folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hisse Takip Programı (Yardım)

Hisse Takip Programı (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

YK kullanıyorum. girişte sadece normal 6 haneli şifre ile girip her şeyi görüyorum. maliyet ne zarar kar oranı. satın almadıklarımı da izleme listesine ekliyorum. ama izleme listesinde sadece anlık görünüyor.

15dk gecikmeli olarak bu dediğini yapan ücretsiz programlar var. 

forex trader ya da matriks ücretsiz. pc mobil programları var arayüzü iyi. dediğim gibi 15dk gecikmeli.

anlık istiyorsan matriks aylık 285tl. tam aradığın. 285e değer diyorsan tavsiyemdir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Online kullandığım : https://tr.tradingview.com/  (investing göre grafikler ve göstergeler daha iyidir)

PC'de alternatifsiz: Matriks. (Aylık işlem limitine göre aracı kurumun matriks bedava veya indirimli verebilir.) Ücretsiz kullanacaksan her ikiside 15 dk geçikmeli verileri görürsün.

Aynı zamanda hesabın olan yatırım şirketi sana canlı verilerin sağlandığı bir web sayfası sağlayacaktır.

cukurova tarafından 26/Ara/20 23:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

YK kullanıyorum. girişte sadece normal 6 haneli şifre ile girip her şeyi görüyorum. maliyet ne zarar kar oranı. satın almadıklarımı da izleme listesine ekliyorum. ama izleme listesinde sadece anlık görünüyor.

forex trader ya da matriks ücretsiz. pc mobil programları var arayüzü iyi. dediğim gibi 15dk gecikmeli.

anlık istiyorsan matriks aylık 285tl. tam aradığın. 285e değer diyorsan tavsiyemdir.

Aylık 285 olan ne hocam ya

Mobil sürüm alırsa aylık Matriks Mobile 48 TL + BIST Karma Düzey 1 3,30 TL. Aylık Toplam 51,30TL

Masaüstü sürüm (Matriks Gold Veri Terminali) Aylık 120 TL + BIST Karma Düzey 1 3,30 TL. Aylık Toplam 123,30

Bunları yıllık alacaksa fiyat daha da düşer. 

Tabi ücret ödemek istemiyorsa bazı aracı kurumlarda bu özellik var. Hatta Osmanlı yatırım mobil uygulamasında da sitesinde de oran olarak emin değilim ama miktar olarak anlık kar/zarar durumunu gösteriyordu.

amg tarafından 26/Ara/20 23:28 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    amg bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Aylık 285 olan ne hocam ya

Mobil sürüm alırsa aylık Matriks Mobile 48 TL + BIST Karma Düzey 1 3,30 TL. Aylık Toplam 51,30TL

Masaüstü sürüm (Matriks Gold Veri Terminali) Aylık 120 TL + BIST Karma Düzey 1 3,30 TL. Aylık Toplam 123,30

Bunları yıllık alacaksa fiyat daha da düşer. 

Tabi ücret ödemek istemiyorsa bazı aracı kurumlarda bu özellik var. Hatta Osmanlı yatırım mobil uygulamasında da sitesinde de oran olarak emin değilim ama miktar olarak anlık kar/zarar durumunu gösteriyordu.

2 program tüm paket. masaüstü mobil tüm sürümler hocam. yıllık biraz daha düşebilir evet.

hocam kar zarar hepsi anlık gösteriyor ama bedava olanlar oranları 15dk gecikmeli veriyor. anlık veri almak için bedava bir şey bulamadım ben yoktur da illa para istiyorlar.

kendi bankam bile para istiyor anlık için :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Google spreadsheets? 

Kullanici adı ve şifre ile giriliyor sisteme. 

Tablo yapıyorsun hisseleri yazıyorsun aldığın fiyatı yazıyorsun. Güncel fiyatı çekip yüzde kaç kar zarar ettiğini yazıyor yaptığın tablo. 

İstediklerinden eksik olan var mı? 

Anlık mi gecikmeli mi belirtilmemiş. Gecikmeli veriyor. 

---

Uğraşırsan sana hisse önerisi bile yapar ;) 

NoktaliVirgul tarafından 30/Ara/20 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    sezeruludag bunu yazdı

ah benim yakışıklı sezerim... seni de yollamışlar... 60 saat sonra görüşmek üzere...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Hali hazırda, Tam olarak dediğin gibi olmasada, söylediğin işi kısmen yapabilen bir web uygulaması yazıyorum. Fakat yazdığım programın kullanım amacı bu olmayacak.

Hisselerin değer kazanma ihtimal oranlarının analizini yapıp, sonuçlandırıyorum. Şu anda tüm testler çok pozitif. Değerlenecek dediğim hisseler değerleniyor. Gün sonunda hiç kaybettiğim olmadı. Günlük ortalama %0.7-%5 arasında kazanç sağlıyorum.

Muhtemelen yılbaşından sonra ilk hafta, test yapabileceğiniz ortamları vs. hazırlayıp, feedback verebilecek bir kaç kişiyle alpha olarak ücretsiz bir şekilde paylaşacağım.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Hali hazırda, Tam olarak dediğin gibi olmasada, söylediğin işi kısmen yapabilen bir web uygulaması yazıyorum. Fakat yazdığım programın kullanım amacı bu olmayacak.

Hisselerin değer kazanma ihtimal oranlarının analizini yapıp, sonuçlandırıyorum. Şu anda tüm testler çok pozitif. Değerlenecek dediğim hisseler değerleniyor. Gün sonunda hiç kaybettiğim olmadı. Günlük ortalama %0.7-%5 arasında kazanç sağlıyorum.

Muhtemelen yılbaşından sonra ilk hafta, test yapabileceğiniz ortamları vs. hazırlayıp, feedback verebilecek bir kaç kişiyle alpha olarak ücretsiz bir şekilde paylaşacağım.

Hocam feedack için gönüllüyüm :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Borsa hesaplama yaz playstore den indir 

Oldukça iyidir tavsiye ederim.

Geliştirici ismi fizikopat

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Hocam feedack için gönüllüyüm :D

Gönüllü 2

matematik24.com
Toplam Hit: 4031 Toplam Mesaj: 34
hisse borsa dolar euro