Hifi Ses Sistemlerinden Anlayan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

bilgilendirmeler için teşekkürler.   başlangıç olarak dali zensor 1 almayı düşünüyorum hatta karar verdim diyebilirim. buna uygun ucuz yollu başlangıç seviyesi ne amfi tavsiye edersiniz?

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Umarım bulursun düzgün birşey hocam parayı bulsam bende dizeceğimde işte iki gündür z313 bakıyorum :))

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

İstanbuldaysan benim dükkanda pioneer vsx-520 amfi, es3tb hoparlör ve s-21w subwoofer var istediğin zaman gelip dinleyebilirsin. Tahmini 1500 civarlarına hepsini alabilirsin. Ses kartım creative x-fi titanium.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    infazteam bunu yazdı

ses sistemiyle ilgile her soruyu sorabilrisin çok iyi bilgim vardır. bu arada sistemi neyde kullanıcaksın.

ve nasıl birsey istiyorsun.lg falan bosver hocam  jbl ,piooner, bose ,harman, bunlara bak  bunların sesini duy zaten birdaha başka birşey dinlemessin 

Sistemi üstte yazdım bana bu amfiye takılabilecek en iyi subwoofer ne önerirsin. Eskiden Z5500 kullanıyordum onun subwoofer'ı çok iyiydi s21w yetiyor aslında ama tam tatmin etmiyor koyacağım yer 50 m2 civarı olması lazım ama dip köşe bir yere koyacağım.

Bu arada z906, z5500 öneren olmuş onlar hi-fi kategorisinde değil. Z906'yı hiç beğenmedim z5500 daha iyiydi. Hi-fi altı alınabilecek güzel sistem ama hi-fi değil. Müzikte tatmin etmeyebilir, film oyunda edebilir. Z5500 Subwooferı hayvan gibi birşey çok iyi ama müzik sadece bastan ibaret değil. Daha berrak ses için hi-fi şart.

Toplam Hit: 2042 Toplam Mesaj: 15
hifi ses sistem