Herifler Canlı Canlı Ahtapot Yiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    kardes bilmeden konusmayin o kalamar degil octopus. kalamar kafadan bacakli olur bir diger adi kalamarin murekkep baligi. octopus lari pismeden yemek guney korede cok yaygin oldugunu biliyordum ama dograyip yiyorlardi, bunlar abartmis isi direk yutuyorlar ama alisinca yenir oyle inaniyorum. kalamar halkalari da zaten az pismis daha guzel olur, cig yemenin farki ne aq, gerci hayvan kimil kimil oluyo o biraz igrenc.....

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ben daha once izlemkiştim tv de o daha igrecti ahtapotun ayaklarım adamın suratını tutuyordu adam inat etti yemişti

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zıbkınla Denize Dalınır . En güzel siyah büyük ahtapot Kafasından vurulduktan sonra . denizden çıkarılır Tabi o anda denizin arkası orman ( Saroz Körfezindesindir ) Tabi hemen seni bekleyen abilerin tavaya yağ döküp ısıtmışlardır bile sen hemen ahtapot u temizleyip derisini soyup kollarını kuş başı doğrayıp mısır ununa buladıktan sonra kızgın yağda pişirilik üstüne çok az tuz ekilir offfff yanında da bi kapruz bide rakı deymeyin keyfinize..

Ahtapot un tadı leziz dir . :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    RemotE bunu yazdı:
    -----------------------------

Zıbkınla Denize Dalınır . En güzel siyah büyük ahtapot Kafasından vurulduktan sonra . denizden çıkarılır Tabi o anda denizin arkası orman ( Saroz Körfezindesindir ) Tabi hemen seni bekleyen abilerin tavaya yağ döküp ısıtmışlardır bile sen hemen ahtapot u temizleyip derisini soyup kollarını kuş başı doğrayıp mısır ununa buladıktan sonra kızgın yağda pişirilik üstüne çok az tuz ekilir offfff yanında da bi kapruz bide rakı deymeyin keyfinize..

Ahtapot un tadı leziz dir . :)

-----------------------------

Canım çekti be:P

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 3285 Toplam Mesaj: 15