folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hırsızı Bu Gece Yakalıyoruz Sanırm.

Hırsızı Bu Gece Yakalıyoruz Sanırm.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

2 gün öncesinden başlatayım anlatmaya;

Apartmana bir adam girmiş bodruma inip bir bisiklet ayrıca 1.kattakinin ayakkabılarını çaldı

Bugün biz denizden geldiğimizde komşu bizim bodrumun kilidinin kırık olduğunu söyledi gittim babamla baktım, adam levye ile kırmış içerde 3 bisiklet var tahminimize göre 3 ünüde alamayacağı için bu gece 2-3 kişiyle gelicek.Ve ben adamı enselemeyi düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyız nasıl enseleyebiliriz?

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hırsız tbt'ye uyeyse gelmez artk:D

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    bence gelmezler , yani ben olsam gelmezdim

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek

Kardes bence o adam salak degilse kanimca daha oraya ayak basmaz. ama belki gelir diyorsan.

Gece butun isikleri kapatin sen asaida ol eve yakin bi yerde dur gilen süphe cekme gerekirse 4 saat bekle sora bi adam girerse huraa saldirma once cikmasini bekle sora ALLAh ne verdiyse :D giriss. ama hirsiz salak degilse gene gelmez bence neyse :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek

Sen Olsaydın Olaydan 1 gun sonra Gelırmıydın?

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    babanla gecin kapının arkasına alın silahları kıpırdama polis deyin :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    levyeyle kapıya dalıp süzgeç yapmışsa iz bıraktığını sanıp gelmeyebilir ya da salaksa gelir farkında değildir. ne kadar fazlaysanız daha iyi olur saklanın içeride ya da dışarıda nöbetleşin saklanarak. Geldiği an çullanın üstüne ağzını burnunu kırın iple bağlayın bi tarafa polisi çağırın :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bodrumun kapısına yüksek voltaj ver :D.

yüksek voltajı nerden bulacan? bozuk veya eski bi crt monitoru veya televizyonu açacan içini,

tüpüne giden kalın bi kablo var, zaten belli ediyo kendini yüksek voltaj taşıyo felan da yazıyo bazılarında,

kara bi kablo,tüpe yapışık gibi görünüyo bööle ahtapot vantuzu gibi şeyi de var,

onu kendin çarbılmadan tüpten ayırcan,

içinde kıvrık bi tel var, onu monitorten dışarı çıkarcan, monitörü daha başka bişii yapmadan kapıcan,

sonra o teli başka uzatma telleri vasıtasıyla bodrum kapısının metal olan yerine tutturcan ve

monitörü çalıştırcan :D, (monitorse direk voltajı verir, televizyonsa kanal aç, standby konumundan çıksın :D)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    fazla mesafe yoksa bodruma birtan webcam koy  birtane prg var webcamleri dvr formatında çalıştırmaya yarıyor neyse
    komurluge biri girdiginde webcam hareketi algılayınca resim çekmeye başlar hemde program alarm özelliğide var yani  hem hırsızının kimligini tşis et hemde biri bodruma girdiginde programdaki alram sayesinde haberin olur     bıraz karmaşık anlattım ama sen anlamışsındır nedemek istedigimi :)

onekine?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    çekin dönerleri,satırları saldırın :D Dalinn uleeen:D

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    cnr437 bunu yazdı:
    -----------------------------

bodrumun kapısına yüksek voltaj ver :D.

yüksek voltajı nerden bulacan? bozuk veya eski bi crt monitoru veya televizyonu açacan içini,

tüpüne giden kalın bi kablo var, zaten belli ediyo kendini yüksek voltaj taşıyo felan da yazıyo bazılarında,

kara bi kablo,tüpe yapışık gibi görünüyo bööle ahtapot vantuzu gibi şeyi de var,

onu kendin çarbılmadan tüpten ayırcan,

içinde kıvrık bi tel var, onu monitorten dışarı çıkarcan, monitörü daha başka bişii yapmadan kapıcan,

sonra o teli başka uzatma telleri vasıtasıyla bodrum kapısının metal olan yerine tutturcan ve

monitörü çalıştırcan :D, (monitorse direk voltajı verir, televizyonsa kanal aç, standby konumundan çıksın :D)

-----------------------------

ya manyakk diyorum da kimse inanmıo. Byrun burdan yakın..

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 2012 Toplam Mesaj: 14