folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Hesabıma BAN Sebebini Protesto Ediyorum!

Hesabıma BAN Sebebini Protesto Ediyorum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Merhaba,

Terör ve pkk milletimizin ortak hassas konuları.

Bir sinirle yaptığım Kafatası milliyetçiliğinin doğru olmadığını ve hesabıma BAN atılmasının doğru bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Ancak sizlerinde bildiği gibi pkk ve terörün amacı zaten bir kaos ortamı yaratıp sinirleri gerip fevri davranışlar sergilenmesini sağlamaktır. Sanırım bende bu noktada tabiri caiz ise oltaya geldim ve sinirlenerek onların isteğini yerine getirdim.

Üniversitelerimizde arkadaş çevremizde ve hayatın bir çok yerinde bulunan pkk sempatizanları büyük bir aile olan TBT nin de içinde mevcut olduğu da bir gerçektir. Türkiye Cumhuriyet i menfaatleri doğrultusunda konuşurken aslında pkk nın propagandasını yapan bir çok insan TBT'de de mevcut.

İtirazımın ana sebebi; pkk bu harfleri forumda büyük olarak (PKK) kullanılmasından tutunda, TBT forumda karıştığım ban yediğim topic lerdeki ben ve benim gibi kışkırtılanlara BAN atılmasının yanında kışkırtanların cezalandırılmaması. İstek ve tavsiyem eğer ki bir cezai müeyyide uygulanıyorsa tek taraflı olmaması gerektiğidir. Bu noktada yönetimi eleştiriyorum.

Bazı kullanıcılar terör örgütünün haberlerini "şu kadar asker öldü - şurda şu patladı - şöyle oldu böyle oldu" gibi topic olarak açıyorlar neden sizce?
    Tamamen insanların üzerinde bir baskı yaratmak ve pkk nın varlığının daha fazla çevrelere ulaştırmak amacıyla.. Örnek vermem gerekirse bostancıda yaşanan vahim olayın ardından o sokakta ertesi gün bir kız çocuğunun elindeki balon patladığı anda çevrede ki herkes tedirgin olmuştur. Balon patladığını anladıklarında kendilerine gelmişlerdir.

Konuyu daha fazla dağıtmadan toparlıyorum. BAN yememe itiraz etmiyorum doğru bir karar ancak bu sadece benimle sınırlı kalmamalı ve yönetimin kişisel değil genel düşünmesi gerektiği kanaatindeyim. 

Şuan monitörün karşınında bu yazıyı okuyan bazı kişilerin tedirginliğini sezebiliyorum.. Artık taş silah sopa dönemi geçti herkes bir psikolojik savaş peşinde. Bizlerde TBT ailesi olarak bunlar karşısında bir takım önlemler almalıyız diye düşünüyorum.

Özgürlük kavramının başkasının özgürlük sınırlarına girdiğinizde özgürlük olmadığını unutmayın !

Sevgi ve barış ile kalın.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    doğru soyluosn adamlar psikolojimizi bozdu resmen güzel yazmışsın gerçekten ! saol

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Sitede gerçekten, terörist, terör yanlısı, sempatizanı çok fazla.. Yönetimin bu konuda birçok mail aldığını düşünüyorum. Emin olun bütün yönetici arkadaşlar pusuda yatıyorlar, açıklarını gördükleri an biliyorum ki ab ye kadar gönderecekler.. Daha öncede gönderdiler, örnekleri mevcut.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    çok uzun ne yazıyo orda bi özetleyin ya adsense yatmadı kafa dumanlı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Olm alper safi geyiksin lol :)

olm bi kere ciddi bişiyler yap da oku yazdıklarımı :)  Hem o kadar da uzun değil bak :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba,

İtirazımın ana sebebi; pkk bu harfleri forumda büyük olarak (PKK) kullanılmasından tutunda, TBT forumda karıştığım ban yediğim topic lerdeki ben ve benim gibi kışkırtılanlara BAN atılmasının yanında kışkırtanların cezalandırılmaması.

PKK buyuk harflerle yaziliyor diyerek bizleri zan altinda birakiyorsun rappermcs kardesim, PKK bir kisaltma oldugu icin buyuk harflerle yazilir, burada yuceltici hic bir amac gudulmez, kimsenin ban yemesine gonlum razi degildir fakat topluca bir ulusa hakaret etme cabasini da hos gormem, bir densiz daha cikip "Diyarbakirliymis cocuk, olmesinin ehemmiyeti yoktur" seklinde ayan beyan kafatascilik yapti ve gerekli ceza yaptirimi uygulandi mi bilmiyorum, umarim hak ettigini bulmustur. Biz dilimizi duzgun kullanabilmek adina o serefsiz (kufur olarak algilamayiniz) orgutun adini buyuk harflerle yaziyoruz, bunu farkli olarak algilaman beni sahsen derinden uzdu, mevzunun buyumemesi ve uzamamasi icin dileklerimi yineliyorum.

