folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Hiç Bir Dns Çalışmıyor

Hiç Bir Dns Çalışmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hiç bir dns ile nete bağlanamıyorum bunun nedeni ne olabilir, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windows Vista / Windows 7 / Windows 98/NT/2000/XP DNS Temizleme 

Windows sisteminde DNS ön belleğini temizleme oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki komutları izleyerek DNS ön belleğini kolayca temizleyebilirsiniz: 

Komut Satırını açın (Başla > Çalıştır > "cmd" > Tamam (Start > Run > "cmd.exe" > OK). 

Şu komutu girin "ipconfig /flushdns" ve Enter tuşuna basın.

ipconfig /displaydns komutunu çalıştırarak dns bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

avast secure line yi denermisin 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ mkyb

O işlemi konu açmazdan önce yaptım,

@ Bosluk

Vpn de sorun yok nedeni vpn ye ihtiyaç duymadan neden böyle olduğu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

otomatikte açıyor mu? İSS ne?

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

modem kaynaklı olmadığına emin misin hocam modemden fakrlı bir makina kablolu ve ya kablosuz nete çıkabiliyor mu?

sen kablolu kullanıyorsan kablolu 

kablosuz kullanıyorsan kablosuz. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

comodo dns dene

8.26.56.26
    8.20.247.20

https://twitter.com/ElliotticianRB
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kablosuz modem kullanıyorum, olmadı diğer pclerde dns girerek denerim,

İnternetin hızında site açmasında bir sorun yok yasaklı sitelere girmiyor sadece,

Comodo dns yide deniyeceğim bi,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

77.88.8.8

77.88.8.1

DNS dene hocam.. google chrome eklentisi olarak dotvpn yada mith eklentisi kur hocam ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ne yaptın hocam ? TTnet'in dolabına suikast düzenlemeyi düşünüyordun adamlar sana düzenledi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ne yaptın hocam ? TTnet'in dolabına suikast düzenlemeyi düşünüyordun adamlar sana düzenledi. 

Duruyor şerefsizlerin kutusu, gelin kaldırın dedim tamam dediler, :) bi heves kurdurduk bi boka yaramıyormuş, :)

Toplam Hit: 2106 Toplam Mesaj: 19
dns