folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Hiçbir Tarayıcıdan Nete Giremiyorum

Hiçbir Tarayıcıdan Nete Giremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Artık tiksindim bilgisayardan son 2 hiç karşılaşma doğum sorunlar çıkar oldu karşıma chrome internet bağlantısı yok uyarısı veriyor edge ara sunucuya git diye birşey çıkartıyorama internet bağlantım sorunsuz çünkü aynı internetten telefonda bu konuyu açıyorum yada lolol oynayabiliyorum

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Su an ayni sorunu ben de cozmeye calisiyorum. Pc internet yok diyor. Telefondayim su an

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

İnternet tarayıcılarınızın proxy ayarlarına baktınız mı ?

Kullandığınız programlar sebebiyle proxy ayarları ile oynanmış ve bu nedenle internete bağlanamıyor olabilirsiniz.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bilgisayarlarınız root kit yemişte olabilir.. Root olduğunda iyice saçmalamaya başlar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Şnternet Seçenekleri -> bağlantılar kısmına bir göz atın ne demek yok internet. sağ alttaki ikonda uyarı var mı? biraz daha detaylandırıp caps atasnız güzel olur

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Steam yada creative cloud da da bağlantı sorunum varinternet ikonunda sorun yok bağlantı var yazıyor

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ev kullanıcısı mısın ? ping atmayı dene ne diyecek

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bi ara bende de olmuştu.. yanılıyor olabilirim ama sanırım antivirüs dns leri mı değiştirmişti yoksa bloklamismiydi tam hatırlamıyorum...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Dün bende karşılaştım bu sorun ile. Olay şu pc internete bağlı görünüyor sağ altta ünlem işareti vs yok. google a ping atıyorum cevap veriyor onda da sıkıntı yok. Yani internete bağlı cihaz. Ancak browserlardan giriş yapılamıyor. aynı modeme bağlı başka bilgisayar ise sorunsuz giriyor internete

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Dns değiştirip denedin mi? Muhtemelen denemişsindir.

Syntax error..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Sistem saatine tarihe bak, geriye kaymışsada nette dolaşamıyorsun..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 1979 Toplam Mesaj: 14
i̇nter bağlantısı yok hatası