Her sese ihtiyac var ama hakarete yer yoktur, PKK'yi hepimiz antipati duyabiliriz ki duyuyoruzda fakat Kurt asilli vatandaslarimizin kalbini kirici yazilari yazmamaya ozen gosterirsek bizde karsiliginda onlardan saygi gorebiliriz, saygi sevgi cercevesinde tartismamizi surdurebiliriz, bu sekilde de aslinda karsit ideolojide olanlari mat etmis oluruz. yuruttugumuz fikirsel tartismalar onlari daraltacak ve gerginlestirecektir ve bu sefer onlar hakarete baslayacak ve uzaklastiran bizler degil onlardan taraf olanlar olacaklardir.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rappermcs  demiş ki ;

Bazı kullanıcılar terör örgütünün haberlerini "şu kadar asker öldü - şurda şu patladı - şöyle oldu böyle oldu" gibi topic olarak açıyorlar neden sizce?
    Tamamen insanların üzerinde bir baskı yaratmak ve pkk nın varlığının daha fazla çevrelere ulaştırmak amacıyla.. Örnek vermem gerekirse bostancıda yaşanan vahim olayın ardından o sokakta ertesi gün bir kız çocuğunun elindeki balon patladığı anda çevrede ki herkes tedirgin olmuştur. Balon patladığını anladıklarında kendilerine gelmişlerdir.

----------------

Yazının bu kısmına katılmıyorum , örneğin bu günkü Lice deki saldırıyı forumda haber veren Computerwolf 'un niyetinin kötü olduğunu kimse söyleyemez.Başka konularda computerwolf ile tartışırız ama kesinlikle onun pkk konusunda art niyetli olduğunu düşünmem .Aynı şekilde forumda şehit olan askerlerimiz hakkında yazı alıntılayan çoğu arkadaşımızında art niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Bu konuda daha duyarlı olalım .Boşyere forumdaki arkadaşalrımızı pkk yandaşı olmakla yaftalamayalım.Yoksa  pkk lıların ekmeğine yağ sürmüş oluruz , birlik ve beraberliğimizi baltalamış oluruz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Gökalp aslında özünde sana katılıyorum.

Büyük harf konusunda bir çok kişiyi zan altında bıraktığımında farkındayım Ancak takdir edersin ki sen gibi düşünenle sempatizanı ayırmanın en temel yolu budur ki daha düşünülmesi ve uygulanması gereken çok strateji vardır. Bu noktada anlayışını bekliyorum.

TBT de ki oluşumu kimse hafife almasnı. Bir topluluğu düzen içerisinde yönetmek ve karşılıklı eleştrilerin sağlıklı-yapıcı bir şekilde gerçekleşebilmesi için bu tarz yönetim modellerinin seçilmesi gerekmektedir. ki bu vatanı evlatlarının artık uyumadığını onlar ne kadar çakalsa bizlerinde o kadar çakal olabileceğini göstermeliyiz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

seni ben banladim.

banin tekrar acildigindan fazla birsey soylemiyorum soylemek istemiyorum. 

bu sitede pkk yandasligina, pkk propagandasina, pkk yaltaklanmasina ASLA IZIN VERILMEZ.

ban sebebinden dolayi konu acmak yasak. simdi bir cezada bundan oturu yiyeceksin

-

birisi pkk ile ilgili konu actiginda tutup kufur edersen banlanirsin,

birisi cocuklar oldurulmesin, olduresiye dayak yemesin demesi onu pkk safina koyman icin yeterli mi ?

cocuk bu

filistinde israile tas atanda cocuk 

ermenistanda Turk bayragini yakanda cocuk

israilin filistine attigi bombalarin uzerine yazi yazanda cocuk.

cocuklari kullaniyorlar onlar masum sucsuz doverek oldurerek onlari sindirmek yerine sevgiyle yaklasilmali denilmeye calisiyor

bunu diyene tutup pkk lisin teroristsin der birde kufur edersen 

banlanirsin kardesim.

+

birini tanimadan tek bir yazisindan dolayi onyargilarinla okursan pkk sinifina koyarsan adami Devletten de sogutursun Turkiye den de sogutursun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Gokalp bunu yazdı:

rappermcs bunu yazdı:

Merhaba,

İtirazımın ana sebebi; pkk bu harfleri forumda büyük olarak (PKK) kullanılmasından tutunda, TBT forumda karıştığım ban yediğim topic lerdeki ben ve benim gibi kışkırtılanlara BAN atılmasının yanında kışkırtanların cezalandırılmaması.

PKK buyuk harflerle yaziliyor diyerek bizleri zan altinda birakiyorsun rappermcs kardesim, PKK bir kisaltma oldugu icin buyuk harflerle yazilir, burada yuceltici hic bir amac gudulmez, kimsenin ban yemesine gonlum razi degildir fakat topluca bir ulusa hakaret etme cabasini da hos gormem, bir densiz daha cikip "Diyarbakirliymis cocuk, olmesinin ehemmiyeti yoktur" seklinde ayan beyan kafatascilik yapti ve gerekli ceza yaptirimi uygulandi mi bilmiyorum, umarim hak ettigini bulmustur. Biz dilimizi duzgun kullanabilmek adina o serefsiz (kufur olarak algilamayiniz) orgutun adini buyuk harflerle yaziyoruz, bunu farkli olarak algilaman beni sahsen derinden uzdu, mevzunun buyumemesi ve uzamamasi icin dileklerimi yineliyorum.

