folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hitler İntihar Etmedi Mi?

Hitler İntihar Etmedi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:
    -----------------------------
    komplo teorisi üretmeye gerek yok. kafasına sıkarak şerefli bir şekilde öldü.geride bıraktığı almanya onun sayesinde bu günlere geldi.

şerefli şekilde öldü ?? kapana kısıldı rusların eline geçmek istemedi

onca şerefsiz davranış yaptıktan sonra şerefli olarak ölümüyor hele intiharla hiç değil.Ülkesiini seven lider ülkesi için ölür intihar etmez 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:
    komplo teorisi üretmeye gerek yok. kafasına sıkarak şerefli bir şekilde öldü.geride bıraktığı almanya onun sayesinde bu günlere geldi.

şerefli şekilde öldü ?? kapana kısıldı rusların eline geçmek istemedi

onca şerefsiz davranış yaptıktan sonra şerefli olarak ölümüyor hele intiharla hiç değil.Ülkesiini seven lider ülkesi için ölür intihar etmez 

onun yaptığı şerefsiz davranışlar keşke ülkemizde de yapılsa.senin için şerefsiz dir bana göre şerefli.o olmasa emin ol almanya bu kadar gelişmiş olamazdı.gerek silah gerek sanat.o kadar bombaardıman arasında sonrasında almanyanın sanat şehri olması için calışmalar planlamıştır.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

onun yaptığı şerefsiz davranışlar keşke ülkemizde de yapılsa.senin için şerefsiz dir bana göre şerefli.o olmasa emin ol almanya bu kadar gelişmiş olamazdı.gerek silah gerek sanat.o kadar bombaardıman arasında sonrasında almanyanın sanat şehri olması için calışmalar planlamıştır.

tabi bütün herkezi asalım öldürelim

ya bi dk !! biz bunu yapmamışmıydık darbelerle ??? bak yanlış kişiler asıldı üretici gençlik nasıl bitirildi.şimdi dinci kafada, bilim yerine dinle uğraşan adamlar tonla 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:

tabi bütün herkezi asalım öldürelim

ya bi dk !! biz bunu yapmamışmıydık darbelerle ??? bak yanlış kişiler asıldı üretici gençlik nasıl bitirildi.şimdi dinci kafada, bilim yerine dinle uğraşan adamlar tonla 

uygulamış olabiliriz evet yanlış kişiler asıldı lafınla gezmişi kastediyorsan bu ülkede vatanını seven bir kişi olarak anılmak için asılmak gerekiyor sanırım.yaptıkları sadece ülkenin düzenini bozmak.1 mayıs ta bile siyah bayrak acmış adamlar oraya buraya işaret çizerek komünizmin pisliğini gösteriyorlar.bana göre yanlış birşey yok.disiplinsiz yerden hayır gelmez görüldüğü üzere.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Hitler'i şerefsiz diyerek küçük göremezsiniz çünkü bir çok olayda parmağı vardır.

Şu anda önünüzde duran bilgisayarın bile belkide onun katkılarıyla orada olduğunu bilin.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

Hitler'i şerefsiz diyerek küçük göremezsiniz çünkü bir çok olayda parmağı vardır.

Şu anda önünüzde duran bilgisayarın bile belkide onun katkılarıyla orada olduğunu bilin.

Almanya nın gelişmesinde ki katkısı zaten cok büyük gerek silahlanma gerek başka yönlerden.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

Almanya nın gelişmesinde ki katkısı zaten cok büyük gerek silahlanma gerek başka yönlerden.

İnsansız uçan uçak hayallerde bile yokken düşünmüştür. 20 uçak yaptırıp 3 tanesini başarıyla londraya ulaştırmıştır.

Bu bir ilktir tarih açısından önemi büyüktür.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    AsilKan bunu yazdı:

Tahminler felan yürütülecekse ben saddamın bile ölmediğinden yanayım :F

Hatta usame bin laden diye birinin olmadığının amerikanın afganistana saldırmak için bahane yarattığının düşüncesi var bende ama bilmiyorum oturduğum yerden herşeyi ben düşünemem :F

dostum usame konusunda sana katılıyorum ve emınımde ama bende saddmın ölmediğini dusunuyorum yınede belli olmaz bu amerikalıların bakarsın saddamı tuvalet kagıdı gıbı yapmıslardır

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

evet bunun için sevmeliyiz

bindiğimzi araba, bilgisayar vs.. hepsi hitlerin sayesinde dışardan alıyoruz....Sağolsun hitler..Yaşasın dışa bağımlılıkk..

-------

bu ülkede asılmadan da ülke sevgisini gösterebilirsiniz Atatürk en iyi örnektir..Herkez ufak Atatürk olabilir.Sorun çıkmaaz amaa herkes uffak hitler olursa sorun yerine işin boku çıkar 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

AsilKan bunu yazdı:

evet bunun için sevmeliyiz

bindiğimzi araba, bilgisayar vs.. hepsi hitlerin sayesinde dışardan alıyoruz....Sağolsun hitler..Yaşasın dışa bağımlılıkk..

-------

bu ülkede asılmadan da ülke sevgisini gösterebilirsiniz Atatürk en iyi örnektir..Herkez ufak Atatürk olabilir.Sorun çıkmaaz amaa herkes uffak hitler olursa sorun yerine işin boku çıkar 

Atatürk e hiç bir laf tabiki edilemez. ama benim görüşüm bu dur ben yönetimde bir süreliğine dikkatini cekerim bir süreliğine baskı yapılmasından yanayım.birşey düzene girene kadar.

Toplam Hit: 3944 Toplam Mesaj: 39