Herşey Gitti Acil Yardım :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

Arkadaşlar müşterilerimin bilgilerinin ve servisimdeki tüm kayıtlı cihazların olduğu exel dosyamla birlikte sayısız .text dosyam gitti. yedek aldım diye format attım unutmuşum almayı acil yardım...

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

file scavenger ile tarat şanslıysan bulur

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tekrar bir format atmayı, yada Dosya kopyalamayı sakın sakın yapmayasın... Olay daha tazedir...

Unformat programlarınıda kullanmayı ihmal etmeyesin. bir Önceki konuma getir Harddiski, Ardından Silinen Dosyaları Bulan programları kullan. İşlem sırasını böyle yap bişey olmaz umarım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

bulursa getdataback bulur

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

1- smart recovery

2- get data back

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

yeni bir program yüklemeden, herhangi başka bir işlem yapmadan, windows yüklü bir makinaya hard diskini tak ve öyle file scavenger programı ile diskini tarat hacı..

şanslıysan kurtarırsın..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Tekrar bir format atmayı, yada Dosya kopyalamayı sakın sakın yapmayasın... Olay daha tazedir...

Unformat programlarınıda kullanmayı ihmal etmeyesin. bir Önceki konuma getir Harddiski, Ardından Silinen Dosyaları Bulan programları kullan. İşlem sırasını böyle yap bişey olmaz umarım.

tekrar format atmadım ama programları kurdum. işin aksi dükkanda 100 adet servis cihazı var ve hepsinin arızası o dosyada kayıtlı başka hiç bir yerde yokk :((

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hacı madem bu kadar ciddiydi keşke işi bilen biyere götürseydin hddyi hiç ellemeden

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    rebellisch bunu yazdı

hacı madem bu kadar ciddiydi keşke işi bilen biyere götürseydin hddyi hiç ellemeden

Hacı bilgisayarcıyım zten yedek die klasör açtım o sırada müşteri geldi falan neyse bende yedekleri attım diye bastım formatı bi baktım yedekler yok :( atmamışım dalgınlık...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

win 7 kullaniyorsan eski dosyalari windows.old dizinine sakliyor

yok ise veri kurtarma programlarini kullan. ama sakin kullandigin bilgisayara kurma veri kurtarma programini :S

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

Çok saolun Mürid kardeşlerim kurtarıcım getdataback oldu :) size ne kadar teşekkür etsem az o yüzden etmiycem :))))

Toplam Hit: 2224 Toplam Mesaj: 20