Holyone Script Scanner

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler adam gibi domain listesi olan varmı?

maillerden ayıklanmış domainler değilde daha devasa bi liste arıyorum com.tr tercihen

underzero:

Hocam o sorduğun domain tarama şeyini yapan bi arge projem de var. Kod adı HolyOne keriz bulucu.

Veriyon domainleri, sadece 123456 şifresini denetsen yeter zaten, saatte 10 ftp düşüyor

bunu googlela birleştirirsen süper olur yani googlea bir kelime yazalım çıkan siteleri alalım hepsini kontrol edelim sonra googlea başka birkelime daha yazsın program ondada aynı şey olsun falan porgramı sağ alt köşeye indirip bekleyelim yani hiç bir şeye karışmadan:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amil12
    amil12's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

scan : tahribat.com

:D

:D haha aynen :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

dosya adı değilde uzantı ıle arama yapabilsel ne güzel olur ? mesela *.txt, *.rar  gibi ? çeşitli varyasyonlar üretme zahmetınden kurtulurz

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Keriz'i de paylaşaydın iyidi :| Para mı istiyon isko gibi ne :R

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

ayrıca aramayı da sadece üst dizinde yapıyor alt dizinlere inmiyor, inmesi için o dizini manul belırtmek lazım. şu söylediğim 2 özellik eklense dadından yenmez

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazılan stiyeye rezervip  taraması yapıp serverdeki diğer sitelri de taratabilse süper olur mesla bir site yazıyoruz ya

o hostta bulunana tüm sitelri siralayıp sonlradada ototmatik tarama yapsa hiçde fena olmaz bence
    birde bu hostplain sadece .com net ve org larde sadece site adının almata diğer uzantılarda uzantıyla beraber siteyi görüyor .aero gibib uzantıa meslea

SeRDaR tarafından 05/Nis/13 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

konu up ancak arşivinde olan birisi link yenileyebilir mi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 18972 Toplam Mesaj: 58