Hız Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    wertin dediği dogru dısardaki kızlar için super bise oluo ama yok kız yanında oturuyosa ibre 160 ve makas tabi profosyonelsen yoksa arabaya cok gusel takla attırırsın el freni ile sıfır cizm b unlar guzel ama tehlikeli hareketler araba bu arada heralde normal vitese sahip bu durumda el freni falan gusel olur ama kitli sanzımansa pek donucegiini sanmıorum nese hız falan tehlikeli dediğim gibi ama yinede sordugun için soluorum

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    bırader senn memleket nere
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bişey daha eklemek istiyorum crossfire'ın spor bi modeli var onun gibi bişeyle okul önünden veya dersane önünden geçersen kesin "araban oluyim beni sür" cümlesini işitirsin ben şahsen işittim ::)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeansHerif
    JeansHerif's avatar
    Erkek
    o araba artistlik araci deil guzel arkadasim kizlarda senin altinda araba var die bakacaklarsa birak bakmasinlar en azindan ben bole istemem ama simdi herkeste bi araba tutkusudur gidio sunu yaparim bole olur bunu yaparim sole olur yarin o araba altinda olmayabilir o zaman bakalim o kiz sana bakar mi... ( Simdi bu ibnenin arabasi yok bok atio dienlere de soliim arabam corolla sol )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    arkadaşla gidiyoz a.q. honda civic midir ne boksa bak dedi ne yapıcam tam kızların dibine girdi sürat 40 filan anide firen mi yaptın ne pok yedi tam anlayamadım ama 1 sn lik olay aracadan bir cayırtı koptu 2 kız bir çığırdıki ben koptum arana--bada sen de yap boşver hava atmayı

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    arabayla artistlik olmuyo sakat durum eğer motor kullanmayı biliyosan bi motor bul :) onla sana istediğin hareketi öğretirim :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    Stifler+1 motor daha havalı kızlar bayılıyo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek
    bizdede 2.0vectra vardı..
    cok guzel arabadır..bence suan ki halinle yapabilecegin en guzel seyler.. cok yavas gitmen ve birden hızlanmak.. ikincisi yine yavas gidip vectranın orjinal ses sistemi superdir biliyorum..tiz'i kıs,bass'ı sonuna kadar getir ama sesi fazla acma..ac power fm'i de bi guzel..yavas yavas git..
    sanmaki hızlı gidince bişiler olcak..sadece itici olursun..
    yavas gitmek cok daha guzeldir..ama dedigim gibi baya yavas gt kızların yanında..sen al bosa arabayı o kendi akar zaten..arada bosdayken gaz da verirsin.

şimdi zafira var tank gibi araba hiçbişi yapamıyorum..cakıllı yollarda fazla direksiyonla oynamadan hareketler yapman..cunki senn içi en onemli sey arabanı tanıman..yokus bi yer bul mesela dur-kalk calıs arabayı askıya almayı ogren..

araca alıstıktan sonra zaten gerisi cocuk oyuncagı..
    ama dedidigm gibi yavas gidenler daima daha cool oluyolar..

kazasız gunler dilerim herkeze..

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    turuncu kızdan kıza fark var. her kız motoru sevmez paralı adamı sevmez onun için varsa yoksa aşktır tam sevilecek ve evlenilecek kızdır yani
    kız vardır paran için tipine bilebakmaz kendini sana yamamaya calışır

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    motorla lazım artislik icin araba hikaye
    zaten o arabanın icinde seni gormesi icin öküz gibi bakması lazım kızın. anca arkadan plakaya bakarlar:D:D:D:D:D
Toplam Hit: 7376 Toplam Mesaj: 36