Her sese ihtiyac var ama hakarete yer yoktur, PKK'yi hepimiz antipati duyabiliriz ki duyuyoruzda fakat Kurt asilli vatandaslarimizin kalbini kirici yazilari yazmamaya ozen gosterirsek bizde karsiliginda onlardan saygi gorebiliriz, saygi sevgi cercevesinde tartismamizi surdurebiliriz, bu sekilde de aslinda karsit ideolojide olanlari mat etmis oluruz. yuruttugumuz fikirsel tartismalar onlari daraltacak ve gerginlestirecektir ve bu sefer onlar hakarete baslayacak ve uzaklastiran bizler degil onlardan taraf olanlar olacaklardir.

Yahu madem dilini düzgün kullanmak adına büyük yazıyorsun "pekaka" yı, neden yazdıklarında u yerine ü, ı yerine i, ç yerine c kullanıyorsun be kardeşim! "PKK'yi" yazarken büyük harfler kullanmayı biliyorsun! Üst ayraç atmayı biliyorsun!

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

seni ben banladim.

banin tekrar acildigindan fazla birsey soylemiyorum soylemek istemiyorum. 

bu sitede pkk yandasligina, pkk propagandasina, pkk yaltaklanmasina ASLA IZIN VERILMEZ.

ban sebebinden dolayi konu acmak yasak. simdi bir cezada bundan oturu yiyeceksin

-

birisi pkk ile ilgili konu actiginda tutup kufur edersen banlanirsin,

birisi cocuklar oldurulmesin, olduresiye dayak yemesin demesi onu pkk safina koyman icin yeterli mi ?

cocuk bu

filistinde israile tas atanda cocuk 

ermenistanda Turk bayragini yakanda cocuk

israilin filistine attigi bombalarin uzerine yazi yazanda cocuk.

cocuklari kullaniyorlar onlar masum sucsuz doverek oldurerek onlari sindirmek yerine sevgiyle yaklasilmali denilmeye calisiyor

bunu diyene tutup pkk lisin teroristsin der birde kufur edersen 

banlanirsin kardesim.

+

birini tanimadan tek bir yazisindan dolayi onyargilarinla okursan pkk sinifina koyarsan adami Devletten de sogutursun Turkiye den de sogutursun.

underzero hajım kızgınlığını anlıyorum bende aynısını o tartışmalarda yaşadım. Çocuk bebek kadın konusuna girmeyeceğim. 

"birisi cocuklar oldurulmesin, olduresiye dayak yemesin demesi onu pkk safina koyman icin yeterli mi ?"
    Kesinlikle yeterli değil. konuşma onların özgürlüğü onların insan hakları vs noktalarına geldiğinde o saf a koydum sadece. Bu topicin başında da dediğim gibi benim veya ailemin veya milletimin özgürlük sahasına girdiklerinde onların özgürlükleri BİTER!

"birisi pkk ile ilgili konu actiginda tutup kufur edersen banlanirsin"
    Konu açıldığı anda küfür etmem ve etmedim de!

"cocuklari kullaniyorlar onlar masum sucsuz doverek oldurerek onlari sindirmek yerine sevgiyle yaklasilmali denilmeye calisiyor
    bunu diyene tutup pkk lisin teroristsin der birde kufur edersen"
    Hajım sende haklısın yaşın benden çok çok büyük o içtiğimiz gün antikkyle berber yanındaydım iyi hatırlıyorum seni:)
    Kimin ne olduğunu kimse bilemez. Önlemini de almazsan yaptırımını herkese uygulamazsan bi gün gelir kardeşim dediğin adam intihar bombacısı çıkar.

Aslında aynı konuları döndürüpdolaştırıp konuşuyoruz. Açık konuşayım BAN yemek SİTEDEN UZAKLAŞTIRILMAK bir daha TBT ye girememek bunlar değil  beni korkutan üzen SADECE HAKKIMI ARIYORUM. Hayat bu neleri kaybetmedik ki hayatımız boyunca hepimiz... Beni asıl üzen ve korkutan şey bu çocuklar kullanılıyor ve kullanılmasınıda bırak ardından neredeyse çocuk ve diğerleri kullanıldığı için haklı pozisyona dahi gelebiliyor. İşte 3. dünya savaşı ve temelleri bu bir komplo teorisi belki amanice komplo teorileri gerçekleşti şu tarih boyunca...

Bu arada forum içinde Şahısa küfür etmem ve ettiğimi hatırlamıyorum. Eğer ki o sinirle ağzımdan şahsa birşey kaçtıysa affola ki tekrar söylüyorum hatırlamıyorum. Ben kişilere değil ideolojiye karşıyım!

Toplam Hit: 3287 Toplam Mesaj: 12