folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hostgator‘Daki Tek Türk Çalışan Olan Sefa Ve Çalışma Ortamı

Hostgator‘Daki Tek Türk Çalışan Olan Sefa Ve Çalışma Ortamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

simdi sefa hostgator da calisiyor mu calismiyor mu ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

aynen? 4 kere fikir değiştirdim cevapları okurken. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Mazur görün ama Hostgator ney,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Mazur görün ama Hostgator ney,

hosting şirketi. diğerlerinden farkı biraz meşhur olması :))

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

Hahahahahahahahaha

Espiriyi anlayan çıkmamış mı yahu, nereden aklına geldi be üstadım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

sefa tabikide çalışıyor ama destek elemanı değil sefa başka departmanda ama tr şubesinde bi işe geçmiştir belki

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

az önce chatte başka bir Türk ile karşılaştım adı Fehmi, Sefa da devam ediyormuş yakında Türkiye şubesine açıp buraya geçecekmiş, bilginize...

Merhaba arkadaslar,

hostgator.com.tr projesini hizli bir sekilde size sunmak istiyordum ancak anladimki sadece sitedeki yazilari turkceye cevirmek yeterli kalmiyacakti bu nedenle projeyi genisletip herseyi turkce yapmaya karar verdim. Bunun icinde 3800 destek makalesi, odeme paneli, ticket sistemi, formlar gibi seyleride ekledik ve nerdeyse tamamen herseyi tamamladik. Bu kadar seyin bastan programlanmasi ve yeniden yazilmasi aylarimizi almasi gerekirken cok hizli bir sekilde bitirdik.

Oncelikle yeni bir turk arkadasimiz basladi hostgatorda, adi Fehmi ve Fehmi'nin aramiza katilmasiyla artik hostgator Turkce destek saatleri 2 katina cikti (gunde 18 saat canli destek!)

Chat üzerinden Perşembe ve Cuma günleri hariç, Türkiye saati ile saat 01:00-19:00 arası türkçe destek alabilirsiniz. Bu günlerin ve saatlerin dışında türkçe destek için destek@hostgator.com adresine email atabilirsiniz. Persembe ve Cuma gunleri ben yinede sirkette oluyorum ancak kesin bir saatlerde olmadigim icin en hizli sekilde ticket sistemi uzerinden destek@hostgator.com a e-mail atarak yardim alabilirsiniz.

Sizlere ayrica web sitemizden, yeni fatura sisteminden ve ticket sisteminden birer ekran goruntusu vermek istiyorum Yeni sistem ile hersey cok daha kolay olucak. HostGator icin yeni gelistirdigimiz sisteme hostgator.com dan once geciyoruz. Bu yeni sistemle hersey tek bir panelden kontrol ediliyor. Domain alimlari, faturalari odeme, ticket sistemi, hosting ve sunucu ayarlari ve kullanim bilgileri, satis ortakligi (affiliate) sistemi hersey burdan kontrol ediliyor olucak.

Ticket sistemi:

Fatura sistemi:

Hostgator.com.tr:

Bayi Hosting:

Web sitesinin logosu farkli olucak ayni zamanda yakinda Turkiye'den telefon numaralarimizda geliyor. Web sitesinin dizayni yeni web sitemizin dizayni ile ayni olucak.

Satis ortakligi sistemi Turkiye'ye ozel olup bannerlarin hepsi turkce olucak. Hostgator Turkiye satis ortakligi ile Amerika'dan aldiginiz komisyon ucretlerini turkce bannerler sayesinde daha kolay bir sekilde musteri bularak alabiliceksiniz.

HostGator.com.tr Avrupa'nin en buyuk datacenter i ile anlasti ve ping zamanlari 35-40ms arasi olucak. Isteyen butun turk musterilerimiz Avrupa lokasyonlu data centerda barinicak. Bayi hosting alan arkadaslar Turkce WHM ile kolayca islemlerini uygulayabilicekler. Turkiye'deki hic bir data center ne yazikki HostGator i kaldirabilicek ve buyumesine ayak uydurabilicek kapasiteye sahip olmadigi icin anlasamadik. Bu nedenle Avrupa ile devam ediyoruz.

Turk musterilere ait yeni sunucularimiz olucagi icin TTnet tarafindan bloke olma ihtimalinde aninda mudahele ediyor olucagiz. Bunun disinda Turkiye'deki yeni destek elemanlarimiz ve Linux adminlerimizde hemen hemen hazir sadece Turkiye'ye tasinmamizi bekliyorlar.

Simdilik hersey yolunda gozukuyor. Onumuzdeki bir kac gun icinde test asamasini tamamlamis oluruz ve umarim bu hafta sonuna yada onumuzdeki hafta basina herseyi sorunsuz yetistirebiliriz.

Hostgator ile sorunlari olanlar lutfen destek@hostgator.com a Sefa Bey'in dikkatine baslikli e-mail atsin, artik butun musterilerin sorunlari ile ozel olarak ilgilenip ne gerekiyorsa uyguluyorum. Sizi uzen birsey olursa lutfen bana bildirin.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
Toplam Hit: 5915 Toplam Mesaj: 38