırıl ismimi bile yazmadim...bi baktim sinav gelmis a.q 1 ay var sinava dedim 1 ay kasacam aq. 30 gun calisacam calisacam diye bi baktim son 6 gun paraya kitip gittim son 10 yilin oss sorularinin oldugu kitap aldim oturdum 6 gun kastim gunde 3-4 saat uyuyordum onun disinda pc yi falan topladim gozumun gormeyecegi bi yere paketledim ...6 gun hayvanlastim son 10 yilin sorularini cozdum cogunu cozemedim cozumlerini inceledim :))...Neyse sinav gunu geldi bizimkiler heyecanli dedim ne oluo sinava ben giriom had bye size..gittim sinava girdim 30 dk da sozel bitirdim cok iyi gecti sozel asirikitap okudugmdan sozel basit :)...MAtematige geldik 11 tane soruyu net yaptim sonra motor teklemeye basladi :))...kafa basmio a.q :)) islemle yapilacak soru olsa neyse formul ister cozumu baktim ondeki oturan kiz geometri cozu catir catir sorularin yeri farkli oldugu icin cozume bakip buluom :) neyse 8 tane falan geometri yaptim...kiz inek dedim kesin inceler bekliyim ben alla matematigi ayirdi ben caktirmadan bakiom pat pat pat matematik+geometri 26 yada 27 net cikarmisim sonuc gelir dershane sasirir tabi telefonla hoca aradi reklam yapacak a.q siktir ibne tinlamadim a.q...dershanede olimpiyat sinifi vardi 18 kisilik sadece 2 kisi kazanabilmis ben b12 en kotu siniftaydim :))...arada evdekilere gaz vermek icin sinavlarda sinif olarak b13 isaretlerdim b13 diye sinif olmadigindan sinifta birinci olurdum :) peder sinif dereceme bakiyor nota falan bakmiyordu :)...cok tasak adamdim :))..millet simdi benim Bilgisayar Sistemleri Ve Teknolojileri bolumuny nasil kazandigimi cozmeye calisiyor...cevap basit ...bilginin pici olacan heryerden bilgi calmayi bilecen ...siktiri boktan bir bilgi size cok buyuk seyler getirir onun icin cok sinsi olaniz :)) ...Universiteye geldik a.q matematik dersi var integral bilmem ne turev kafa basmio ona basardi bu saatten sonra oturup onunla ugrasmam...neyse simdilik bulduk bir yolunu gecioz :))...

Lisede din yazilsindan 1 kez kopya cektim onun disinda kopya cekmeme neden olacak zorluk olmadi :)...Sinavdan once abisi eczaci olan bir arkadastan eczacilarin kullandigi not kismi uzerinde olan bir kalem istedim cocuk getirdi boyle panjur gibi knormal kalem ama ince bir bolum var orayi cekince soyle 5-6 cm lik not olacak bir bolum cikio boyle kagit turu bir malzemeden yapilmis ...oraya birkac not aldimsınavda acip bakiodm :))..80 aldim :)..kopya cekmekte sanattir ...bide dilber die bi kiz vardi cok tas bi kiz tarih dersinin sinavi bacagina yazmis bahar ayindayiz bacaklar ciplak :)) tarihim iyidir kopyasiz hemen bitirdim sinavi..sinav bitene kadar bacak show izledim :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 6376 Toplam Mesaj: 28