Hobbit 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Çarşamba gidecem nasipse..Adamlar yapılamayacak bişeyi yapıyor,filmin tüm serilerini 235235 kere izledim amk :D Eminim bu da harikadır..Breaking Bad kadar güzel bi dizi,Yüzüklerin Efendisi serisi kadar güzel filmler asla çekilemez :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

bugün gittik.. arkadaş aldı biletleri, sormasına rağmen altyazılı demişler film bide başladı türkçe dublaj.. tüm hevesim kaçtı öyle keyifsiz izledim.. ama 10 numaraydı..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bence Peter Jackson'ın Orta Dünya Temalı 5 filminden en kötüsü olmuş.

İzlemedim ama tahminim, hollywood klişelerine kayma mı var filmde ? Sıçmadılar umarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Cuma günü çıktığı gün izledim ama nedense pek sevmedim filmi. Peter Jackson hikayenin a.ına koymuş açıkcası. Kitapda olmayıp filmde olan ve gidişatı etkileyen o kadar çok ekstra sahne var ki film bittikden sonra hayal kırıklığına uğradım.

Ama kitabı okumamış arkadaşlarım çok beğendi önceki filmlerden farkı yok çok güzeldi filan dediler. 1 kitadan 3film yapacağını duyduğumda en sonunda akıllandılar detaylı bir şekilde kitabı uyarlayacaklar demiştim ama detaya ineceklerine kafalarına göre senaryo yazmışlar.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Bence Peter Jackson'ın Orta Dünya Temalı 5 filminden en kötüsü olmuş.

İzlemedim ama tahminim, hollywood klişelerine kayma mı var filmde ? Sıçmadılar umarım.

Ya aksiyon, macera tamam da. Dedikleri gibi bir kitabı üç filme yayıcam diye uydurmuşta uydurmuş Peter Jackson. Ninja Legolas mı dersin, zorlama aşk üçgeni mi dersin, çenesini bir türlü kapatmayan ergen Smaug mu dersin... Olmamış. Bir çok gereksiz ve dikkat dağıtan sahne var bir de mesela. O yüzden filmin ikinci yarısında kopmamak için uğraş verdim. 

krypt tarafından 17/Ara/13 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dün akşam indirdim, açtım hemen sildim. iğrenç bir sinema çekimiydi. Temizi internete düşmedi mi daha?

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stabilo
    stabilo's avatar
    Erkek

birinci filme kıyasla berbattı bence efektlere lafım yok ama sıktı cidden @KrypT'in de dediği gibi uzatmışlarda uzatmışlar hele smaug neydi öyle çok saçma geldi bana.beklentimin çok altındaydı yani film umarım 3.sü böyle olmaz..

vanity is definitely my favorite sin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

SPOILER - SPOILER - SPOILER

Elfler bunları Örümcekler kurtarınca  Legolas Gloin i ararken Gimlinin resmini gördü ya fena duygulandım .

Orklardan kaçarken ki savaş sahnesi çok iyiydi.

Ben beğendim şahsen .

Mobil uygulama geliştirilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

dün akşam indirdim, açtım hemen sildim. iğrenç bir sinema çekimiydi. Temizi internete düşmedi mi daha?

vir bismillah. dün 1 bugün 2 amk :D daha yeni sinemalara çıktı mübarek bi sakin ol. 3 aydan aşağı temiz sürümü düşmez boşuna bekleme. ben pasifik savaşını 3 ay beklemiştim amk hatta 4aya yakın

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

elf konuşmaları ingilizce altyazı olmayan dublaj var mı

Toplam Hit: 4483 Toplam Mesaj: 42