folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Hocam.Com Torpil Geçme,Sıra Yükseltme Çabaları Vs.

Hocam.Com Torpil Geçme,Sıra Yükseltme Çabaları Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulaslaslas
    ulaslaslas's avatar
    Erkek

sevgilisi olan arkadaşlarınızdan alın gençler profilini, ben 4 yıl önce girmiştim 50 bin hp idi torpil o zaman , çok kolaydı . ciddi ilişki yapınca birine vermiştim , 2 yıl sonra bulamadım geri hesabımı elden ele gitmiş.  bende arkadaşınkini aldım gittii :) hem başka isimle takılıyon istediğine gerçek kimliğini söylüyon bomba :D

söz ciddi ilişkim olursa yine 3. ay sonunda burdan birine devretcem mis gibi ban yememiş , abazalığın bütün lütuflarına sahip Ank. Üni. profilimi :))

he ayrıca bu aralar hocam da kezban çok yok. işler iyi 

kezban demişken   şunu izleyin derim

http://www.youtube.com/watch?v=I28SrVJWgwY

ulaslaslas tarafından 28/Oca/13 06:47 tarihinde düzenlenmiştir

Trilyon da olsan harcanacaksın!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

cmylmz nin de dediği gibi aklı yok ama neler yssptırıyor size bu organ şaşırıyorum (:

dışardan binlerce kız erkek erkek diye yanarken bu kadan uğraşmayın yav.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

zeybek dışardan hatun kaldırmak herkeze olamayan birşey malesef , bazısı için ya bir arkadaşın tanıştıracak yada böyle internetten düşürecekler.

lise zamanı ben netlogdan indiriyordum kızları facebook çıktı iş biti , ha şimdi benimde ciddi ilişkim var böyle şeylere ihtiyacım yokta olayı anlaman

için anlatıyorum.

okulu kazandıgımda kayıt olmuştum haziranda mezun olucam hala sıradayız yani site tamamen para üzerine bağlanmış durumda tek merak ettiğim içerideki kız ortamını nasıl sağlam tutabiliyorlar , harbi harbi (özellikle ege üniversitesinde) her gün siteden kaldırıp çakanlar var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

zeybek dışardan hatun kaldırmak herkeze olamayan birşey malesef , bazısı için ya bir arkadaşın tanıştıracak yada böyle internetten düşürecekler.

lise zamanı ben netlogdan indiriyordum kızları facebook çıktı iş biti , ha şimdi benimde ciddi ilişkim var böyle şeylere ihtiyacım yokta olayı anlaman

için anlatıyorum.

okulu kazandıgımda kayıt olmuştum haziranda mezun olucam hala sıradayız yani site tamamen para üzerine bağlanmış durumda tek merak ettiğim içerideki kız ortamını nasıl sağlam tutabiliyorlar , harbi harbi (özellikle ege üniversitesinde) her gün siteden kaldırıp çakanlar var.

Farkındayım üstad doğru diyorsun.

Önceden özgüven denen şey bende de yoktu ama sonra kızlara az değer verdikçe özgüven arttı bence hocam.com hiti artıracağımıza nasıl olur o işler onu konuşsak daha iyi  :)

birde şu var kızlar zaten isterse birini kuruk sallayarak elde edebilir.

nette tanıştıklarım reelde göründükleri gibi çıkmayada biliyor dikkat etmek lazm :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler ordaki muhabbetler sızı Sarmaz .. Forumlardaki konuların hıcbırınde mantık yok .. Hep gırgır şamata adamlara cıddı bırsey yazıyorsun onlarla bıle tasak gecıyorlar :) kızlar desenız yeterı kadar götleri kalkık .. 1 kıza 30 erkek saldırdıgı ıcın normal olarak kalkık .. Tipde onemli tabi oyle her uye olan agzı kelıme yapmıyorsa parasıda yoksa tipide yoksa şansı yok :D yanı Sandıgınız kadar ilgi cekecek birsey yok ama gel gelelim turkiyenın guzel sitelerinden .

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam.com'a kayıt  için edu uzantılı mail hesabı gerekli olmayanlar kayıt olmak için buradan hesap açıp deneyebilir şahsen denemedim ama çin üniverstesine ait bir uzantı sonuçta kabul edilir diye düşünüyorum

https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=live.shop.edu.cn

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

ne iş bu sitE?

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Hocam.com'a kayıt  için edu uzantılı mail hesabı gerekli olmayanlar kayıt olmak için buradan hesap açıp deneyebilir şahsen denemedim ama çin üniverstesine ait bir uzantı sonuçta kabul edilir diye düşünüyorum

https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=live.shop.edu.cn

amk bızım turkler herseyın bı yolunu buluyo :D:D Hocam.com tc kımle kayıt alan bı sıte .. 

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

2.5 yılı geçti sanırım az önce baktım hala onay bekliyorum :| üniden 2. sınıf terk + pmyo 2. sınıf bitiyo mezun olacam artık.

Maşallah bulunmaz hint kumaşı adamlar.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bu site iyi para kazanıyo valla abazan milletimiz sen çok yaşa, ben de böyle bi site açıcam 70 küsür milyon nüfus var yarısı abazan olsa 35 milyon

35.000.000x20=700.000.000tl 

iyi para 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 18859 Toplam Mesaj: 120